FIV 226

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns KITTA spune:

koricicaeu prin toate incercarile astea inteleg ca DD imi da niste lectii, aceasta fiind a rabdarii. Si nu vreti sa stiti cum ma enervez eu cand nu pot sa deschid o cutie, sau ma rog exemple din astea la lucruri banale....Asa ca de data asta m-am hotarat sa imi duc lectia pana la capat si sa trec examenul ei final. In plus, n-as prea crede ca as putea face mai devreme, caci cred ca nu poci din cauza ca am avut si 3 injectii de Pregnil de 1500 UI, una in ziua ET, apoi 2 zile pauza intre ele si iar una in ziua urmatoare si ultima maine. Sunt cam dusa cu capul zilelle astea, caci eu iau 2 Utrogestan vaginal si unul pe gura de 3 x/zi, iar acum tocmai le-am luat pe cele de pranz si sunt nauca, asa ca mi-am luat obine meritata pauza pentru net!
Aaaaaa, si nici test de urina nu bag, ca e criza si nu mai dau banii si pe ala!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madibabi spune:

ysa26:in ce stadiu te afli pt.Fiv ai inceput tratamentul?Faci analize?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madibabi spune:

vally:Care a fost cauza de ai ajuns la fiv,la mine sotul are azoospermie.Unde ai facut FIV-Ul la Genesys?Si eu fac fiv tot cu dr.Tutunaru si cu dr Matei?Cat te-a costat in total?Ce tratament ai urmat?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALINAOPREA spune:

ALRAK i-mi pare sincer rau pt. nereusita ta si pt. starea mamei tale,sper sa-si revina cat mai repede(si tu la fel). Numai cu obtimism i-ti poti recapata fortele pt. a merge mai departe.
RIZZUCA te asteptam cu vestea cea mare....

Succes tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Huski, ce faci?

25+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns huski spune:

Raluca, ....imi rod unghiile de zor . Vreau sa se faca maine mai repede Tu, esti bine?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Ma gandeam eu ca e stresul cat casa! Hai, te astept maine cu rezultat pozitiv.

Eu sunt bine, visez la toate fructele si legumele din lume, dar din pacate trebuie sa ma abtin ca imi dau niste dureri de burta de ma sui pe pereti!

25+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KITTA spune:

Catalino2307multumesc ca ma asteptarati si pe mine pentru intalneala, cu un interes banuiesc Problema e asa ca vineri seara am o treaba prin centru si mi-ar cam fi peste mana sa ajung apoi la Ioana, practic as ajunge cand ar fi pe sfarsite....Si daca imi aduc bine aminte, spuneai o data ca dai niste sarmale.Un cais in floare nu ai si tu sa stam sub el? N-ai vrea sa te calcam noi asa adhoc? Ar fi mai aproape de mine si va rog sa tineti cont de starea mea si ca la orele trecute 10 fix trebuie sa imi introduc aminte medicamente si apoi macar seara sa stau in pat, ca cu cele de dimineata si pranz nu ajung sa le savurezApoi, cred ca a mai fi fete care stau prin preajma, KoricicaCristal si acuma nu stiu cine o mai veni...Ti s-a anuntat cineva pe PM ca pe aici nu vad prezente in avans
Ce zici? Scuze daca am fost deplasata, dar poti sa refuzi dand vina pe sot, de exemplu...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

Las nu te mai scuza ca nu e cazul.
Asa cum am scris si la europence, cu drag.

coltul meu de rai



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

Huski si eu ard de nerabdare pina maine...o mica galerie merge ??...Multa bafta iubita!
Iana_mari tu cand faci testul?
LilianaFi hai ca mai ai putin!


Mergi la inceput