Aradence DC (122 )

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

ALina, distractie faina la nunta! SI noi suntem pe romtelecom si cade foarte rar doar pentru cateva secunde. Stiu multi care au trecut pe romtelecom in ultimul timp. Noi am fi vrut sa mergem in weekendul asta la o pensiune langa Pestera Ursilor de pe o zi pe alta, in gasca mai mare. Dar hazbandu meu e gica contra, si nu mergem, stam akas.
Clau, cum mai e Raul?
Gabi, multumim! Toti copiii nostri sunt nemaipomenit de frumosi! Serios.


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licuriciul din sufletul meu


Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Miha, unde o fost Daria si ce ti-o povestit?

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licuriciul din sufletul meu


Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

ALina, drum bun si distractie faina

Ada, Raul e mai bine, n-a mai facut febra. Azi dimineata a dormit pana la 11
Sa stii ca si eu am una bucata sot tot timpu gigi contra

Gabi, nasoala situatie Noi nu prea avem probleme cu netu...telefonu fix, de cand avem digi, nu prea il folosim.

Io ma gandeam la o chestie...sa ne vorbim, sa ne organizam si sa tragem o excursie de o zi, tot cu trenu, la cetatea Deva si la Castelul Huniazilor...ce ziceti? Cred ca le-ar placea copilasilor!






www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

www.castelulcorvinilor.ro/castelulcorvinilor/programsitarife.php" target="_blank">Asta e programul si tarifele de la castel!



www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Alina distractie la nunta si in rest.

Ada, Daria a fost la pestera ursilor si la ceva muzeu al taranului roman, care nu stie unde a fost. Na s-au distrat ca pruncii, a venit vesela si cu o gramada de impresii.
Marti vi cu mine la Timi?

Clau multa sanatate lui Raul.
Nu vreau sa fiu gica contra dar cu trenul nu se poate face si Deva si castel. E foarte greu cu asa multi prunci mici dupa noi. Si distanta e mai mare, mai bine de dublu fata de Timisoara si eu una nu ma bag la asa ceva. Abia i-am tinut pe astia mici ai mei in tren, ca puneau gura peste tot, se intindeau pe jos...etc. Dar cu masina m-as duce.

Noi mergem maine la Minis, facem gratare si lenevim. Pruncii zburda pe acolo.

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Miha, dupa ce am scris m-am gandit ca nu prea avem cum sa le facem pe amandoua odata si da ai dreptate, distanta e dubla fata de Arad-Timisoara. Nu zic nu si cu masina, doar ca eu pe Valea Muresului, sincer, nu m-as aventura Mi-as dori sa revad si sa vada si Raul cetatea si castelul. Sa vedem ce zic si restul fetelor



www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Miha, tre sa ma concentrez sa ma pot gandi ce am de lucru marti. Vb la telefon, ok?
CAt despre Deva... Iulia cand a fost excursia de la gradi acolo n-a vrut sa mearga ca e satula de drumul ala. Dar cred ca se razgandeste daca e vorba de "formiste" si pruncii aferenti. SI eu sunt satula de drumul de Alba (Deva), dar ramane sa discutam. Clau, nu e chiar asa urat drumul pe valea muresului, niste amarate de curbe, dar asta e, stam cuminti in spatele tirului si depasim doar cand e sigur.


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licuriciul din sufletul meu


Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

asa le zici tu curbelor de pe valea muresului? amarate?? Auu de cateori n-am batut drumu ala Da vorba ta...stam cuminti in spatele tirului



www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Neata



www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

cafeaua mea nu e buna?



www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Mergi la inceput