Clopotei de ianuarie-februarie 2008 (216)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns godzila spune:

Citat:
citat din mesajul lui laura_dimitris

Citat:
citat din mesajul lui godzila

Citat:
citat din mesajul lui laura_dimitris

Bine ca s-a lamurit treaba cu larisuk si pipetzica ei... Eram speriata caci reiesea ca are ceva grav ( laura sofiuca de diana cu aceasta ocazie !!!! ) si nu intelegeam ce are, nu vedeam nu a anuntat ca ar avea probleme cu iulia...


Laura - mandra mami de Dimitrakis - 25.04.2003
si Eleni - 05.02.2008
www.flickr.com/photos/21462816@N06/" target="_blank">poze

povestea nasterii lui eleni


imi cer scuze din nou pt panica creata...ma simt fff prost ca v-am indus in eroare




offff, sa nu cumva sa te simti prost ca nu este cazul!!!
Ma simt eu prost rau daca te-am facut sa te simti tu asa...
Nu s-a intamplat nimic! Tuturor ni se intampla sa confunda numele, sa incurcam situatiile...

La mine, este culmea cum o intreb din cand in cand pe sora-mea diverse chestii care s-au discutat aici, sau cum o cheama pe fetita lui X, sau oare cine a patit nu mai stiu ce... Si sora-mea care are o memorie de elefant imi spune tot.
Ma rog de ea de cateva luni sa intre sa scrie ca tot va cunoaste pe toate... Ba mai mult, si prin ploiesti a recunoscut-o si s-a intarsectat prin parc sau pe bulevard cu lavinia, cu madalina si cu louiza (pe rand, nu cu toate odata )

si te rog sa nu fii suparata !!!!!

Laura - mandra mami de Dimitrakis - 25.04.2003
si Eleni - 05.02.2008
www.flickr.com/photos/21462816@N06/" target="_blank">poze

povestea nasterii lui eleni


off, nu e cazul sa te simti tu prost...cand am citit ce au scris fetele dupa, am simtit ca mi se face rau si imi venea sa pt ca nu am fost mai atenta. Inca o data asta e una din multele defecte ale mele si oricat m-as stradui tot trebuie sa dau eu cu m... in fasole. back

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura_dimitris spune:

Citat:
citat din mesajul lui godzila

Sunt un pic caci intrebarea mea a ramas fara raspuns, fie a trecut neobservata intre atatea pb mult mai apasatoare, fie m-ati uitat de cand nu am mai scris, fie nu stie nimeni. Prefer sa consider ultima varianta.

Voi incerca sa ajung si eu la intalnirea de sambata (oare s-a stabilit si locul?), caci tare as vrea sa va cunosc.

Si pt fetele din Ploiesti...ce ziceti ne vedem zilele astea la zilele Pl?



Vera, mamica de Vlad Mihai (25 ianuarie 2008) & Iulia Maria (17 octombrie 2005)


www.psihologiafamiliei.ro
POZE


eu sunt sigura ca nu te-a uitat nimeni ! Eu una sigur NU !
Sorry, eu chiar sunt ametita rau si imprastiata si cam in criza de timp in ultima vreme
Ce intrebare pusesei ?

Laura - mandra mami de Dimitrakis - 25.04.2003
si Eleni - 05.02.2008
www.flickr.com/photos/21462816@N06/" target="_blank">poze

povestea nasterii lui eleni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura_dimitris spune:

Citat:
citat din mesajul lui godzila

Citat:
citat din mesajul lui laura_dimitris

Citat:
citat din mesajul lui godzila

Citat:
citat din mesajul lui laura_dimitris

Bine ca s-a lamurit treaba cu larisuk si pipetzica ei... Eram speriata caci reiesea ca are ceva grav ( laura sofiuca de diana cu aceasta ocazie !!!! ) si nu intelegeam ce are, nu vedeam nu a anuntat ca ar avea probleme cu iulia...


Laura - mandra mami de Dimitrakis - 25.04.2003
si Eleni - 05.02.2008
www.flickr.com/photos/21462816@N06/" target="_blank">poze

povestea nasterii lui eleni


imi cer scuze din nou pt panica creata...ma simt fff prost ca v-am indus in eroare

Vera, mamica de Vlad Mihai (25 ianuarie 2008) & Iulia Maria (17 octombrie 2005)


www.psihologiafamiliei.ro
POZE


offff, sa nu cumva sa te simti prost ca nu este cazul!!!
Ma simt eu prost rau daca te-am facut sa te simti tu asa...
Nu s-a intamplat nimic! Tuturor ni se intampla sa confunda numele, sa incurcam situatiile...

La mine, este culmea cum o intreb din cand in cand pe sora-mea diverse chestii care s-au discutat aici, sau cum o cheama pe fetita lui X, sau oare cine a patit nu mai stiu ce... Si sora-mea care are o memorie de elefant imi spune tot.
Ma rog de ea de cateva luni sa intre sa scrie ca tot va cunoaste pe toate... Ba mai mult, si prin ploiesti a recunoscut-o si s-a intarsectat prin parc sau pe bulevard cu lavinia, cu madalina si cu louiza (pe rand, nu cu toate odata )

si te rog sa nu fii suparata !!!!!

Laura - mandra mami de Dimitrakis - 25.04.2003
si Eleni - 05.02.2008
www.flickr.com/photos/21462816@N06/" target="_blank">poze

povestea nasterii lui eleni


off, nu e cazul sa te simti tu prost...cand am citit ce au scris fetele dupa, am simtit ca mi se face rau si imi venea sa pt ca nu am fost mai atenta. Inca o data asta e una din multele defecte ale mele si oricat m-as stradui tot trebuie sa dau eu cu m... in fasole. back

Vera, mamica de Vlad Mihai (25 ianuarie 2008) & Iulia Maria (17 octombrie 2005)


www.psihologiafamiliei.ro
POZE



same situation here !!!!

