*LMA!!* Puiuti de Randunici 2008!! (256)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Nu pot sa vad dedicatia, ca nu ma lasa internetul de la sercivi, dar foarte sar-mana!



Raluca mamica de Sanziana



God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Kya, o treceti pe Sanziana intr-unul din pasapoartele voastre.

Mimo,

De atat am timp acum

Olga mamica de Ioana-Sofia, 25 feb 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:





La multi ani Simoneta draga,draga!! Sa fi sanatoasa si sa ai o viata frumoasa-alaturi de familia ta!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:


Hi!!..I'm melcu'..Melcu' codobelcu!!

Prea repede va miscati,pentru mine..

Am spicuit doar-asa ca nu pot spune ca-s cu temele la zi..Greva asta m-a dat si pe mine peste cap

Operatiunea olita o las pana dupa 18 luni-treaba cu controlul sfincterelor e cat se poate de reala,asa ca..sa astepte..

Vaccinarea-o sarim! M-am saturat de schemele astea ale noastre-o harababura de nedescris..Niciun vaccin nu-i obligatoriu,fiecare face cum doreste si-si asuma intreaga "vina"..Asta o sa fie vina mea-o sa vedem ce-o sa iasa..

Simo-si tu?!fata! Mai e timp..

Felicitari sovi pentru grasunica lunga si jucausa Sa ne traiesti-Ana Miruna!!

Welcome back-Muffy-felicitari luny pentru rabdare/rezistenta!

Elara ai grija de tine si de BB mic! Doamne-ajuta sa fie bine!!

Sanatate puilor bolnaviori!

Cand e intalnirea-ca eu nu gasii data?

Am vazut ca avem semn si de la Lalymulti!! Ursulica!

Vad ca vorbiti de concedii deja-noi nu suntem hotarati-marea o vedem tot in Italia,dar vrem sa dam si-o tura de munte-munte de-al nostru..Sa vedem..mai e timp..

Inchei aici pt.ca trebuie sa se trezeasca piciul..Nu va mai zic de el-pt.ca nu stiu ce..Face multe dracovenii,vorbeste pe limba lui muuult de tot,dar si pe-a noastra,alearga incontinuu..ne uimeste in fiecare zi!

Va !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ccris_ccris spune:

Bun gasit pe crengutza noua!
Iaca doarme puiul si butonez si eu nitel. Mi-am propus ca azi sa nu mai fac nimicutza, sa ma odihnesc! Poate doar manichiura si cateva rufe de calcat!
Asa, sa incepem scrisorica:
Puppa, si pe Andreutza am culcat-o de la 4 luni la ea in camera si bine am facut. Tot neleganata adoarme si ea, cand era mai micutza ii cantam... Mai nou isi papa bibele la noi in pat si ori adoarme la bibe, ori o duc la ea in patut si ii mai citesc o poveste si adoarme singurica... Se joaca ce se joaca, se ridica la marginea patutului, se plimba in jurul lui (cand nu-i e somnic) si odata o vezi ca se pune pe burtica, mai martane de doua ori si... nani de voie pana dimineatza la 9-9,30. Avem noroc de copii cuminti!
Naty, pentru mine nu-i bai, amanam, dar celelalte randunici ce zic?! HAIDETI, RANDUNIME, ASTEPTAM PROPUNERI! I-am dat rosioara cruda, numai un pic de miez si n-a patiti nimic.
Luny, stiu mami ca nu mai e Mendez, d-aia ma gandesc catre cine sa ma reorientez. Cu Mufarinul eu zic sa nu disperi, reactiile lui sunt firesti, o sa-i treaca si o sa bea si bibe de la tine, numai ca trebuie rabdare si din partea ta si a mamei tale, mai petreceti un timp amandoua cu el, parerea mea! Mimo are dreptate, nu e respingere din partea lui, e sentimentul tau de vinovatie, si nu ai de ce! Interesant Nuvaringul ala, ma tenteaza si pe mine, mai ales ca sterilet nu-mi pot pune pe uter cicatriceal (dupa cum a zis Mendez). Cat o costa?
si ginerele meu, care a iesit de manutza la plimbarica!
Dau send si revin.


