Scoala 19 ,, Tudor Arghezi"

Scoala 19 ,, Tudor Arghezi" | Autor: Noa

Link direct la acest mesaj

Buna!
Noi vom intra la scoala toamna viitoare(adica in 2010) dar trebuie sa incepem de acum cautarea unei scoli. De fapt cautam o invatatoare buna, care s-o faca sa isi doreasca sa vina la scoala.
Am deocamdata doua optiuni: scoala 307 si 19. Despre 307 nu stie nimeni nimic, poate avem mai mult noroc cu 19.
M-ar interesa ce invatatoare termina acum clasa aIII-a.
Multumesc!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns estelutza spune:

iti trimit pe pm numele tuturor invatatoarelor care vor lua clasa I la anul( eu acum am clasa I)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eve44 spune:

Buna
Trimite-mi si mie ,te rog mult numele invatatoarelor .
Sunt foarte interesata de aceasta scoala.

Mersi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns estelutza spune:

SUNT INVATATOARE LA ACEASTA SCOALA.
V-O RECOMAND CU INCREDERE PT. URM MOTIVE:
E SITUATA IN CENTRU( IN SPATELE INTERCONTINENTALULUI), DE FAPT AMBASADEI AMERICANE.
CADRELE DIDACTICE SUNT F PREOCUPATE DE PROCESUL DE INV
EXISTA SISTEM DE PAZA( FIRMA BGS)
ARE SEMIINTERNAT PANA LA ORA 17, COPIII MANANCA IN SISTEM CATERING
SI ISI FAC LECTIILE CU 2 PEDAGOGE: 1 LA CLS 1 SI 2, ALTA LA CLS 3 SI 4
EU AM ACUM CLASA 1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noa spune:

Te rog frumos,poti sa-mi dai cateva amanunte despre invatatoarele care au acum a IV-a?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dhermina74 spune:

Buna ziua,spuneti-mi va rog daca stiti ceva legat de doamnele invatatoare care vor avea clasa 1 in anul 2012/2013 la scoala Tudor Arghezi.Dar de semiinternat ce stiti,este ok,pana la ce ora pot sta copiii acolo?
Va multumesc ,o zi buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anuta2004 spune:

Buna ziua,
As dori sa imi schimb fetita de la scoala unde invata acum. Ne mutam undeva pe strada Nicolae Filipescu. V-as multumi din suflet daca mi-ati putea da cateva detalii despre actuala clasa a 2a. Cate clase sunt, cine sunt doamnele invatatoare. Cu mii de multumiri!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anuta2004 spune:

Am vazut ceva dialoguri despre subiectul care ma intereseaza si pe mine. Ati inceput la Sc. 19? Cum va este? Multumim pentru pareri!

Mergi la inceput