Mamici de Albinutze de Mai-Iunie 2009(84)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maria_bunica spune:

Yioanna..eu vise ca ma inseala sotul am avut la greu in trimestrul 2 de sarcina..saracul nici nu ii venea sa mai dea ochii cu mine dimineata,ca stia ce il asteapta..unde mai pui ca era acasa cu mine non-stop..dar na' vise de noapte!!
Anca..daca intr-adevar e dopul..nu cred ca l-am eliminat inca pe tot..oricum pana la DPN mai avem exact 2 saptamani de maine!!
Philip..na' ca trebuia sa ma plang si eu de ceva sarcina asta..ca pana acum prea a fost totul perfect,dar macar ma consolez ca e ceva normal si nu e de alertat!!si sper sa nu fii foarte trista azi..

37+ Darius Nicholas
AMR 2 saptamani

Buburuza noastra
www.flickr.com/photos/24984384@N08/" target="_blank">Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns voicu_bebi spune:

maria..asa-i k dureaza pana il elimini pe tot...tu o sa nasti natural nu?


Anca..
38+
www.flickr.com/photos/anca_bebelina/" target="_blank">pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dani3lla spune:

miruta asta e ...ne vedem noi pana la urma macar in parc cu bebeii daca la spital nu.Doamne ajuta sa nu fie ceva rau la analizele tale dar eu sunt convinsa ca o sa fie ,in cel mai rau caz,ceva la secretie pt ca asa de frecventa e in sarcina ....
yoanna foarte tare

DANA 35+ cu mumos Denis Andrei

BB isi face de cap cu corpul meu

Nunta noastra-o zi de vis

Vacante - oare cand o fi urmatoarea?

AMR

NASICA MEA PREFERATA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

una din fetele de aici mi-a adus un buchet de trandafiri si o felicitare asa frumoasa, m-am emotionat rau. acusi intru in sedinta cu seful si apoi iesim sa luam pranzul impreuna.
a, si eu am visat chiar azi-noapte ca faceam huta-huta cu sotul si taaare bine mai era :))

philip
37weeksbabyboy
mommyandreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ela2001 spune:

Deea si eu zic sa nu-i dai lapte praf. In carti scrie sa tii copilul la san f putin (10 min la fiecare parca), dar asta ar insemna sa-l tii flamand. Si Diana statea la san destul de mult ca mai si adormea.

Oana_du ai un baietel f cuminte. Trezirea o data pe noapte e super bine.

Fetele imi faceti o pofta cu inghetata , dar trebuie sa mai astept pana nasc, nu ma risc ca si asa am patimit destul cu racelile.





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yioanna_s spune:

maria:
philip,anca...nu v-ati decis ce nume va purta bb vostri?
laurao:deci ramane Sebastian pana la urma,ce mai zice sotul?



Yioanna 35+ Stefania Alexandra

http://bd.lilypie.com/EMiQp2.png
http://picasaweb.google.com/yioanna

AMR 5 saptamani pana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona.P spune:

am lipsit si eu de la citit mai putin de 2 zile si am de recuperat mai bine de un capitol...am sa scriu pe masura ce citesc...ca daca nu...sigur uit ce vreau sa spun.

maria felicitari pt noua culoare.te prinde bine si imi place mult

andreea1608 ce burtica mumusica ai! si imi plac mult si hainutele Mariei .iar verisoara ta e o dulce

LIANA esti o luptatoare...si tu si fetita ta...ai reusit!!!Felicitari!Toate gandurile bune sunt catre voi!!!

Daniela...si hainutele lui fi-tu imi plac si multumeste-i din partea mea ca a pus o vorba buna la fi-mea... ca uitasem sa ii multumesc

baby-first imi pare nespus de rau pt prietena ta si pt decizia gresita pe care a luat-o...condoleante

voicu_bebi vai ce putin mai si tu ...

anamariacs felicitari!Sa-ti fie printul sanatos si voios!ma bucur enorm pt voi...ca totul este ok


aqua80 felicitari pt vestile bune de la eco

nicuratze atunci iti tinem pumnii pt saptamana viiatoare!

Deea baietel mititel...offf saracutzu ce greu e sa fi mic si sa nu poti sa spui ce te doare...imi pare bine bine ca azi se simte mai bine

oana_du multumim ca ai intrat sa ne dai vesti bune.tinem pumnii sa fie la fel bine in continuare

oanalex si alynta asteptam vesti...

miruta sper sa nu fie vreo infectie grava care sa afecteze nasterea... mult succes maine

maria si la mine secretia este f abundenta si destul de vascoasa...si deseori seamana cu niste muci (iertati-ma pt detaliile explicite)... dar este de ceva timp...si am ajuns la concluzia ca nu e dopul...daca asta ar fi dopul....ar insemna ca e mare al dracului... ca de cand tot curge...

Raluca_Ioana s stai cumintica si sa te tii de tratament in continuare ca sa fie totul bine

yioanna...criminal tare sotul colegei tale de camera

Daniela si Cris ... ca de obicei....de fiecare data cand citesc postarile voastre...ma stric de ras...iubesc oameni cu simtul umorului...felicitari voua!!!!

Offff.....mi-a luat mai bine de o ora de cand am inceput sa citesc pana acum...m-a luat si durerea de spate....dar parca sunt dependenta de forum....nu ma puteam opri pt o pauza

Despre noi...suntem bine... si asteptam marele eveniment!

Ramona 35+ cu Bianca Maria

http://bd.lilypie.com/WoLcp2.png

http://picasaweb.google.com/Ramona.Petriman

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

gata fetelor,nu ma mai jochai sa nu mai vorbim de huta-huta ca iar casun pe pesti si pe bune daca mai imi scapa de data asta...uite-i numai cum se "cotaie" dracusorii..ahh,acum ii fac frigare

37+MIRUNA-ALEXANDRA

multi la burtici si mai multila bebici

AMR 1 SAPTAMANA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

Ramona..........bine ai revenit ca sa ne mai dai de vesti..ca sa treaca durerea de spate
P.S. Sper ca tu nu ne zici nimic de huta-hutaca pe bune daca nu fac viol de sot in seara asta

37+MIRUNA-ALEXANDRA

multi la burtici si mai multila bebici

AMR 1 SAPTAMANA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona.P spune:





















"Morcovelul" este in primul rand cu dedicatie pt Cris (pt ca ii promisesem de vreo saptamana) dar nu numai pt ea...asa ca fetelor.... "ia morcovu neamule"...

Ramona 35+ cu Bianca Maria

http://bd.lilypie.com/WoLcp2.png

http://picasaweb.google.com/Ramona.Petriman

Mergi la inceput