Cristina, cea mai fericita de Andreea Georgiana (18 aprilie 2008)
LA MULTI ANISORI, SCUMPA MEA!

Iti multumim Doamne pentru mica minune!


Chocolate therapy is, oh, so good!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ccris_ccris spune:

Elara, , ma bucur sa mai aud vesti de la tine, sarcina usoara si stai cumintica la patut daca asa trebuie. Felicitari pentru sot!
Ursuleata, mesagerul, si pe Clabuc.
Ramo, facem schimb de pupici!
Mimo, esti nasa, nu? Si ce tot cumperi pentru botez? Ca mie fina mi-a zis ca in afara de lumanare si hainutze n-am ce cumpara! Zi-mi si mie, pleease, de unde ai luat hainutzele alea faine?
Nicoleta, sanatate la puiul mic, mai da de ce tot face febra?
Puppa, sa-ti traiasca fata si sa creasca maare, si si pentru mamica emotionata!

Cristina, cea mai fericita de Andreea Georgiana (18 aprilie 2008)
LA MULTI ANISORI, SCUMPA MEA!

Iti multumim Doamne pentru mica minune!


Chocolate therapy is, oh, so good!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Frate ce ghinion am...planurile s-au schimbat, am pus copchilu in masina si am dus randunoiul pe unde avea trebi iar acum cand sa ne intoarcem si sa o mai plimb nitel a aparut un mare nor negru si, cel putin aici la mine, in cateva minute va incepe sigur ploaia...N-are parte, bietul copil...
Ccris, pai vad ca nu zice nimeni nimic. Oricum, mi se pare ca ar trebui deja sa spuna clar toata lumea daca vine sau nu...iar daca in iunie nu convine nimanui, asta e, as regreta enorm sa nu particip dar pe 23 mai mi-e imposibil...
Kya, deci si voi tot Grecia...Cand?? Nu am fost nici in Rhodos nici in Creta si in momentul asta sunt prea de lux pt noi. Cred ca in Zakynthos am facut o alegere f buna si rezonabila ca bani, raman doar cu emotii daca va fi in stare al meu sa se refaca cu piciorul si sa poata conduce atat de mult...
Cu trecerea Iuliei pe pasaport eu am rezolvat f usor anul trecut, la sectia de politie de care apartin, fara coada, fara nimic...
Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ccris_ccris spune:

Si ca sa nu raman codasa spun si eu:

BIENCUTZA DE DEEAPUI!
SA CRESTI MARE, SANATOASA SI VOIOASA!

SIMONETTE!

Cristina, cea mai fericita de Andreea Georgiana (18 aprilie 2008)
LA MULTI ANISORI, SCUMPA MEA!

Iti multumim Doamne pentru mica minune!


Chocolate therapy is, oh, so good!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ccris_ccris spune:

Citat:
citat din mesajul lui natynic
Ccris, pai vad ca nu zice nimeni nimic. Oricum, mi se pare ca ar trebui deja sa spuna clar toata lumea daca vine sau nu...iar daca in iunie nu convine nimanui, asta e, as regreta enorm sa nu particip dar pe 23 mai mi-e imposibil...

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!



Din pacate, asa e, vad ca numai eu sfarai pe-aici... Poate nu mai vrea lumea, dar macar sa zica, sa nu m-agit dijaba...
Bafta cu concediul, sa fie cum vreti voi!

Cristina, cea mai fericita de Andreea Georgiana (18 aprilie 2008)
LA MULTI ANISORI, SCUMPA MEA!

Iti multumim Doamne pentru mica minune!


Chocolate therapy is, oh, so good!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ccris_ccris spune:

Pana una-alta, Zozelina, pe 16-17 mai sunt la Amarasti si pe 17 as trece si prin Craiova sa te vaz, ce zici?

Cristina, cea mai fericita de Andreea Georgiana (18 aprilie 2008)
LA MULTI ANISORI, SCUMPA MEA!

Iti multumim Doamne pentru mica minune!


Chocolate therapy is, oh, so good!

Mergi la inceput