Puiuti de Randunici 2008!! (258)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Sku la volan rulzzzz!
Pe 30-31 eu tineam minte ca nu putea Clau...Daca ea zice ca vine mai sunt alte probleme??

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami33 spune:

Am vazut o mica soferita dulce fooooc


Cami, mami de Maria Alexandra(02.05.2002) si de Luca Razvan(28.03.2008)


PARTY 1 AN
www.slide.com/r/gCNsr74Xkj9DOJL503EFc_02cclMlwuR?view=original" target="_blank">PRIMUL AN
www.slide.com/r/ngX7UTqy6j9-k1r0wHHBw6CafzclVMQ2?view=original" target="_blank">PRINTESA MEA


Doua lucruri trebuie sa le dam copiilor: radacini si aripi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

l-am vazut pe Patrick la nisip si pe Sofia soferita!
Cami,nu mai zici nimic???
LIANA,ADRIUTA???

Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL -1 martie 2008




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Am uitat sa va zic ca Rebecca a ajuns si ea la 9,360 kg, 6 dintisori si masa la 55,5 kg!. Mai am 5 kg de dat jos si ma declar multumita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Clau, Nico, Naty, Cami, Simo Ce-mi mai creste inimaaa !!!

Cami, ce face Bubu? Alex? N-ai mai zis nimic despre ei...

O gramada de lume n-a mai scris...Liana, Giani, Underqueen, Ioana, Tonic, Alice si Lyvy rar, Adriuta, Ursuleata....Somnorica mai dadea si ea o cafea...Adriana, Ancka, Cristina...mamaruta si frumussik...nu mai zic de Roxaniciu, de Mamip, de Delphin...Ali...Eeeh...

Edit: Raluca de Bacau, ca Raluca de Galati...

Olga mamica de Sophie, 25 feb 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Olgu...de Ioana raspund eu ca e ff obosita, vine rupta de la gradi si normal ca David o ia de buna...chiar si pe Mess abia apucam sa mai vorbim. Si cu Alice rar mai vorbesc pe mess dar ff putin ca imediat trage Thea de ea sa o bage in seama . Banuiesc ca si Ursu e prinsa cu Beberealul...dar in rest nici eu nu mai stiu nimic si intr-adevar s-au "rarit" mult si unele fete care semnau condica zilnic. O fi ce zice Clau, statul afara...

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

Tot nedormita sunt,dar supravietuiesc.
La urletul de la 3, m-am ridicat si bajbaind i-am facut o biba cu lapte,l-a baut si a adormit.A mai marait in somn mai tarziu,dar s-a culcat la loc.La noapte sper sa am taria sa trag de randunoi sa faca el biba..L-am amenintat deja.
Cuscra,Clauicei.
Ccris,eu zic sa fie intalneala ori cu o sapt inainte de 6.06,ori dupa sapt cu 6.06,in conditiile in care se pare ca pe 8.06 e liber si majoritatea isi va face program.
Olgu,vii la mine sa faci smotru??
Acum pe bune,in casa noastra se aspira si se da cu carpa mai ales sambata..socrela nu reuseste in timpul saptamanii,si pe bune ca o inteleg ca ameteste stand numai dupa duracell,eu aterizez acasa dupa 5 rupta si mai ca nu-mi mai vine nici sa mananc..abia trag de mine sa ies afara cu Tea.
So,nu-i convine nimanui intalneala duminik??
Send ca se misca sefu' prin preajma.

mami de TEODORA (1 apr. 2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca2107 spune:

Eu sunt pe aici, citesc tot , dar n-am avut nimic interesant de zis. Suntem dupa o enterocolita cu 3 zile de febra 41 si nici un scaun diareic decat in a 4 zi , de asta a fost si greu sa depistam problema. Nu a mancat decat covrigi si lapte 4 zile, dar acum e mai bine. Problema cred ca a aparut de la nisipul pe care il baga in gura ca sta toata ziua pe afara in nisip si mai si gusta din cand in cand , zic eu. Si prin fata casei unde e locul cu nisip stau 5 catei care probabil isi mai fac nevoile si pe acolo
Intrebati de masele. Lui Sabin i-au iesit maselutele de sus intai.
Voi ce stiti de pampersii pentru piscina , pe unde se gasesc si care sunt mai buni, ca eu nu am apucat sa ajung pe la nici un supermarket sa caut.

Raluca - mami de Briana Maria (06.06.2001) si Sabin Matei (13.03.2008)
poze
www.onetruemedia.com/shared?p=831d37be48d348ed78a9b4&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj primul anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami33 spune:

Simo, Olgutz, suntem bine, multumim de intrebare.
N-am fost intr-o dispozitie vorbicioasa in ultimul timp, am stat mai mult pe afara cu copiii.
Bubu este bine, are 12kg si 80cm, alearga nonstop, papa orice, doarme de rupe, deci nu ma plang.
Alex e cam obosita, ca la sfarsit de an scolar, asteapta vacanta sa mai evadeze la tara, sa reinceapa cursurile de inot.
Planuri concrete de vacanta nu avem, vrem la mare dar ar fi tare bine daca l-am putea teleporta pe bubu, ca tare nu-i place in masina.
Cam atat despre noi, nimic spectaculos.
Am reusit sa pun si cateva pozici noi, incepand de aici http://family.webshots.com/photo/2905911700102878889SbctQB

Si daca vreti sa vedeti cum s-au distrat cuscrele, aveti aici rezultatul "muncii" noastre:

http://www.slide.com/r/NzZ_p6sI4D8nTigb-_dcTX4UkETSg2hF?previous_view=mscd_embedded_url&view=original


Cami, mami de Maria Alexandra(02.05.2002) si de Luca Razvan(28.03.2008)


PARTY 1 AN
www.slide.com/r/gCNsr74Xkj9DOJL503EFc_02cclMlwuR?view=original" target="_blank">PRIMUL AN
www.slide.com/r/ngX7UTqy6j9-k1r0wHHBw6CafzclVMQ2?view=original" target="_blank">PRINTESA MEA


Doua lucruri trebuie sa le dam copiilor: radacini si aripi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami33 spune:

Raluca, am vazut scutece pt piscina la selgros si real, de la huggies, parca


Cami, mami de Maria Alexandra(02.05.2002) si de Luca Razvan(28.03.2008)


PARTY 1 AN
www.slide.com/r/gCNsr74Xkj9DOJL503EFc_02cclMlwuR?view=original" target="_blank">PRIMUL AN
www.slide.com/r/ngX7UTqy6j9-k1r0wHHBw6CafzclVMQ2?view=original" target="_blank">PRINTESA MEA


Doua lucruri trebuie sa le dam copiilor: radacini si aripi

Mergi la inceput