sa faci bani stand acasa

sa faci bani stand acasa | Autor: ivanoiuadela9

Link direct la acest mesaj

Buna ziua tuturor
Am si eu o intrebare la dv.: credeti ca sunt adevarate site-urile care spun ca ,, Poti sa faci bani stand acasa !,, . Va intreb pentru ca mai am putin si intru in maternitate si as vrea sa mai am un venit suplimentar . Va multumesc.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cllaudia spune:

Eu una nu cred. Sau cel putin nu cred anunturile alea care promit imposibilul,adica 3000-4000 euro pe luna... Si eu am tot cautat munca la domicilui, tot pe motiv de stat cu bebe acasa,dar nu am gasit nimic, nimic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Da, este adevarat. Asta fac eu acum.
Si da, se pot castiga si 10000 de euro/luna ( cunosc cazuri), dar depinde de persoane.
Primul pas este informarea, al doilea este actiunea, daca chiar se vrea asa ceva ( sincer, nu inteleg cine nu ar vrea asa ceva).
O persoana care se tine de treaba, cam 3-4 ore pe zi, sau chiar mai mult, de ce nu, are toate sansele sa ajunga sa castige bani buni.

Crinuta si Rayan

Fara Dumnezeu nimic nu e.
The True Church is ONE, HOLY, CATHOLIC and APOSTOLIC


www.tratamente-nutritie.ro/" target="_blank">Pentru sanatatea ta

www.youtube.com/watch?v=4L0eM4tODYc" target="_blank">Asculta




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns burtika spune:

daca m-ar lamuri si pe mine cineva cum sta treaba cu castigatul de bani de acasa, i-as fi foaaarte recunoascatoare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ivanoiuadela9 spune:

Deci pana la urma sunt pareri pro si contra . Crinuta ce faci tu de fapt ? Pe ce site ai gasit ceva de lucru acasa ? Poti sa mi scrii pe mail daca vrei ivanoiuadela9@yahoo.com .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Acum am vazut raspunsurile voastre.
O sa va trimit PM.



Crinuta si Rayan

Fara Dumnezeu nimic nu e.
The True Church is ONE, HOLY, CATHOLIC and APOSTOLIC


www.tratamente-nutritie.ro/" target="_blank">Pentru sanatatea ta

www.youtube.com/watch?v=4L0eM4tODYc" target="_blank">Asculta




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Crinuta in ce domeniu? Scrie aici, daca s-ar umple subiectul cu 20 de pagini in care toti am cere amanunte, ai trimite pm la toti? Vrem raspunsul aici

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3
Angelo4
filmulete maraki5

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

crinuta - avem o problema
te rog sa scoti linkul de la semnatura - reclama ilegala directa sau indirecta nu este admisa. Ok?

Eu pur si simplu / Pagina familiei / Tot noi / Mai multe... / www.youtube.com/user/mariuspernes" target="_blank"> Video
Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rory76 spune:

Crinuta, nu faci MLM? Astia sunt bani STAND acasa???

"Trust no one!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

MArius, in cazul asta verifica-i si pe altii care au link la semnatura, tot in spiritul corectitudinii.

Rory, vanzari directe se pot face stand o mare parte a timpului acasa.
Logic ca nu stai acasa non stop, sa fim seriosi, dar, nu ai program de 8 ore, daca vreau ies, daca nu vreau nu ies, am N variante.
Si de asemenea, nu fac doar activitatea asta.

In concluzie, se pot face N activitati de acasa ( nu inseamna ca nu mai iesi din casa, mai ales daca ai intalniri), iar eu cunosc destule persoane care traiesc foarte bine asa, chit ca fac traduceri, vanzari directe, meditatii, lucreaza online, etc.
Solutii sunt, atunci cand se cauta.


Crinuta si Rayan

Fara Dumnezeu nimic nu e.
The True Church is ONE, HOLY, CATHOLIC and APOSTOLIC


www.tratamente-nutritie.ro/" target="_blank">Pentru sanatatea ta

www.youtube.com/watch?v=4L0eM4tODYc" target="_blank">Asculta




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dulcetica spune:

10000E stind acasa?Adica 120.000 pe an si 1.200.000 in 10 ani?
Crinuta e inuman sa nu destainui secretul care-l detii.In Africa inca moare lumea de foame.Daca faci softuri ,sa stii ca nu e chiar la indemina oricui.
Momentan plec in vacanta o saptamina, dar cind ma intorc ma las de serviciul asta de nimic ,ca sa mai adaug un zero.

Mergi la inceput