Laura - mandra mami de Dimitrakis - 25.04.2003
si Eleni - 05.02.2008
www.flickr.com/photos/21462816@N06/" target="_blank">poze

povestea nasterii lui eleni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns godzila spune:

Citat:
citat din mesajul lui laura_dimitris

Citat:
citat din mesajul lui godzila

Sunt un pic caci intrebarea mea a ramas fara raspuns, fie a trecut neobservata intre atatea pb mult mai apasatoare, fie m-ati uitat de cand nu am mai scris, fie nu stie nimeni. Prefer sa consider ultima varianta.

Voi incerca sa ajung si eu la intalnirea de sambata (oare s-a stabilit si locul?), caci tare as vrea sa va cunosc.

Si pt fetele din Ploiesti...ce ziceti ne vedem zilele astea la zilele Pl?






eu sunt sigura ca nu te-a uitat nimeni ! Eu una sigur NU !
Sorry, eu chiar sunt ametita rau si imprastiata si cam in criza de timp in ultima vreme
Ce intrebare pusesei ?

Laura - mandra mami de Dimitrakis - 25.04.2003
si Eleni - 05.02.2008
www.flickr.com/photos/21462816@N06/" target="_blank">poze

povestea nasterii lui eleni


Intrebarea este daca sucul fiert de capsuni poate provoca alergii. Asta i-a dat maica-mea lui Vlad si eu am citit ca nu se dau capsuni copilului decat dupa 3 ani.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanact spune:

Citat:
citat din mesajul lui godzila

Intrebarea este daca sucul fiert de capsuni poate provoca alergii. Asta i-a dat maica-mea lui Vlad si eu am citit ca nu se dau capsuni copilului decat dupa 3 ani.

Vera, mamica de Vlad Mihai (25 ianuarie 2008) & Iulia Maria (17 octombrie 2005)


www.psihologiafamiliei.ro
POZE


HRISTOS S-A INALTAT!

Eu i-am dat Ioanei acum 3 sapt capsuni (2 la numar), am urmarit-o sa vad daca face vreo alergie..dar nu a avut nimic..i-am m dat dupa 1 sapt..deci..tb sa-l urmaresti sa vezi daca face alergie..daca nu, nu are nimic..parerea mea. Eu ti-am zis din proprie experienta.. uite aici poza cum manca capsuni.

ALBUM
6 si 5 maselute
Ioana creste mare

ALINA de IOANA (11 Ianuarie 2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:

Citat:
citat din mesajul lui godzila

Sunt un pic caci intrebarea mea a ramas fara raspuns, fie a trecut neobservata intre atatea pb mult mai apasatoare, fie m-ati uitat de cand nu am mai scris, fie nu stie nimeni. Prefer sa consider ultima varianta.




Vera, mamica de Vlad Mihai (25 ianuarie 2008) & Iulia Maria (17 octombrie 2005)


www.psihologiafamiliei.ro
POZE


Eu am vrut sa raspund dar am uitat

Dr mea pediatru recomanda capsuni, kiwi dupa un an nu de la 3 ani in sus cum am mai auzit zvonuri.

Asa ca ai mei au primit amandoi dupa un an. N-au avut nimic.

O zi excelenta !
Lala.


Bogdan si Andrei (27.12.2007)
Poze




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kalosalina spune:

Vera hai ca m-ai speriat, dar m-a linistit Lala Si eu i-am pus Dariei in suc vreo 3 capsuni acum cateva zile si nu a avut nici o reactie. O sa incerc sa-i dau si kiwi ca stiu ca are multa vit C.

Poze Daria
Cum creste Daria

Alina de printzesica Daria Mihaela (12.01.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura_dimitris spune:

Vera, Eu i-am dat de multre ori lui eleni sa manance capsuni... Prima data i-am dat doar o capsunica. Dupa cateva zile i-am dat 3 capsuni apoi odata am lasat-o sa manance cat si-a dorit si si-a dorit cam multe drept pentru care a dat diareea in ea Cert este ca alergica nu este.
Acum, cred ca nu este nicio problema pentru vladut al tau ! sa vezi cate raspunsuri te vor "inunda" acum ca sa vezi ca te iubim...

Sper sa poti ajunge la intalnire sambata !!!! O aduci si pe iulia ?
tare ce as fi venit si eu la ploiesti pentru zilele ploiestiului mai ales ca va canta si voltaj - formatie al carei mare fan este dimitrakis... Din pacate mama isi extinde casa si in aceasta perioada are muncitori in curte la betoane... asa ca nu putem veni la ploesti vreo saptamana -doua...

Laura - mandra mami de Dimitrakis - 25.04.2003
si Eleni - 05.02.2008
www.flickr.com/photos/21462816@N06/" target="_blank">poze

povestea nasterii lui eleni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura_dimitris spune:


deci am avut dreptate... am sarit cu toate cate suntem la calculator probabil sa-ti raspundem ...


LalaD tu nu mai ne spui nimic? ce mai face pletoselul ?

Laura - mandra mami de Dimitrakis - 25.04.2003
si Eleni - 05.02.2008
www.flickr.com/photos/21462816@N06/" target="_blank">poze

povestea nasterii lui eleni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura_dimitris spune:

ADEVARAT S-A INALTAT ALINA !!!!


Laura - mandra mami de Dimitrakis - 25.04.2003
si Eleni - 05.02.2008
www.flickr.com/photos/21462816@N06/" target="_blank">poze

povestea nasterii lui eleni

Mergi la inceput