Mamici de Fulgusori de Nov.Dec2009(29)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miany75 spune:

Citat:
citat din mesajul lui camy_pus

Buna seara
Alexa bine ai venit!

Fetelor...pe mine ma doare rau de tot in gat...se pare ca a trecut raceala de la Pustache la mine ..acum ma omor cu o lamaie cu miere..apoi imi fac laptic cu miere...si altceva?
Ce sa mai fac?..ca nu-mi place deloc durerea asta de gat...si la antibiotic nu vreau sa ajung

Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

15+ Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!

bebe Flavius Cristian

POZE

Poti incerca si cu sare incalzita ,pe care o pui intr-un prosop si il infasori in jurul gatului..


miany
16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miany75 spune:

Citat:
citat din mesajul lui douradoudou

am uitat sa va spun..eu sunt alexa

bine ai venit ,ALEXA

miany
16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns douradoudou spune:

multumesc pt primire..nu am asteptam sa-mi vedeti msg-ele atat de repede...

#1604;#1575; #1575;#1604;#1607; #1575;#1604;#1575; #1575;#1604;#1604;#1607; #1608; #1605;#1581;#1605;#1583; #1585;#1587;#1608;#1604; #1575;#1604;#1604;#1607;

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns douradoudou spune:

maine spe sa am timp sa merg la echo pt ca sunt atre curioasa daca poate sa-mi spuna si mie finally dpn...le echo pe 13.05 cica aveam 8 sapt si 3 zile...si am vazut cum se misca bb...am uitat sa-l intreb pe doc..dar la 8 sapt se vede miscarea???sau al meu e mai mic decat trebuie??hmmmm...nu mai stiu ce sa cred...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns douradoudou spune:

ah vroiam sa va spun..la noi nu se plateste echo..decat am platit la prima vizita 50 $ si analizele gratis..si pana la sf sarcinii toate echo gratis si controale...si e spital privat...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns douradoudou spune:

ma duc sa ...pana acum m-a tinut "insomnia"...va

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BoboMom spune:

Simina, ti-a spus dr sa iei aspirina?? Eu stiam ca nu e voie in sarcina sa iei aspirina. Mie mi s-a spus sa iau Tylenol.

Acum sa va spun pe scurt (ca trebuie sa stau culcata) patania mea. Sambata seara m-a pocnit o sangerare f puternica. Nu pot sa va spun prin ce-am trecut. Am mers la urgenta, mi-au facut eco, bebe arata bine, colul il am inchis... Se pare ca am placenta jos si e posibil sa fie si putin desprinsa, dar asta nu e sigur. Miercuri merg la dr meu sa vedem ce-mi zice si el. Pana atunci (cel putin) stau la pat. Ne-au tinut la spital peste noapte pt monitorizare. Sangerarea s-a oprit relativ repede. Ne rugam la Domnul sa fie bine. Acum sunt linistita si stau pozitiva, dar nici eu nici sotul meu nu credeam ca ne mai intoarcem cu bebe acasa... Ne-a dat Dumnezeu inca o sansa! Nu ne vom mai pierde speranta! O sa intru, va citesc, da' mi-e mai greu sa scriu.
Bun venit noilor gravi! Sa dea Domnul sa avem toate sarcini fara probleme si bebelusi sanatosi la termen. Cami, ma bucur mult ca e totul bine!
Va pup!

Laura 15+ baby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Citat:
citat din mesajul lui vicroria28

Buna fetele, scriam mesaje la capitolul vechi
Cine poate sa ma ajute si pe mine cu parola pt picasa?
va pup ma apuc de citit din urma si povestim dupa
Vicky cu Matteo

18+


Ca sa poti primi parola trebuie sa-ti activezi PM-ul (Contul meu-mesaje private-optiuni-activare mesaje private)

15+

Mariana

bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

buna dimineata fetele

Laura ma bucur tare mult pt voi si pt bebe o sa fie bine

Eu ma chinui cu raceala asta care ma omoara ..nu mai stiu ce sa mai mananc ca sa-mi treaca

Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

15+ Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!

bebe Flavius Cristian

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

neata gagics,
azi implinim si noi 12 sapt, trecem in a 13-a, mai avem o saptamana si schimbam trimestrul. dau de baut
Alexia - bine ai venit!
citesc din urma si revin!


Ramonika si pisicile www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550848/" target="_blank">Vladutz www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550510/" target="_blank">Maritza www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550608/" target="_blank">Fulgushor www.flickr.com/photos/11125714@N02/2227425419/" target="_blank">Miki

Mergi la inceput