Copilasi din 2002 *61* Cu un licurici in suflete

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristina22 spune:

Katty-pt melodiile frumoase!!
Da' ce de aniversari aveti!!
Si mai faceti inca o petrecere la gradi!!!Super fain!!

Khristin-cum e fara soacra??

Au aparut bubite si pe fata.Deci ceea ce am sperat din tot sufletul sa nu se intample, s-a intamplat...

Azi avem serbarea.Sper sa fiu asa harnica sa pun poze pe maine.

V-am pupat!

cristina si Andrei

"Mult timp am avut impresia ca viata mea va incepe in curand, adevarata mea viata.Dar mereu aveam greutati de infruntat, mereu ceva de rezolvat...Dupa aceea viata ar fi inceput.In fine am inteles ca aceste obstacole sunt viata."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Ce multe petreceri, ce poze frumoase! Si Robert e invitat pe 27 la ziua de nastere a unui coleg-prieten care sarbatoreste acasa.
Cum este pe Insula Copiilor?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Haideti sa va povestesc despre ziua de azi. Dimineata ma trezesc ca am pierdut dopul gelations, sau ma rog, o parte din el, apoi stiind ca poate dura chiar o saptamana pana la travaliu, nu m-am stresat prea tare. Am inceput sa simt niste contractii ffff slaaabe si la intervale f lungi dar am zis ca nu-i bai. Ba chiar mi-am stors toata ziua creierii cum fac sa ajung cu Liviu la tenis, dupa scoala. E ceva de mers pe jos apoi trenul o statie si apoi iar 5 minute pe jos. Si mi-am batut capul cu asta toata ziua. Masina e la sot ca in caz de ceva sa poata ajunge rapid acasa sa ma duca la spital.Si cand il iau pe domnu Liviu de la scoala incepe sa imi faca figuri ba ca il doare in burta ba ca ii curg ochii, ba nasul, ca il doare la ochi ca s-a lovit ca nu stiu ce a facut, de unde am tras concluzia ca nu are chef sa mearga la tenis si m-au apucat nervii. Pana acum i-a placut, se descurca foarte bine si nu l-am vazut sa zica ca nu vrea sa mai mearga. L-a apucat azi frate, cu plansete, cu circ, ca el vrea sa faca footy, care footy e un sport f agresiv, e fotbal australian unde jucatorii mai mult se altoiesc decat sa joace.Si uite asa io stresata ca ma apuca contractiile pe drum, fimiu ca nu mai are chef de tenis, apoi cu chiu cu vai l-am convins si cand am ajuns la tenis a inceput ploaia, si au jucaqt pe ploaie ca astia nu prea se sinchisesc. Si uite asa cu ziua de azi, am venit apoi incet incet acasa, contractiile au devenit mai dese dar nu f dureroase, trebuie acum sa ma cronometrez si sa vad ce se intampla mai incolo, bine ca am ajuns acasa, l-am sunat si pe sot sa vina ca nu se stie ce va fi.


my deviantArt Gallery

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:


Agitam pampoanele ptr. Lucia, hai ca vine micutzul!!! Tinem pumnii!!!! Nastere usoara!!!

_
Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=8c0a486b860588d396dc22&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andrei


"Se zice ca timpul trece.Timpul nu trece niciodata. Noi trecem prin timp..."
"Invata sa pretuiesti ceea ce ai, ca altfel vei pretui ceea ce ai avut..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Citat:
citat din mesajul lui Cristina_C

Ce multe petreceri, ce poze frumoase! Si Robert e invitat pe 27 la ziua de nastere a unui coleg-prieten care sarbatoreste acasa.
Cum este pe Insula Copiilor?


Este o locatie in Herastrau, in mijocul lacului, se ajunge pe un pod acolo, unde s-a amenajat de cativa ani un loc de joaca pentru copii si de stat pentru parinti!
www.insulacopiilor.ro/contact.html" target="_blank"> Insula copiilor

_
Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=8c0a486b860588d396dc22&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andrei


"Se zice ca timpul trece.Timpul nu trece niciodata. Noi trecem prin timp..."
"Invata sa pretuiesti ceea ce ai, ca altfel vei pretui ceea ce ai avut..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Hai,Victor!
Nastere usoara, LUCIA! Tinem pumnii sa fie totul bine!


katty, ce-mi plac parcurile astea de distractii pentru copii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Multumesc multumesc!Contractiile cica ar fi la 7 minute dar f slabe si dureaza cam 25 sec. Eh, io as vrea acum sa ma lase pana dimineata, sa fiu odihnita, dar si io sunt prea pretentioasa. La noi e ora 18 acum.


my deviantArt Gallery

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina22 spune:

oooo, Lucia, am emotiiiiii!!!!

VICTORAS!!

Nastere usoara, Lucia!!

cristina si Andrei

"Mult timp am avut impresia ca viata mea va incepe in curand, adevarata mea viata.Dar mereu aveam greutati de infruntat, mereu ceva de rezolvat...Dupa aceea viata ar fi inceput.In fine am inteles ca aceste obstacole sunt viata."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:




Nastere usoara, Lucia!!

Am emotii de parca nasc euiar...





Bazar pentru Bogdan
Blogul lui Bogdan-Andrei
Varsta lui Donu' Bodo
Varsta Isabella-Elena
goblenuri-relatii pe blogul Donului
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!

Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gaia.nevia spune:

Lucia: mi s-a rupt apa, o sa plec curand la spital

Lucia mi-a lasat acest mesaj pe mess!!!

scot si eu majoretele


Hai Lucia!!! Push-Push!



Yuhuuuu! Yupiiiie!!!! Hai bebita! Hai Victor!


Gaia, mumã pentru voi:
Bebeloi si Bebedoi , poveste despre inceputuri

Mergi la inceput