Timisoara Impreuna(152) Emma, te purtam in inimi!

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Neatza...

Monica, merci de cafa...tare bine a picat...

Azi pleaca mamanu meu spre Baia Mare, si duminica spre Grecia...
O ducem la gara...dupa masa...de maine, sunt sefa la doua case...
Ii doresc concediu placut, ca-l merita pe deplin...




www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet Povestea unui Licurici!

BLOG DC-Impreuna Timisoara


Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geta_florina spune:

buna dimineata si de la mine

Monica-Elizabet merci de cafeaua braziliana, tare-i buna
Doris drum bun si concediu placut mamanului tau.
ce mai face Ines?
Vicki merci, chiar m-ai inveselit. esti o scumpa.

bey, tot vorbiti voi de gogosi, dar sa vedeti ce pofte ne-au apucat pe mine si pe husband, azi dimineata la 7 noi faceam clatite

va pe toate
o zi faina sa aveti

Geta, mami de Alex

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> Povestea unui Licurici

"Nu putem face lucruri mari pe acest Pamant, putem face numai lucruri mici cu multa dragoste"

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vickip spune:

Neatza,

F buna cafea Monica....multam!

Geta

Eu aseara am facut o rulda cu branza si una cu gem si azi dimineata ne-am delectat cu ele.......

...cica de luni ma reapuc de cura ....

O zi faina sa aveti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

iar incepem .... azi clatite, rulade cu gem
da gata ... de azi mie nu mi se mai face pofta pe nimic

ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decât ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pâna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 20 kg, mai am 10 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

La noi azi agitatie mare, fug sa cumpar material, apoi la croitoreasa, sa-i facem la Ines fustita rosie si bluzita alba pentru serbarea de marti.
Fuga si la librarie, sa iau hartie rosie si carton, sa-i fac litera O, ea va recita poezia literei O.
Mamanu i-a dat comanda pentru ziua ei, la o carte de povesti personalizata.Asa ca Radu pune o poza pe cd, pentru coperta, fuga si la firma respectica sa depun cd-ul, va fi gata pana la ziua ei.
Anda, cu perisiunea ta, am luat o poza cu Edi, caci in poveste e vorba si de un print al inimii ei...si oare cin` sa fie?
Apoi la gara, apoi sa fac o clienta...deci azi nu voi fi prea mult pe aici, da va doresc o zi excelenta...






www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet Povestea unui Licurici!

BLOG DC-Impreuna Timisoara


Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

'Neata...

Bancuri,gogosi,clatite,rulade....cafeluta braziliana...din ce in ce mai bine...ce gogoasa mea e aici,frate!?
Lasa,mah,sa fim sanatoase...restul...le-om face noi pe toate!

Va pup pe absolut toate si sa aveti o zi bestiala...Vine vichenduuuuulllll!!!!!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Pi casa 1


Pi casa 2

Pi casa 3

Amalgam de ganduri





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

'neata si io la ora asta ... merg sa imi ma schimb de camasa de noapte

Aida ... 24+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ana68


Bancuri,gogosi,clatite,rulade....cafeluta braziliana...din ce in ce mai bine...ce gogoasa mea e aici,frate!?


dezmatz total

is chior de somn, ma duc sa torn o in mine!

sa aveti o zi de exceptie!











_

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
Emma este IUBIRE ****** un copil creste in inima mea ****** am un inger pazitor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ana68



...Vine vichenduuuuulllll!!!!!





vichendulllll prelungit chiar

ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decât ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pâna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 20 kg, mai am 10 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emag spune:

`neata!

Da` cata energie aveti! Cafele, clatite, gogosi... Am sterpelit si io niste cafele, asa ca saru` mana pentru ele!

Geta... n-am cuvinte! La 7 dimineata "implementati" clatite??? La 7 dimineata sunt de obicei ca cetateanu` turmentat, tin ochii deschisi ca asa cere programu`, dar nu prea vad nimic.
Tot respectu`!

Pup fetele toate!


Mergi la inceput