Bobocei de septembrie-octombrie 2008 (120)
Raspunsuri - Pagina 16
sabinel spune:
Luminita, suntem bine. mai rar pe forum ca suntem mai mult pe afara sau ocupate cu activitati diverse, am un copil care se plictiseste foarte repede. maraiala, maraiala, am schimbat si patul si se trezeste de 2-3 ori pe noapte, de multe ori sfarseste cu noi in pat si atunci are chef de vorba sau de joaca si-l ia la palme pe tac-su iar pe mine ma trage de par, etc etc.
Giulianna l-am vazut pe Eduard inima de leu, foarte curajos flacau ai tu! asta era clipul despre care ziceai, numai ca nu apucasem sa-l postez si aici![]()
pupam fetili si bobocii.
_
nasterea strumfitei mele
piticania creste
baby_boy spune:
GO ...EDI ...GO
Cristina , mamica implinita de
Raducu (7.10.2008)
Spune intotdeauna ce simti si fa ceea ce gandesti. Jose Garcia Marguez
kllemi spune:
| Citat: |
citat din mesajul lui ratonelu![]() ![]() ![]() ![]() klemi, m-ai facut sa rad cu lacrimi.....acum am mai citit si eu....si ce s-a inteles...tare!! era doar invitatia...la intrecere! ![]() ![]() ![]() carla,mami de putoiu sasha |
hai maaaa... ca mai dezamagit, eu deja imi facusem bagajul, am zis ca stam vre-o cateva zile.....si cine stie poate ne si incuscream
fericita de
AMALIA-ANDREEA (12.10.2008)
piolica spune:
Eva, m-ai lasat masca... Sincer! Nu stiu cum ai putut sa interpretezi in asa hal ce am spus eu! Dar de ce ma mir????
Mamica fericita de bebelina Elsa
dyanira spune:
Piolica acum am citit si eu ....imi pare rau pt tine ca s-a interpretat asa!!!
Diana
mamica fericita de
ANDREI TUDOR
baby_boy spune:
Sabinel..strumfita e bestialaaaaaa


Dyanira imi pare rau ca pana la urma e laringita..multa sanatate lui Andrei
Cristina , mamica implinita de
Raducu (7.10.2008)
Spune intotdeauna ce simti si fa ceea ce gandesti. Jose Garcia Marguez
piolica spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui dyanira Piolica acum am citit si eu ....imi pare rau pt tine ca s-a interpretat asa!!! ![]() Diana mamica fericita de ANDREI TUDOR |
nu-i bai! dupa 10 ani de expatriere, cred ca am fost suficient de destepti ca acum sa nu o ducem prost! dar, daca unii cred altceva, e treaba lor!
ai grija de printisor, laringita o sa-i treaca usor-usor, ti-am zis ca si Elsa a avut.
Mamica fericita de bebelina Elsa
luminita2008 spune:
Chiar ma gandeam cat va mai trece pana se aprind iarasi spiritele... of.
Fetele, multumesc pentru retete! azi am incercat una, fara mare succes, mai incercam si maine, om vedea...
Baby_boy, n-a fost chiar pe placul lor meniul, eu oricum am inlocuit branza fagaras cu iaurt facut in casa de mine... 140gr. slabut, dar oricum in ultima vreme doar cam atata papa...
Dya, multa sanatate puiului... nu te ingrijora, daca vorbeste pe limba lui, e ok. Ei mei spun 'mama', 'tata', 'caca' si... 'eeee kkt'
(Edi). Tot pe silabe, nu e mare lucru, deci... 
Piolica
. Nu te supara, nu merita...
Sabinel, strumfita e delicioasa, Giuli, Edi e un adevarat leut! Imi vine sa ii pap pe amandoi...
Luminita
de
Eduard Mihai si
Robert Gabriel - 26.09.2008
_
Am facut mereu doar dupa capul meu si mi-e teama de ziua in care n-am sa mai fiu eu…
GHIDUL MAMEI
poveste despre comori
Creste bobocelul Edi Creste bobocelul Robi
nikolici spune:
piolica hai mai mamico...tu nu stii de gluma???Iti bag un DR HOUSE!!! Si el traieste tare greuuuu in America...ii tot cere bani lu' Wilson


Nikole mami de Karinutza(14.10.2008)
piolica spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui luminita2008 Chiar ma gandeam cat va mai trece pana se aprind iarasi spiritele... of. Piolica . Nu te supara, nu merita...![]() Luminita de Eduard Mihai si Robert Gabriel - 26.09.2008_ Am facut mereu doar dupa capul meu si mi-e teama de ziua in care n-am sa mai fiu eu… GHIDUL MAMEI poveste despre comori Creste bobocelul Edi Creste bobocelul Robi |
nu a durat mult, si sincer, imi pare rau pt voi ca tb sa cititi asa ceva.
eu nu ma supar, ca nu am de ce, daca era ceva adevarat acolo, poate ca as fi avut motiv.

Mamica fericita de bebelina Elsa


