Ghiocei de Martie-Aprilie 2009 (11)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns petrean spune:

Lucia..e ciudat ca doar masina noastra..si sunt atatea masini mai "bengoase" in parcare..taman de a noastra s-au luatsi culmea...noi si banuim pe cineva. Oricum am facut reclamatie la politie..

Vlad si Catalin-17.03.2009 si Andrei Luca -15.12.2006

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ilinca_M.

Apropo de Nutela: maica-mea tot uita cum ii zice la Mustela si cand o schimb pe Sophiphi ma intreaba:"ai dat-o si cu Nutela?"
Raportez vreme oribila si aici, dupa ce 2 zile a plouat, acum nu ploua dar e friiiig...


Si noi am evadat degeaba din Bucuresti, ca a plouat cu galeata si nu am putuit sta deloc in curte.

Azi Adela m-a luat cu maraiala de dimineata, nu-sh ce are!

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )
http://picasaweb.google.com/costinstroie/AdelaMarisa#5324202110819507042

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doranna spune:

bogdana, imi pare rau pt. necazul vostru; am patit-o si noi chiar inainte de revelion, de a trebuit sa amanam plecarea, pt ca sotul meu nu poate sa conduca fara oglinzi sa ne fi vazut cu bagajele in mana, am coborat noi la 7 dimineata si... am ramas blocati, parca nu intelegeam ce s-a intamplat
sper ca aveti casco!!!

Mami fericita de Iulia-Alexandra (23.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gigelica20 spune:

Citat:
citat din mesajul lui petrean

Lucia..e ciudat ca doar masina noastra..si sunt atatea masini mai "bengoase" in parcare..taman de a noastra s-au luatsi culmea...noi si banuim pe cineva. Oricum am facut reclamatie la politie..

Vlad si Catalin-17.03.2009 si Andrei Luca -15.12.2006

POZE



Daca e doar a voastra nu e clar o coincidenta. A fost punct ochit, punct lovit...asa ca sper din tot sufletul sa il prindeti pe nemernic si sa ii spargeti fatza!!!

Bai, unii oameni sunt niste partzari nenorociti ... care fac umbra pamantului fara rost.




Gigelica(Lucia) - de Victor-Andrei (zis si Pitonul)

30 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

La multi ani sarbatoritilor si la multi ani tuturor copilasilor!
Petrean, suspecta treaba daca e si vandalism pe langa furt, plus ca numai a voastra...Saracul peshtic...mie mi-e mila si de pesti si nici nu-mi place sa-i mananc:)).
Gigelica, nu stiu, daca herpesul e contraindicatie de alaptat, atunci nu poti nici cu plasture, ca virusul e in sange.

mami de Sophia-Diana (Sophiphi)
http://community.webshots.com/user/Ilinca_M

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petrean spune:

nu doranna nu avem casco..acum vrea cata sa vb cu cei de la omniasig...sa vedem..poate se poate aranja macar vopsitul..ca e toata zgariata...zici ca a trecut prin razboi..oricum...cine a facut asta..a facut-o...intentionat si ne stie..din moment ce nu a furat nimic..nici macar cd-playerul care e vreo 8 milioane...si care a ramas in masina din greseala

Vlad si Catalin-17.03.2009 si Andrei Luca -15.12.2006

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui gigelica20
Vad ca e cam liniste aici, asa ca ma pun pe calcat rufe. Am fost de mi-am luat rochitza pentru botez. Sunt foarte incantata! E de la Yokko si e simpla, din satin, dar cocheta. Imi vine bine si imi ascunde cat de cat burdihanul...


Yokko zici? Sa-mi aranjez si eu iesirea la shopping intr-un magazin care sa aiba si Yokko. Si eu am nevoie de o rokie "fara burta".

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )
http://picasaweb.google.com/costinstroie/AdelaMarisa#5324202110819507042

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maria_K spune:

o saptamana buna pentru toata lumea

Maria, mami fericita de Maria-Casia (26.02.2009)

Pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyana27 spune:

pentru toti mutuneii din lumea asta!!!! sa ne traiasca, sa creasac mari si frumosi si sanatosi!!!

eu vin dupa o noapte semi-alba, pentru ca davidutu a facut temperatura dupa vaccin, doua pusee ieri, asa ca a dolmit la mami in blate in patutul maleeeeeeeee. si evident ca m-am trezit din 10 in 10 minute sa pun buzele pe el; din fericire a dormit baiatul cat de cat, dar azi dimineata iar a avut o tentativa sa se incinga nitel; nu i-am mai pus supozitor azi, sper sa treaca singurica, ca nu mi-a mai depasit 38 ca ieri; of Doamne ce marait a putut sa fie ieri, am plans langa el o ora; si dupa ce ca eram super crizata ca are copilul temperatura au venit socrii si mi l-au agitat in ultimul hal; copilul nu voia decat sa zaca pe mine linistit si ei il tot ciupeau si-l agitau si asta micu tipa de cate ori il atingeau; eu plecam cu el in brate mai incolo si soacramea venea dupa mine si-l jughinea; evident ca s-a agitat asta micu pana a inceput sa urle efectiv si mai aveam putin si-i dadeam afara din casa; noroc ca socra'miu' e mai cu capu' pe umeri si a luat-o acasa; mai fetelor si asta micu' nu o suporta absolut deloc, probabil ca eu i-am transmis starea asta pentru ca mi-l enerva cand sugea si eu ma zburleam toata la ea- imi venea sa-i zic sa se aseze ea la masa si eu s-o cipuesc de peste tot sa vad cum ii place. oricum asta micu urla de cate ori pune mana pe el, cand a incercat sa-l ia in brate ziceai ca-l tai nu alta

diana mami super fericit de mutunel incredibil David Gabriel
minunea noastra David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyana27 spune:

fetelor a fugit surioara din garda ca sa-i aduca cadou lu' bebe; si ce credeti ca i-a luat........ un balansoar de la miniblu, din ala care se leagana singur si are melodii multe... vaaaaaaaaaiiiii, stiti cum sta bebe in eellllll??? nimic nu mai zice, e efectiv fascinat. hai sa va dau pontul: de la 5 milioane e redus la 3 mil- este promotia lor de 1 iunie si sincer merita din plin. poate va ajuta reducerea asta sa mai vad si alti motocei in balansoare.

diana mami super fericit de mutunel incredibil David Gabriel
minunea noastra David

Mergi la inceput