Timisoara Impreuna(147) Purtam in suflete un inger

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Salutam boboru'...

Bay,gata...s-au dus p***i de suflet liberele...de amu'-nainte...pana la vacanta,ciu-ciu de muciu...

Deci,Aiducule...bay frate,nici sa ma pusti si n-as fi retinut numele rasei,insa mi-a placut dragalasul ala alb,de numa'...tare ma tenteaza,insa la bloc...nu se face...si Luana si Alex s-au indragostit de frumuselul ala....La intrare,in strada,avea un flacau de vanzare cativa puiuti....scumpi foc.No te tzuc si sa ai spor la ce ai de facut pe azi.

Dorisescu...sa ai succesuri maxime azi...

Lume si bobor...ma'c sa beau cafea,sunt nacajita rau...ca nu mai avem de liber...m-am invatat prost,ceapa ei de treaba...tot la plimbare...

Ana-Maria,mami deAlex&Luana


Album pi casa

Pi casa nou



Amalgam de ganduri





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geta_florina spune:


'neata ...

Aida si Doris merci de cafea , bine ca ati dat multa.... ca altfel iar o lua Dana pe toata ...

o zi faina sa aveti, cu spor la munci...
io merg sa ma uit la poze, n-am nici un chef de munca
pe toate

Geta, mami de Alex

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> Povestea unui Licurici

"Nu putem face lucruri mari pe acest Pamant, putem face numai lucruri mici cu multa dragoste"

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Salutare!

Recunosc sinecER, am baut patru cafele din ce ati dat voi dar ... ca sa nu va mai plangeti atat, vin cu www.shutterstock.com/pic-3260767-cafe-coffee-latte-in-a-glass-with-hot-chocolate-in-background.html" target="_blank">o cioco cafea speciala si www.shutterstock.com/pic-13533028-background-filled-with-colorful-cakes-and-desserts-with-fresh-fruits.html" target="_blank">prajiturele asortate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

am revenit si io .... dupa trei zile de colindat non stop, trasee montane cu emotii mari sunt rupta de oboseala dar cu amintiri placute

o saptamana cat mai placuta

ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decāt ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pāna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 18 kg, mai am 12 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vickip spune:

Neatza,

Eu de azi sunt la cura, asa ca am luat si eu o cafea neagra simpla, fara prajiturele sau cioco....

"Sporuri" si sa aveti o zi faina!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Vicki, si io si io tot la cura de azi.

Tzuc si o saptamana faina sa aveti

Silvana si Paul


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici


Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna

Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Saluti la tuti...

Gata prima parte a zilei de lucru, cu succesuri multe...

De la 17 fug din nou la job, dar nu inainte sa va anunt ca
azi, la ora 21, 15, pe Realitatea Timisoara, ma vedeti dand interviu despre scoala de coafura.


Dana, daca stii mai multe detalii, scrie tu...am inteles ca si pe site-ul lor se va putea vedea filmarea, dar asta pe la ora 22.
Poate ma suni sa-mi zici ce si cum...ca vrem un dvd cu filmarea, ma tot bat sefii la cap...





www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet Povestea unui Licurici!

BLOG DC-Impreuna Timisoara


Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

cine vrea pisicutzi ca am deja 6 si cred ca mai vine 1
... of , unde e Emma sa ii vada tare mult ii placea cand fata o pisica

Aida ... 19+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Aidutzu, caut, intreb ... noi am vrea, dar mai pisica lipseste in nebunia noastra de casa, plus ca avem 2 soareci albi

Dorisake, ma gandeam eu cand am vazut subiectul ca o sa fi si tu pe acolo. Pana sa vina cu filmarile am iesit din tura, asa ca n-am apucat sa vad exact ce si cum, sigur pot sa spun doar ca o sa o dau si eu maine, in jurnalele de dimineata, la 7.45 si 8.45. Daca am inteles eu bine e o stire despre faptul ca cursantii folosesc drept"material didactic" rudele si prietenii. Cu CD se rezolva ...

Pup toata trupa, vesela sau trista, pofticioasa sau la cura de slabire, cu chef de lucru sau fara ... ma duc sa ma intind putin ca am o durere de cap groaznica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi_adi spune:

Bucurati-va de aceste libere caci la anul ne vom gandi la ele.....cica din 11 zile de care ar trebui sa ne bucuram 7 zile vor pica sambata sau duminica

Mergi la inceput