Gravidute si mamici intre 25-35 de ani (26)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

nelia, felicitari pentru operatiune.si eu sper luna asta.pe 15 ar trebui sa-mi vina.sa vedem.
katiapam, eu am program de plimbat cu bicicleta dupa masa.ca ieri i-am luat cadou una mai mare.asa ca...nu scap...si de aia mica(bicileta) zice ca o pastreaza pentru surioara.il aud tot mai des spunand ca le pastreaza pt surioara la toate lucrurile care ii spun ca lui nu-i mai trebuie ca sunt mici.poate o avea gura aurita.

adriana&razvan-mihai 01.11.2004
varsta lui razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns neliaCris spune:

si mie tre sa imi vina pe 14....poate pe 12 imi fac un test desi am pierdut multi bani cu testele astea...eu am ciclul de 34 de zile...normal se poate sa se vada mai iute...sau ma insel...
surioare sa dìfie pt noi doua...nu vezi ca mariana si adriana au reusit...putem si noi...(desi sexul il dau barbatu)

deChristian Ionut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns neliaCris spune:

Citat:
citat din mesajul lui katiapam

Nelia-atunci succes pt bb 2
vad ca v-ati decis,felicitari,sa vina curind si un bb sanatos!
de vaccin ei zic ca s-ar putea sa dea reactii dar nu e zis ca le si fac,te anunta in caz ca apar sa sti sa nu te panichezi si sa vb cu pediatrul
la ultimul vaccin care l-am facut mi-a zis ca dupa o sapatmina face febra si chiar a aavut dupa o sapt o zi cu febra dar nu alarmant
stai linistita
ti-a lasat sotul masinuta?ti-ai rezolvat cu carnetul?



ticker
deGiulia (20 iunie '07)




cu carnetul am rezolvat de mult din tara...acum mai imi trebuie o masina...azi a luato pe a cumatului meu....poate o buseste pe a lui...cu 3 zile inainte a bagato in stalpul de la garaj,lui ii place sa o ia milimetric desi e destul loc...si crezand ca trece a luat teapa...dar e doar un pic zgariata...
de condus conduc bine,mai incet si ma iprudent decat oricine pe lumea asta...inca mai gresesc cu schimbatorul(la LAncia am avut cutie automata)ce dor mi de ea...

deChristian Ionut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns neliaCris spune:

Citat:
citat din mesajul lui nastasie

nelia, felicitari pentru operatiune.si eu sper luna asta.pe 15 ar trebui sa-mi vina.sa vedem.
katiapam, eu am program de plimbat cu bicicleta dupa masa.ca ieri i-am luat cadou una mai mare.asa ca...nu scap...si de aia mica(bicileta) zice ca o pastreaza pentru surioara.il aud tot mai des spunand ca le pastreaza pt surioara la toate lucrurile care ii spun ca lui nu-i mai trebuie ca sunt mici.poate o avea gura aurita.

adriana&razvan-mihai 01.11.2004
varsta lui razvan


ps:ieri am mancat cirese lipite(gemene)poate fac niste gemeni...iti dai seama daca voi face ce ar insemna...(asa am auzit eu ca se fac gemenii)

deChristian Ionut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

nelia, poti sa-l faci mai devreme.eu cand am ramas gravida a doua oara am facut cu o saptamana mai devreme.asa ca....
tin pumnii pt amandoua.daca tu vrei gemeni, atunci da-i bataie.sper(eu am in familie) eu sa nu fac, mi-ar fi greu.stiu ca barbatii dau sexul ca ei au cromozi X si Y noi numai X.

adriana&razvan-mihai 01.11.2004
varsta lui razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns neliaCris spune:

aaaaaaaaaaaaaaaa,nu merci,nu vreau gemeni,vorbeam si eu numai asa,ca mi sa parut interesanta chestia,daca papi fructe gemene sa fie posibil sa faci gemeni..din popor...am si eu gemeni in familie si sotul la fel...macar sa fii iesit 1 data un baiat si o fata,ce frumos era...de vis..
nici acum nu m-as supara,sanatosi sa fie...DD ma auzi?

deChristian Ionut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

Nelia-de acum atit inceput?
hai ca daca aveti amindoi in familii gemeni poate vine surpriza si la voi
ai vazut ca au aparut testele alea digitale clerblue care iti zic si cite sapt ai de sarcina?



ticker
deGiulia (20 iunie '07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

Citat:
citat din mesajul lui nastasie

nelia, felicitari pentru operatiune.si eu sper luna asta.pe 15 ar trebui sa-mi vina.sa vedem.
katiapam, eu am program de plimbat cu bicicleta dupa masa.ca ieri i-am luat cadou una mai mare.asa ca...nu scap...si de aia mica(bicileta) zice ca o pastreaza pentru surioara.il aud tot mai des spunand ca le pastreaza pt surioara la toate lucrurile care ii spun ca lui nu-i mai trebuie ca sunt mici.poate o avea gura aurita.

adriana&razvan-mihai 01.11.2004
varsta lui razvan

Doamne ajuta! sa fie cit de curind si sa fie toate bune
deja e obisnuit cu ideea Razvan daca asa zice plus ca ii mai tine si jucarii deoparte inseamna ca isi doreste mult o surioasa sau fratior



ticker
deGiulia (20 iunie '07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

neata'
iar nu sinteti?
ce tot faceti?
astept un semn de la Adriana-m si de la Mariaanna



ticker
deGiulia (20 iunie '07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

eu sunt aici.azi suntem in focuri ca avem serbare la gradi.suntem fluturas si o sa va pun poze.am asa emotii.

adriana&razvan-mihai 01.11.2004
varsta lui razvan

Mergi la inceput