Bobocei de septembrie-octombrie 2008 (138)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns luminita2008 spune:

dididi
Babytza, multumesc! si noi avem cam acelasi regim.... sanatate si sa va treaca repede si voua!!

Luminita, mami de Edi si Robi - 26.09.2008
_
Copilul trebuie primit cu respect, crescut cu iubire si apoi lasat in libertate deplina (Rudolf Steiner)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laureta spune:

Io va pup acum plecam. O sa intru de la Galati sa vad ce faceti, mai ales puiutzi bolnaviori.

Babytza BDA- boala diareica acuta .Multa sanatate

de Inisa Ana-Maria si Bianca Nicole

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Citat:
citat din mesajul lui laureta

Babytza BDA- boala diareica acuta .Multa sanatate



Sar'na frumos

Babytza si puiiValentina David

Poze

Vot pt Maya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

Avem ie, avem ie...super frumusica si era si ultima!!!Cine vrea, se poate face si pe comanda si intr-o saptamana este gata, depinde de model preturile incep de la 45 ron la 120 ron...ie de la mama ei de la Breaza, sunt foarte faimoase si mumoase.
O sa fac niste poze sa o vedeti, dar poate de abia marti cand oi fi acasa.

Nikole mami de Karinutza(14.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

Legat de caini...mai bine sa vorbeasca cele care au animale si stiu ce inseamna iesitul cu ele in public si chiar statul cu ele in apartament!!!
Sper sa inchidem acest subiect animale ca sar la gat altfel!!!



Nikole mami de Karinutza(14.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

Acum plec ca am o praji cu visine in cuptor la buni, facuta de mois si asistata de my darling baby.
Muah

Nikole mami de Karinutza(14.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Alexia tuseste de mama focului...habar n-am ce s-a intamplat,ca ieri n-a tusit nici macar o data.

Nikolici...esti gospodina vaz.

Laureta si drum bun.

Babytza off sunteti la regim...am soricelul si mami,sa va treaca repde.



Laura, Andy (07.04.2002) &Alexia(14.09.2008)
Alexia
Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita2008 spune:

Laureta, drum bun!!!!

Babytzule, nu duci mami si o proba de kk al soricelului? intreb si io, ca avem aceleasi simptome... oricum, sper ca la voi sa nu fie cazul. si sper ca nu te-am speriat, zic si io, stii povestea cu drobul... la mine e mereu deasupra capului.

Luminita, mami de Edi si Robi - 26.09.2008
_
Copilul trebuie primit cu respect, crescut cu iubire si apoi lasat in libertate deplina (Rudolf Steiner)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamona spune:

legat de lese caini: eu nu l-as scoate pe cutzul meu lup din curte altcumva decat in lesa...nu de alta dar ne-a fost mila de el sa il dam la dresaj, am vrut sa se dezvolte in mod liber si prin urmare nu putem sa ne punem nicio baza in el.
Nu ar ataca pe nimeni, este cel mai jucaus catel intalnit vreodata, dar ar sari la joaca pe toti oamenii pe care i-ar inatalni, basca s-ar mai si rataci.....Norocul lui e ca nu il scoatem din curte decat arareori.....are 1000 de mp la dispozitia lui....

celalalt catel, Dzeu sa-l odihneasca, era f respectuos, mergeam la plimbare cu el liber in padure...totusi a muscat o data, pe soacra-mea, inexplicabil...nu s-a mai repetat....tind sa cred ca totusi ea a fost de vina: i-a fost frica si totusi a vrut sa il mangaie...


In parc nu i-am dus niciodata...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamona spune:

ada, caruciorul taga e beton

ai vazut pretul?

Mergi la inceput