Timisoara Impreuna(153) Emma, te purtam in inimi!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Salutare!
Dorisake, drum bun si distractie faina sa aveti.

Aidutzu, si eu as vrea un pisoiasi dar lasa-ma la urma in lista, cu programul meu aiuristic nu stiu cand ajung dupa el si nu vreau sa te incurc.

Oameni buni, pe mine m-a muscat msuca tzetze, clar! Azi gata am fost! Pur si simplu nu-mi puteam deschide ochii. Asa ca sotzul la serviciu, copilul cu bunica si am dormit TOATA ziua. Pur si simplu am dormit, m-am sculat numa' cat sa beau un pahar cu apa ....

Si aveti mare grija. Daca nu ati aflat deja va spun eu. A aparut primul caz de gripa pocina si la Timisoara, si este vorba despre o fetitza .....

Va pupacesc pe toate. ma duc sa pregatesc o pizza, sa-mi rascumpar pacatele fatza de familionul neglijat de mama somnoroasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

io-s socat rau de tot...
venind spre casa, la intrare in Timisoara, intre Real si Arabesc s-o facut praf un motociclist...cu motor din ala mare, masina nu asa avariata, dar motorul rupt in doua efectiv...is soc, minune mare daca scapa cu zile omul ala. poate da si la stiri.

va tzuc in grup si ma duc sa dau o tarie pe gatzi, ca-i de belea.

doris, distractie faina si drum bun!!

pup gaska.


_

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
Emma este IUBIRE ****** un copil creste in inima mea ****** am un inger pazitor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Maria, mi-e deja frica cate se intampla, zau...
Si eu am vazut un fusion avariat total la intrarea in Sanandrei, am cam avut noduri in gat, gasiti stirea pe tion.

Dana, am citit de gripa la noi...ce mai putem face? poate o masca de gaze pe fata?


Merci fetele...

Ne culcam mai devreme, sa ne putem trezi dimineata...

Doamne ajuta sa fim ok, si sa ne auzim cu bine maine seara...

Sa fiti cuminti, si o duminica excelenta!






www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet Povestea unui Licurici!

BLOG DC-Impreuna Timisoara


Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

dau io ca asa tare miroaseeeee
'neata



Alaturi de Sebi


Aida ... 26+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geta_florina spune:

'neata ....

Aidule... mmm .... buna cafea faci. esti mai bine?
Io racita cobza din nou, ca doar asa-i vara la mine de la aerul conditionat , Alex e bine, se pare ca i-a trecut.
Doris drum bun sa aveti si shopping placut
sanatate Inesucai.
aa, si vreau sa-ti spun ca am facut si eu checul tau aperitiv ieri si a iesit super bun .
Silvana parca tu m-ai intrebat unde mergem in concediu ... mergem in Grecia pe insula Thassos. am auzit ca-i fain si liniste pe acolo, speram sa ne simtim bine. mai avem o saptamana jumate si plecam ...

o duminica faina sa aveti
pe toate


Geta, mami de Alex

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> Povestea unui Licurici

"Nu putem face lucruri mari pe acest Pamant, putem face numai lucruri mici cu multa dragoste"

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

'Neata si de la mine...

Doris,drum bun si distractie frumoasa!

Geta,multa sanatate...deci voi numarati zilele pana la plecare,ce fain de voi....

Simona....pai cum o fi reusit ala sa se faca praf?Viteza,banuiesc....

Danuto...musca,nemusca....cred ca te-a ajuns stressul....bine ca te-ai odihnit...

Restul de fete...ce faceti mah?Sunteti bine cu toate?


Sa aveti o duminica faina...

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Pi casa 1


Pi casa 2

Pi casa 3

Amalgam de ganduri





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

io aci prin zona imi beau cafeu, ieri am avut o zi plina, am fost de dimineata sa vedem un apartament dupa care ne-am dus si am facut oferta pentru el, cand am ajuns acasa m-am hotarat sa nu fac nimic si sa iau totul de-a gata asa am trimis sotu din dotare cu copilu-su la plimbare iar eu m-am odihnit cateva ore bune. Revenind la apartament e dragut doar ca cam micut, complexu e frumos, curat, linistit, piscina e in spatele blocului la fel si terenu de tenis aaaaaaa si in living are semineu (asta i-a luat fata lu' al meu) ... fie ce-o fi si de data asta, nu mai fac planuri, Dumnezeu cu mila

Geta, frumos pai sa treaca cat mai repede zilele si sa plecati, tu sa te faci bine
Doris, distractie faina!
Aida, trimite-l pe tzitzu ala alb cu negru e asa dulce

Va tzuca fata pe toate, trebe sa ma mobilizez sa fac ceva de mancare si curat ca maine vine mamanu, hai va tzuc

Silvana si Paul


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna


Don't ever give up

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Criss75 spune:

Aida, Doris, Mariaa si restul timisorencelor, va pup si va doresc o saptamana faina. Nu prea am mai intrat pe forum din lipsa de timp.
Aida, tare dulci pisoiasii tai, cred ca ti-e greu sa te desparti de ei.

Criss si Alex (11.05.2003)

Printisorul meu

EMMA, printesa primaverii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

criss scumpo , zi cum e cu liniutele? ... ca de cand te urmaresc fato sa te prind pe undeva

... gata si io in pasi de melc la culcare , va



Alaturi de Sebi


Aida ... 26+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geta_florina spune:

buna dimineata

poftiti la cafea

o saptamana faina sa aveti


Geta, mami de Alex

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> Povestea unui Licurici

"Nu putem face lucruri mari pe acest Pamant, putem face numai lucruri mici cu multa dragoste"

poze

Mergi la inceput