Vitamine romanesti in Germania (24)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Danaaaaaa nu este pe phoenix, la ce ora ? abia am gasit ca au schimbat codurile ai grija Ioana ca de aia nu se vede, dar vad ca e alt program acolo .
Maraki ma bucur ca ai rezolvat cu siropul si pastilele, sa-ti fie de folos,adica lui Angelo .
Iulia ai preparat cockteiulul?

INGERASUL EMMA AIDA


www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna
'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

gata a inceput, stam cu handy dabei.

INGERASUL EMMA AIDA


www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna
'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AdinaF spune:

bunA fetelor, azi am aterizat si noi acasa, gott sei dank, am avut experientze mai mult neplacute decat placute, operatzia la ochi mi-a reusit si nu prea, Fabi mi-a ajuns la spital la perfuzii fiindca se deshidratase ca o stafida, acum sper sa intram pe fagasul normal, io dispar la o baie de relaxare, ne auzim maine, va PUUUP!!!!, mi-a fost dor de voi , bun venit noilor vitaminutze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns i_ulia spune:

buna seara!

ce cocktail, fetelor? eu dau un ceai de roiboos cu lamaie si miere. azi am inceput cursul cel nou la gradi, in gradina pe orice vreme. asa ca am dus maimuta echipata cu geaca si pantaloni de fas, o caciula si cizme de cauciuc la gradina o ora. ea a fost in culmea fericirii, s-a bagat in toate baltoacele, si-a turnat apa cu stropitoarea in cap, s-a tavalit in nisip nu va pot descrie cum arata cand am luat-o si era evident bocna. am ajuns repede acasa, i-am facut un dus fierbinte si am bagat-o la hainute de lana sa se incalzeasca repede.

partea proasta e ca am stat si eu tot timpul afara cu ea, sub copertina ce-i drept, dar am inghetat tun. asa ca ma tratez cu ceai.
ma doare si capul destul de tare, sper sa nu ma apuce iar migrenele. duminica am crezut ca imi crapa capul de durere, n-am putut sa ma ridic din pat de dimineata. de atunci n-am mai avut nimic, dar sper sa nici nu mai am. totul de la vremea asta pacatoasa, ma deprima crunt.

gata, m-am lamentat destul.

maraki, ma bucur ca ai reusit. sanatate si mai ales pofta mare celui mic!

claudi@, imi dau seama ca tu ai intepenit de frica, dar imaginea copilului splitternackt cu fluierul in gura sunand la usa este mortala!

ma duc sa ma mai dau o tura pe net si revin!

p.s. inca n-am impachetat nimic si maine la 4 jumate am avion

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yasmine spune:

Claudia ne vorbim cu celesta sa ne intalnim in trei, vrei? Saptamana asta eu as putea duminica, si viitoare tot duminica, si peste doua saptamani plecam in Turcia, iupiiiiiiiiiiiii, abia astept.
Da nu e mai bine sa ne vedem la Mosbach? e mai aproape de toate trei, ce ziceti?

>>Daruieste lumii un zambet shi toata lumea iti va zambi!<< Charlie Chaplin

Corinna, Andreas Noël, Yasmin Serena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Citat:
citat din mesajul lui claudia74

gata a inceput, stam cu handy dabei.

INGERASUL EMMA AIDA


www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna
'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'


Nu am apucat notez numarul de pe care putem vota de aici. L-ai notat tu cumva?
Si ptr sms si ptr apel.

------------------------
14+

Albume foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns i_ulia spune:

adina, bine ati revenit!
imi pare rau sa aud ca ati avut neplaceri, sper ca au trecut toate si de-acum numai de bine ne povestesti!
eu sunt tare interesata de operatie, si eu am dioptrii deja mari, aproape -5 la un ochi. poate ne povestesti un pic ce si cum a fost, cand te mai linistesti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonaiani spune:

Hallo, si eu acu' pe seara la apel. Stau inca bine, dar incerc sa ma menajez . Noroc ca ploua, nu mai fac drumuri afara cu copilu'. Maine la 8 dimineata control la dr. Din pacate am avut o eperienta mai mult decat neplacuta cu epilatul in zona bikini - am zis sa folosesc benzile de ceara la rece, si cand am tras de ele, s-au spart niste vene de sange, ca era zona f irigata si sensibila. Si am niste pete de sange pe sub piele de toata frumusetea . Asta e, o sa aiba nenea dr un spectacol maine

Citat:
citat din mesajul lui tumpi
Foloseste careva filtru de apa?Pt baut, pt folosit la cafetiera, chestii din astea.Am vazut ca cel de la Birta e in top.Se merita sa iau sau nu?

Noi am calculat intai cata apa minerala beam pe saptamana, si a reiesti ca e mai ieftin cartusul de filtru decat apa. Avem de la Britta - un cartus e valabil 4 saptamani, si duap aia trebuie sa il schimbi ca pierde nisip din el. Eu una sunt multumita (cu toate ca fetei inca ii dau apa fiarta si racita).



Mari, mami de dulceatza Eliza (06.09.07) ... www.flickr.com/photos/21231089@N02/3494955449/" target="_blank">(re)Amintiri de la primul bb
33+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonaiani spune:

Citat:
citat din mesajul lui dana n.

[quote]citat din mesajul lui claudia74

gata a inceput, stam cu handy dabei.

Nu am apucat notez numarul de pe care putem vota de aici. L-ai notat tu cumva?
Si ptr sms si ptr apel.



la nr 40100 tre sa trimiti sms cu nr 14 !

Mari, mami de dulceatza Eliza (06.09.07) ... www.flickr.com/photos/21231089@N02/3494955449/" target="_blank">(re)Amintiri de la primul bb
33+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Citat:
citat din mesajul lui ramonaiani

Citat:
citat din mesajul lui dana n.

[quote]citat din mesajul lui claudia74

gata a inceput, stam cu handy dabei.

Nu am apucat notez numarul de pe care putem vota de aici. L-ai notat tu cumva?
Si ptr sms si ptr apel.



la nr 40100 tre sa trimiti sms cu nr 14 !

Mari, mami de dulceatza Eliza (06.09.07) ... www.flickr.com/photos/21231089@N02/3494955449/" target="_blank">(re)Amintiri de la primul bb
33+


Multumesc! Votat.

------------------------
14+

Albume foto

Mergi la inceput