Clinica de infrumusetare

Clinica de infrumusetare | Autor: Macrina

Link direct la acest mesaj


Pe scurt:
Sora mea implineste un nr nu tocmai placut de ani si m-am gandit sa-i fac cadou un abonament la o clinica de infrumusetare unde sa se rasfete putin, adica de genul sa platesc un abonament pentru ea... sau numai o sedinta, ceva sa-si aleaga singura...
(sper ca nu suna prea incalcit, se vede ca n-am mai facut asta)

Aveti idee unde sa caut? Sau puteti sa-mi recomandati ceva in Bucuresti?

Mersi frumos

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mindy spune:

Buna ideea Macrina! Mi-ar place sa primesc un cadou de genul asta de ziua mea. Un gift certificate la un salon, un spa, ceva ca sa ma rasfat putin.
Femeile mereu isi ridica moralul dupa un mers la coafor, cosmetica sau masaj. Noi i-am facut odata unei colege un cadou la schimbarea prefixului, un gift certificate la un salon unde nu isi prea putea permite (sa isi faca parul cu suvite, aranjat fancy) a fost de-a dreptul fericita!

In fine, am intrat doar sa spun ce faina e ideea :) Sper sa te ajute fetele sa gasesti ceva super.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ankalaura spune:

Arunca o privire aici
Eu nu am fost inca, mi-am propus sa merg de luna viitoare (o sa fac niste tratamente Vassari).
Salonul mi-a fost recomandat insa de o prietena (as zice fara exagerare) expert in domeniu.
Vei vedea ca sunt si niste filmulete cu procedurile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Macrina spune:

Mindy, mersi frumos. Cine n-ar vrea un asemenea cadou?

Ankalaura
mers frumos. M-am uitat pe site, cred ca trebuie sa-i contactez, au o multime de proceduri si nici nu stiu ce sa aleg pentru ea.
In Romania nu exista gift certificate, oare? Altfel nu stiu cum sa platesc de aici..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ankalaura spune:

Habar n-am de gift certificate, dar vezi ca au un ID de messenger, si poti vorbi cu ei online. Poate au un cont paypal de exemplu. Sau poate un Western Union ceva, baremi e mai ieftin decat un virament...

Mergi la inceput