buna

buna | Autor: johnnicholas

Link direct la acest mesaj

baietelul meu are 9 luni si nu papa intotdeauna bine,ce ma sfatuiti sa fac?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AVoogt spune:

Citat:
citat din mesajul lui johnnicholas

baietelul meu are 9 luni si nu papa intotdeauna bine,ce ma sfatuiti sa fac?

niko


Din cate am vazut eu copii mici chiar nu papa intodeauna bine ...cel putin pitica mea are perioade cand mananca ff bine , perioade cand mananca bine si perioade cand ma dispera si nu stiu ce sa-i mai fac sa manance... apoi la cateva zile ar manca si lingurita .
Eu zic sa stai linistita, asigura-te sa aiba ceva in stomacel.

http://alina-vachim.magix.net

AVoogt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanamada spune:

Buna Niko...ca sa putem sa ne dam cu presupusul...trebuie sa ne ajuti cu niste amanunte...ce inseamna la tine nu mananca bine, ce inseamna mananca bine, cate kilograme are, ce mancare ii dai de obicei?
Te pup si bine ai venit pe forum


Oana siCati mica (1 an si 8 luni)

CATI POZE NOI

Povestea iepurasului Bocanila

"Poate ca pentru lume esti doar o singura persoana, dar pentru o anumita persoana esti întreaga lume."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florentina_v spune:

Buna!
Daca a luat cat tebuie in greutate si lucrul acesta nu se intampla zi de zi nu cred ca trebuie sa-ti faci probleme, ar trebui sa te ingrijorezi daca nu are pofta de mancare zilnic, daca nu este la fel de activ ca inainte...daca se comporta normal atunci nu te ingrijora, se mai intampla si la bebei asa cum si noi avem perioade cand mancam mai mult sau mai putin.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pity77 spune:

Dar ce lucruri ne spui tu, johnnicholas? Cred ca vrei sa ne dai definitia copilului mic. Hai sa fim seriosi: rar copiii sunt "ca la carte", asa cum ii vor parintii...

Mergi la inceput