Nou stil de viata (271)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns hcclara spune:

salut frumoasele, ce faceti?
Marilena, la multi ani Marei, sa creasca mare, sanatoasa si sa/i dea DD mult noroc, iar voi sa fiti zi de zi fericiti! petrecere frumoasa si multi pupici.


lou brrrr aici!
Crys spor la calcat!
Ruxandra stau 3 saptamani! vizitam neamuri, bunici ...dar mai mult stam la ai mei ca aici se pot juca copii in voie la curte si le place!

Azi a prins Marc un peste si e incantat, a zis ca merge mai tarziu sa-i dea drumul inapoi in Bega, pana atunci se mai joaca cu el umpic si il hraneste.

va pup, ma duc sa lecturez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

Salutare dragelor.

Vad ca e rost de sarbatorire: La Multi Ani Mara! Marilena, sa-ti creasca puiul mare si sanatos!

Acum observ ca am ratat cu succes ziua Tzunicei. Imi pare rau ca vin iarasi cu intarziere, dar iti doresc draga Ella La Multi Ani si tot binele, tu si Meri sa aveti parte numai de bucurii si multumiri impreuna!

Dragelor, va anunt cu regret ca trebuie sa iau o pauza. Sunt vraiste emotional si acum lucrez la asta...dar sunt absolut vraiste si nu stiu de unde sa ma adun mai repede. Sper sa reusesc si am sa mai vin pe aici, dar nu stiu cand, deocamdata. De citit am sa mai citesc dar nu cred ca mai scriu, o vreme, iertare...

Anda, asa cum am mai zis de un milion de ori, candva in curand am sa te sun tks pentru rabdare

Va si pe curand!

Roxa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Hellooooooo!

Si la multi ani, Mara! sa fii sanatoasa si fericita!

Roxa-Boxa, putere multa iti doresc si...gandeste pozitiv!


La mare a fost ok, am prins ploaie in prima zi (vineri), dar apoi a plouat doar noaptea si a fost frig, in rest, ziua am stat la plaja, ne-am jucat in nisip, in apa.... Bine, Meri era in cizmele de cauciuc, ca mi-a fost teama sa o lasa cu picioarele goale in apa, ca inca mai are doi-trei muci razleti... Mai spre seara sper sa apuc sa pun poze.

Va pup
Ela

PS. Vineri am crezut c-am murit si-am inviat iar. De emotie. (puerila, pt unii ). Cand am fost anul trecut in SUA< in septembrie, mi-am ratacit 4 inele la care eu tineam ca la ochii din cap: unul din Madrid, unul din Cairo, unul din Sicilia si unul din Buc. Si pur si simplu le-am ratacit, nu le-am mai gasit. Si m-a durut sufletul. Ei bine, vineri, total intamplator, am dat peste ele Am chiuit de bucurie - la propriu!




_
Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit siiii.... IN LUPTA CU KILELE

www.youtube.com/watch?v=VCAx2YciYx8&eurl=http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=134738&whichpage=13" target="_blank">MELODIA MEA ZILNICA

si....

www.imdb.com/title/tt0846789/" target="_blank">SECRETUL MEU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta70 spune:

Buna fetelor!

Mara Augusta, La Multi Ani! sa fi sanatoasa, fericita si plina de noroc! Marilena sa va traiasca printesa si sa fiti fericiti impreuna!

Delia bafta la examen!
Va doresc o saptamana frumoasa, usoara si plina de succese.
Pupici la toate fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yubi spune:

Buna seara!La multi ani ! Mara Gusta sa-ti traiasca printesa ,sa fie sanatoasa si fericita !Eu o sa iau o pauza de DC ,asa ca va rog sa ma scoateti din lista.O sa va anunt atunci cand o sa doresc sa revin.Fetelor din sesiune le doresc bafta la examene iar celor care pleaca in concediu ,distractie placuta !Va doresc o saptamana frumoasa cu multe realizari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carina spune:

La multi ani Mara scumpa si dulce!!!!!!!!!!!
Sa fii fericita si sa ai parte de tot ce e mai bun in viata.

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!
Anda si Carina (deja domnisoara)
http://community.webshots.com/user/andamihai
http://andaoana.wordpress.com/
http://flickr.com/photos/32304863@N04/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

La multi ani sanatosi si fericiti, Mara!

Boxa, iti doresc sa treci cat mai repede peste ravaseala, multa putere!

Yubi, sper ca esti bine. Te asteptam sa te reintorci.

Delia, m-am relaxat zilele astea. Am vazut ceva seriale, n-am avut chef de plimbari.
Sanatate (pentru dureri de gat merge ft. bine albastru de metil, te badijonezi local de 3 ori pe zi).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Buna seara,

La multi ani Mara!!!

Merg la somn...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Buna seara doamnelor! Iaca si eu la ceas de seara cu pesmetii la sub brat si greturile nocturne aferente.La multi ani Mara! Gusta sa-ti traiasca printesa.Tzuni pai daca asta nu e semn care sa mai fie mai;) Patru petitori or sa vina pe alese asa ca tre sa te gindesti din timp daca o sa-ti placa in Cairo, Sicilia ori lasi totul pt vreun toreador nerfos. Hole! Pup la voi fete frumoase.Roxa ce-i cu tine mai, care-i sursa problemelor pina la urma? Ma gindesc la tine sa stii.Seara buna, imi iau pesmetii si ma mai plimb pe aici. Pe curind.Vikinga 7+ cu cei mai frumosi vikingi: Nadja si Aldo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mik spune:


La multi ani, Mara, fetita frumoasa !

Vik, imi place ca treci sa vazi ce mai facem (ce mai fac frumusetile) in lipsa ta !

Roxa, sper sa nu fie grav stresul tau. Si amintesteti ca trebuie sa ai un stil de viata sanatos.

Eu am fost in week-end ne-am intors seara asta. Am vizitat un oras foarte fain, curat si interesant. Am sa pun poze saptamina asta.

Sa va spun povestea cu sesiunea de vara : cind eram mica ma jucam in fata blocului, ca orice copil relativ cuminte. Intr-o zi bateam din palme si cintam. Nora vecinei de la 1 era studenta la drept si insarcinata, a scos in 2 rinduri capul pe fereastra sa ne spunem sa dam sonorul mai incet. Nu eram obisnuita cu prietenele mele sa ne faca vecina observatie de nici o culoare. Am jucat altceva si apoi iar ne-a palit batutul din palme si cintatul. Ei bine, a coborit biata femeie,Mariana, si ne-a explicat cu binisorul ca ea e in sesiune si trebuie sa invete.
Uitasem complet incidentul pina la prima vacanta de vara cind era foarte cald in casa si m-am instalat sa invat pe balcon. Dar se pare ca nu eram productiva deloc-deloc caci eram foarte perturbata de tot ce se striga, cinta, fluiera pe afara. Si mi-am adus aminte deci de Mariana si am zimbit larg si am inteles-o in sfirsit.

O saptamina excelenta la toate.


Mergi la inceput