Vitamine romanesti in Germania (23)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns puiul11 spune:

osna mai ce poze si ce locatie super, cred si eu ca v-ati relaxat,astept si restul de poze.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puiul11 spune:

Kea legat de laptele praf nu te pot ajuta, eu am alaptat ambii copii, apoi la 10 luni am folosit Milumil.
Dar cum a vazut ca nu se satura bebele cu Milumil? nu doarme si plange? poate are nevoie doar de o cantitate de mai mare de lapte si nu schimbarea marci.
Poate te ajuta fetele, numai bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

Puiul, a zis ca pre-ul se da ca si completare la copiii care sunt alaptati. Eu nu mai alaptez, dar pt. copilul meu, baza a fost mereu laptele praf, de la mine manca foarte putin. A luat 1 kg intr-o luna, deci dupa capul meu e ok. Sunt tare derutata, uneori ma gandesc ca n-am motive sa schimb pre-ul cu nr.1 indiferent de firma, pe de alta parte, uneori imi cere de mancare la 2 ore si inclin sa-i dau dreptate. Sunt foarte derutata!


6 saptamani si 4 kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_specht spune:

Kea noi am folosit lapte praf de la Hipp.
acum fiecare mamica e de alta parere.unele zic ca ar fi mai bun milumil,milupa etc...si nu mai sti pe care sa alegi.fiecare marca isi face reclama lui.poate ca e mai bun cel no-name numai ca noi ne uitam tot timpu la numele produsului.


o zi buna va doresc

mihaela si Dennis 20.09.2005
www.onetruemedia.com/shared?p=23f95f74bca9bef4cfc0fa&skin_id=5&&utm_source=otm&utm_medium=text_urlurl" target="_blank">dennis

Dennis-puiu

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=243eebabe6e91c82714dd9" target="_blank">simleu silvaniei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Kea si eu folosit milumil de la milupa si Andi a luat foarte bine in greutate,auzi ia expediaza tu pe madam moasa aia ca eu stiu prea bine ce conceptii idioate au,pe mine m-a obligat cumva sa-i fac baie copilului numai cu putin ulei de masline inauntru si sa nu spal deloc de par copilul si mai multe..........porcarii.

INGERASUL EMMA AIDA


www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna
'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:

Hello again

Mihaela-Osna, sa va fie de bine excursia. nu am timp sa ma uit la poze. promit sa-mi fac timp....
Corina, imi place programul pustilor tai.
Codruta, tin pumnii sa scape Mateias de fustele tale


Eu o sa ma retrag putin de pe forum. O sa va citesc
pe toate.

Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

io nu zic ce e bun si ce nu e,zic doar ce am folosit eu ca nici nu am incercat altceva,nu e bine sa schimbi laptele eu asa stiu.

INGERASUL EMMA AIDA


www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna
'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_specht spune:

clau ma refeream asa in general.nu ca tu ai fi zis ceva ,poate m.am exprimat eu prost.
scuze-

mihaela si Dennis 20.09.2005
www.onetruemedia.com/shared?p=23f95f74bca9bef4cfc0fa&skin_id=5&&utm_source=otm&utm_medium=text_urlurl" target="_blank">dennis

Dennis-puiu

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=243eebabe6e91c82714dd9" target="_blank">simleu silvaniei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angiuta spune:

Buna dimineata! e cam pranz de acum...


Kea eu am alaptat dar moasa mea mi-a zis ca in cazul in care va fi nevoie sa-i dau lapte praf sa incep cu Pre si sa-l folosesc cam pana la 4 luni. O anumita marca nu mi-a reomandat, a zis ca toate sunt bune dar sa fie Pre. Daca ti-a luat un kg pe luna e foarte bine. Eu as renunta mai degraba la serviciile moasei.



Angiuta, mamica lui Vladut (8 iunie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Buna tuturor.
Maaama, Claudia, ce bine arata papanasii tai. O sa-mi copiez si eu reteta, daca nu te superi!
Miki, ce ai patit, de ce te retragi de pe forum? Uite un de la mine, sa treaca supararea!
Mirilutaaaa, tu pe unde esti?
Osna, super pozele!
Yasmine, e super ca le place copiilor tai sa aiba atatea ocupatii! Bravo tie si bravo lor!
Pentru cine vrea sa vada, va invit sa vizionati poze de la Burg Cochem

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)
Din ce in ce mai mare
Si primele perlute
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Vesnic cu Emma in suflet

Mergi la inceput