Mamici de Fulgusori de Nov.Dec2009(22)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simonette spune:

Ce activitate nocturna pe aici!!!!
Cami, referitor la socrela ta............ce scorpie frate!!!!!
Eu de azi merg la servici

mami de Luca(02-02-2006) si de Yannis-Cristian (13-02-2008)si acum cu bb 3 in 9+
www.flickr.com/photos/12117325@N08/" target="_blank">Poze cu baietii mei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonette spune:

Mihamora la multi ani ptr puiutzul tau!!! Sa creasca maare si puternic si sa fie norocos!!!Iar tu mamico sa fii mereu mandra de copiii tai!!!

mami de Luca(02-02-2006) si de Yannis-Cristian (13-02-2008)si acum cu bb 3 in 9+
www.flickr.com/photos/12117325@N08/" target="_blank">Poze cu baietii mei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miany75 spune:

Mihamora Sa ti traiasca baietelul si sa fie sanatos si tu la fel ,sa te poti bucura de copiii tai!
Camy da-o incolo de soacra ! NU te mai gandi la ea,n-o baga in seama..nici a mea nu a avut o reactie asa cum ma asteptam cand i-am zis ca facem bebe ,desi ne chinuim de vreo 9 ani...asta e ..nu avem ce face..vin la pachet cu sotii!..cum a iesit tortul?!..ce-as manca si eu o felie!!
Legat de faza cu conc.med te-ai uitat peste ord de care ti-am zis?!..daca nu te incadrezi poti proceda asa cum azis una dinn fete mai sus..

miany
14+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miany75 spune:

apropo de starea mea de spirit (care nu era grozava zilele trecute)..mi-am mai revenit...si asta datorita unei vesti grozave pe care am primit-o ...una din prietenele mele (printre cele mai bune),care e plecata din tara si care a pierdut si ea 2 sarcini..e insarcinata..! si peste 2 luni va veni in tara...sunt happy ,ca voi avea cu cine iesi la plimbare ..Ma bucur asa de tare pt ea si sper sa ajungem impreuna pana la capat...bineinteles alaturi de voi!!
un week-end fain!!

miany
14+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MADALINA_T spune:

neata gagici! week-end placut si sa va odihniti zilele astea.


Mihora- la multi ani! sa-ti traiasca baietelul, sa fie sanatos si sa-ti aduk numai bucurii


acum ma duk sa-i fac lu fi-miu de papa

11+ david 16.01.2005

http://www.flickr.com/search/?w=38427435@N02&q=ingerasul+lu%27+mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MADALINA_T spune:

scuze. te-am poreclit - MIHAMORA
sta copilul asta calare pe mine. am fugit la treaba

11+ david 16.01.2005

http://www.flickr.com/search/?w=38427435@N02&q=ingerasul+lu%27+mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

neatza burtix!
m-am trezit cu o senzatie de greata...am bagat niste branza cu rosii si niste bakerolls cu usturoi ...si niste struguri....da' parca mai rau m-a luat..of...

camy, hai zi-ne cum ti-a iesit tortuletu' si nu te mai intrista din cauza soACRA-tii
uite un pt tine si un balonash spre cer pt Darius.

simonette, azi la skarbici? uf..ce urat.....da' las ca nu mai e mult, vb lu' camy

miany, felicitari prietenei tale si la cat mai multe plimbari impreuna!
cu mamaliga, eu zic sa incerci...si daca n-o sa vrea, macar iti faci tie si poate i se face pofta (la al meu merge )
nici mie nu-mi placea foarte tare MBS...ma gandeam asa, ca e mancare de saraci..deh, fitele din creierii capului [:-)))...crescuta in puf la ma-sa..cum sa manance ea mamaliga ..pana mi-a facut al meu ratzeptu' pe care l-am scris aseara...cica musai sa pui si marga'...ca aia ii da asa, un gust bun. Bine, acu' sa nu arunci toata cutia, ca p'orma zaci cu indigestie
tu incearca

neata, madalina, wee placut si tie!

Mira, saru'mana de raspuns ..o so intreb si eu pe dr mea, cand ma duc pe 6 iunie....ce stie sa-mi spuna de dry test si daca mi-l recomanda...acu...la cate bulioane s-au strans..ce mai conteaza 5
vezi cu mamaliga aia, ce faci azi

buna Laura .....imi pare bine ca ai fsot la eco, te-ai mai linistit. Poate data viitoare vi si cu vreun color de carucior

ma duc sa zac la orizont...ca de bine ce m-am trezit, a trebuit sa ma pastilez de dimineata si nah..nu poci sa zburd ca o caprita prin casa...ca utrogestanu' tre s-o ia in sus, nu in jos
abia astept sa scap de el...


krelia 14+
tzutzupida noastra creste si pozeaza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dymomo77 spune:

Camy daca te consoleaza cu ceva eu deja al luat 7Kg si am zburat usor de la 45 la 52. Ideea este ca dupa raceala de sapt trecuta mananc mult mai putin adica trei mese pe zi si tot am luat 1 kg. Asta e eu una nu am de gand sa ma infometez in nici un caz. Mama mea a luat pe sarcina 25 de kg si le-a dat jos pe toate de nici nu ziceai ca a nascut vreodata. daca ii seman norocul meu daca nu.... asta e.

15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miany75 spune:

ms,Krelia ..sa dea DD! un week-end placut!

miany
14+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns byabeatrice spune:

Neatza... asa mai aproape de pranz...
Dar voi chiar n-ati avut somn..de ati scris atata... Eu una sunt o mare iubitoare de somn...si mai totdeauna am impresia ca nu m-am saturat de dormit...Desi intimpul sapt m ascol pe la 8(ca e serviciul aproape)in weekend tot imi place sa dorm pana ma trezesc de buna voie.. sa fac si amiaza dak se poate... Nush cum o sa fie cand o creasca burtica si-o sa inceapa miscatul.
Camy cand te trezesti sa ne spui cum ti-a iesit...
Va pe toate..sa aveti o sambata frumoasa...si sa auzim numai vesti bune!

bya 10+
BEBE STRUMF

Mergi la inceput