Nou stil de viata (271)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

dragele, am fost tot pe drumuri!

Am o MARE restanta:

La multi ani Tzuni! Sa fii sanatoasa si vesela, restu se rezolva! Te pupam si te imbratisam tot familionu!

si un raport de azi, ca n-am avut cantar la munte:
65.1



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns louisea spune:

Hallo fete mamoase

Hop si eu dupa o zi grea cu examen.. Mai am unu pe marti si gata

Scuze ca nu va stiu mai mult da-s terminata.. Ma duc sa ma intind la soare

Mai vin mai tarziu

-----------------------------------------
Va rog sa nu dati quote la mesajele mele. Merci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mik spune:

Tzuni, Delidana, Puskin :

Bafta la examen, Lou !
Spor la invatat Delidana ! (lasa ca trece repede si ai sa-ti amintesti cu placere de sesiunile de vara).
(sa-ti povestesc cea mai haioasa amintire a mea ?)

Ioana/justa, esti mai bine cu varicela ? Ai mare grija ce porti ca haine sa nu te irite si sa te scarpini.

Aici e soare si frumos (deocamdata, caci a inceput sezonul ploilor).



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delidana spune:

Mik, da, o sa-mi amintesc cu placere de sesiuni dupa ce scap de ele.
Astept povestea.

www.wrongspelling.com/cambodia/" target="_blank">Cambogia * www.wrongspelling.com/turkey/" target="_blank">Istanbul * www.squarethoughts.com/" target="_blank">Fotografie

I saw something in your eyes and I wanted it for myself - Dave Gahan

www.youtube.com/watch?v=3msaH1ET56s&eurl=http%3A%2F%2Fforum%2Edesprecopii%2Ecom%2Fforum%2Ftopic%2Easp%3FNORED%3D1%26topic%5Fid%3D137464&feature=player_embedded/" target="_blank"> Come Back

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Delia, cand incepi sesiunea?

Sabinescu, cam scurt. Cum esti?

Mik, si eu vreau povestea.

Gabi, s-a terminat stresul?

Lou, felicitari. Cum de ai soare?! La mine zici ca vine iarna...ploua si e teribil de frig, maxim 10 grade.

Gusta, cum stai cu pregatirile?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabrielama spune:

Phiuuuuu.... a venit copilu! Acum doarme deja, ca era rupta de oboseala. Nici n-am reusit sa aflu prea multe de la ea.

Criss, s-a intors baietul?? Mara a fost la Sinaia la Peles, au mancat in Predeal si ar fi trebuit si sa se joace, dar a cam plouat.

Fetelor, ce ma fac cu puia mea, ca nu vrea sa faca pipi decat acasa. A facut azi dimineata cand a plecat si a mai facut acum cand a ajuns. Adica s-a tinut 12 ore... ca nu i-au placut WC-urile pe care le-a vazut.

Gabi

There is no taste like the taste of being thin!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta70 spune:

Buna seara!
Am intrat sa va salut si sa va urez un week-end cat mai placut.
Eu, week-end-ul asta trebuie sa invat, marti am examen, grila. Sper sa ma descurc. Sincer sunt foarte obosita si nici nu am chef, dar trebuie.

Va pup pe toate si sa aveti un week-end insorit.
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Citat:
citat din mesajul lui Gabrielama

Phiuuuuu.... a venit copilu! Acum doarme deja, ca era rupta de oboseala. Nici n-am reusit sa aflu prea multe de la ea.

Criss, s-a intors baietul?? Mara a fost la Sinaia la Peles, au mancat in Predeal si ar fi trebuit si sa se joace, dar a cam plouat.

Fetelor, ce ma fac cu puia mea, ca nu vrea sa faca pipi decat acasa. A facut azi dimineata cand a plecat si a mai facut acum cand a ajuns. Adica s-a tinut 12 ore... ca nu i-au placut WC-urile pe care le-a vazut.

Gabi


Gabi, nu vrea sa faca ca nu se poate aseza pe colac sau ca este murdar si pur si simplu nu vrea sa intre?
Probabil ai vazut chestii din alea de unica folosinta care se aseaza pe colac, din hartie. Ma gandesc ca daca problema e cu asezatul pe colac, asa ceva ar putea ajuta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

Gabi, da la iarba ar face?
Sofia face in padure pe munte fara probleme:)

Ruxi, sunt bine, am fost f f ocupata. Cu renovat la busteni, adus pe cneva sa ne dea sfat si sa se ocupe de mibilat, e o casa mai atipica , nu-s camere standard, ci mai alambicate si e greu, am avut si o imprimare/filmare cu piesa noua in Bucuresti, m-am dus din nou la Busteni....si maine merg la nunta si n-am ciorapi:D, rochioa nu-mi sta grozav....da na:), asta e.

va pup, ma duc sa pun bateria de la magaoaia de aparat la incarcat.



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Neatza.

Pregatirile sunt in toi si emotiile sunt din ce in ce mai mari,dar trecem si peste asta.

Va pup pe toate fetele si va doresc o zi cat mai buna azi.

Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput