cafea cu aroma de femei si bebelusi

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

pt si o saptamana usoara va doresc ...

alic , maristef cum sunteti voi si puiisoarele ...
fetele

Aida ... 20+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maristef spune:

'Neatza si pupacealaaa!!!
eu dau cafeauaaaa ca de obicei cu lapte sau frishka si ciocolata.
pentru fetele cu dieta am Inka!!

Aida suntem bine, pe fiica-mea nu a mai durut-o capul, tot la sucul ala ma gandesc ca daca ar fi fost raceala ar fi dat si semne de tuse, etc....
Aida Samburel? Samburel?
Alic ce face Natalia? i-au mai trecut bubitele?

Ioana ce faci bun?
eu ma chinuiesc de cateva zile sa fac clatite sau crema de zahar ars....nar....am o leneee

pupacealaaaa

mama Biutei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaradu spune:

eu votez pt capy, ca a fost nashpa. noi n-am mai bea in veci marca asta de suc. mereu ne-a fost rau de la el.

eu n-am facut mare branza de prajitura ... un pandispan cu gem la mijloc, ca am zis sa manance matei, sa nu mai ceara intr-una "altu una" (inca una) prajiturele din alea din comert. bine ... a mancat cu avant cam jumatate de bucatica si apoi "gata, nu pace". ii zic ... poate nu mai poti, ca ai infulecat ce nemancatul prima bucatica ... "bine, nu ma pot!" si a plecat din bucatarie.
mai incercam si azi. sa vad cum reusesc sa-i tai niste forme de ursuleti, poate-l pacalesc.

ca mancare: pizza sambata ca am avut musafiri si ciorba de pui, fasole cu carnati si costita.

A fost o data o printesa ... Emma!
mamica lui Matei Stefan 12.03.2007
Varsta lui Matei
Matei, mami si tati te iubesc mult ... mult ... mult de tot!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maadi spune:

Buna fetele, o saptamana frumoasa va doresc la toate.

Multam pentru cafea. Super buna!

Maristef - Ma bucur ca este mai bine micuta ta. Sanatate multa.

Alic - Ce face Natalia? Ce fac bubitele? Doctorul ce va spus? Vezi ca si Calin facea bubite de la diverse creme sau uleiuri. Lui ii mergea foarte bine cu Sanosan. La fel si cu servetelele umede. Cat despre depresie, este normala si va trece. Ca terapie - cat mai mult timp petrecut in cafenea.

Eu am inceput saptamana bine. A intrat unul in mine dimineata, nu mi-a acordat prioritate de dreapta. Asa ca dupa-amiaza o sa mi-o petrec la sectie, dand declaratii.

multi la toate fetele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maristef spune:

Maadi vrei sa spui ca ai inceput saptamana cu adrenalina!!!
Ioana arunca si in cafenea o costitza!!

Alic te asteptam sa te "dezdepresezi" aici in cafenea cum a zis Ioana. La fiica-mea nu mergea nici o crema. Singurul remediu a fost unul babesc dar a mers super: masaj cu ulei de floarea soarelui fiert la "beau maris" sau pe romaneste "be-mare"(sigur am scris gresit, dar nu am facut franceza).

pupacealaaa

mama Biutei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns principe spune:

buna gagicile!p toate.

se vede ca a venit caldura ca v-ati dezmortitsi inca cum¿!
offf cu copii astia bolnaviori si sebiutu meu aseara si azi a avut febra,azi l-am dus la gradi ptru 2 ore ca faceau fotografie ptru almanahul scolii..siiii, era musai sa fim si noi pe acolo...de, ..primul almanah scolar,cum sa lipsim?
acum e mai bine ca a luat medicament,dupa ce trece efectul iar zacem.

fug si revin




Mata Emma lupta iar cu cancerul


http://www232.rockyou.com/my_gallery.php?source=smgb&instanceid=84575297&islocal=true#
http://www232.rockyou.com/show_my_gallery2.php?i

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

of Maadi, urasc cand se intampla asa ceva
sanatate la bebelusi!

a, si imi place noul titpul: aroma de bebelusi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maadi spune:


Principe - Sanatate multa printisorului. Sa ne arati si noua albumul cand va fi gata.

Bebeii sunt bine astazi? Iar mamicile putin mai odihnite?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maristef spune:

PPRINCIPE SANATATE MULTA SI INSANATOSHIRE GRABNICA!!

DA CINEVA VREO CAFEA ZDRAVANA LA ORA ASTA?
eu mai am putin si adorm cu capul pe birou (de la soare, caldura....)
dimineatza mi-am luat o revista cu reztete si acum salivez pe ea

pupaceala la toate mamicile si la toti puiutzii!!!

mama Biutei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alic spune:

neata, daca pot spune asa...
suntem in tratament intensiv cu tot felul de dezinfectante si creme; deocamdata e bine, in sensul ca n-au mai aparut alte bubite; le tinem sub control si facem o cruce mare sa treaca, ca am inteles ca nu-i de gluma cu ele aaa....tratam o foliculita...
in rest, acum vreo 10 minute ne-a cazut buricul...incepem sa devenim smechera si sa facem figuri la san...
crestem...ne schimbam fizionomia... toata suntem tata...de la mama cred ca n-am decat putza.

sper sa ne adaptam din ca in ce mai bine si ea sa se faca sanatoasa si sa iesim afara repejor, ca-i atat de frumos ca parca imi pare rau s-o tin in casa...
aa...pe 4 ne crestinam...abia asteptam!

va pup pe toate! mai spuneti ce fac puii vostri....si cei din burtica ( aviz Aiduta)
Dodo,. tu la cat timp ai scos fata afara?
pup inca o dat!





ALICe
eu

Mergi la inceput