Moldovence aspirante sau gravidute(12)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

neata fetele...dupa cum bine v-am obisnuit va servesc o aburinda sau un ceiuc sau fiecare dupa preferinta.
arinna bun venit la noi si sedere cat mai scurta. sa treci repede-repejor la odisee. ma bucur sa mai vad fete din apropiere de mine
pogonici eu am mai deschis capitole aici, dar imi dau toata silinta sa vin si eu cu un minunat test II
dar asta nu inseamna ca voi trebuie sa va lasati pe o ureche
asa ca prestati si voi sa veniti cu vesti bune
mara am marcat modificarea
cine mai are ceva de modificat sa anuntati, da?
o zi buna va doresc

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

poze, Just Me
Infertilitatea este o boala, Bazar pt Mihaita
ambitioasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza20 spune:

Delphinas sunt prezenta si eu la . Te rog pune-ma si pe mine la lista cu aspirante ca im max 4 luni sigur am sa va dau vestea cea mare. Luni merg la Iasi sa fac operatie si apoi trag tare sa reusesc ce mi-am propus.

Pupici din aia mici la toate fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

ok bitza cati anishori trec la tine? scuze...neuronul blond a uitat...

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

poze, Just Me
Infertilitatea este o boala, Bazar pt Mihaita
ambitioasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amir10 spune:

Pogonici, asa este, nu am facut niciodata inseminare, doar stimulare cu clomifen (3 ture a cate 3 luni, o luna da, o luna nu, cu pauze de cate 3 luni intre ture) - schema care nu a dat rezultate, si 2 luni stimulare cu Puregon, am avut rezultate din a doua luna. Dr. a vrut sa imi faca inseminare din prima luna, eu m-am incapatanat ca spermograma e foarte buna si sa incercam natural. Si am avut dreptate..., Puregonul a facut toti banii la mine, am facut 7 doze x 50 ml in prima luna, zilele 3-10, in a doua luna tot asa.
Si am fost foarte optimista!!!
Multumesc mult pt urari, va astept pe toate la odisee.

6

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza20 spune:

Delphinas pupici multi , am 27 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pogonici1977 spune:

hai fitiliiiiiiiiii...ce faceti?????

ia sa va intept eu...ca dormiti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

La Multi Ani tuturor Elenelor, Constantinilor

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

poze, Just Me
Infertilitatea este o boala, Bazar pt Mihaita
ambitioasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happymum spune:

mara80 Doamne ajuta! ne luam de manuta si ne incurajam una pe alta sa avem rabdare? ca si eu ma rog sa fie si la mine II peste 11 zile... offf... cine a mai inventat si asteptarea asta?

elena!

tuturor ELENELOR SI CONSTANTINILOR!


Alex, hai la mama! Cand sa vie... ? Repede sa vie...
www.feminitate.org/" target="_blank">A fi femeie------Amintirea cea mai draga mie------Poze noi cu maruta mea
blog

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vanessa80 spune:

LA MULTI ANI! celor care isi sarbatoresc azi ziua numelui.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pogonici1977 spune:

LA MULTI ANI dragili meli fetili.....sa va dea domnul teste cu II liniutte . .indeosebi la cele sarbatorite..iar noi dupa

Mergi la inceput