Nou stil de viatza (268)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Buna seara,

ce este doamnelor linistea asta???

Eu am aterizat de la bazin, mi-am facut o inghetata din zmeura congelata, kefir, putina smantana dulce si indulcitor si am mancat-o cu pofta.

Seara buna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Cred ca fetele si-au luat o pauza, ca sa revina apoi in forta...

Eu am venit acum de la nunta. O nunta frumoasa cu o nasa de nota 10! Meri a dansat non-stop si am plecat cu ea plangand pe la ora 23.30. Ar mai fi stat, dar nu mai era niciun copil prin zona - toti plecasera la culcare. Asa ca a venit si ea. Pe masina ma tot intreba "mami, cand mai mergem, la bal?"

Ne vedem dimineata la cafea!

_
Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit siiii.... IN LUPTA CU KILELE

www.youtube.com/watch?v=VCAx2YciYx8&eurl=http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=134738&whichpage=13" target="_blank">MELODIA MEA ZILNICA

si....

www.imdb.com/title/tt0846789/" target="_blank">SECRETUL MEU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Tzuni, cred ca ai dreptate . Ultima sarbatoare inainte de vara...toata lumea trage tare .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eftimie C. spune:

Buna dimineata!
De mult n-am mai avut ocazia si onoarea sa va servesc
Pentru doritoare servim si ceai sau fresh de fructe (portocale, kivi si mere...atat am in casa).


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eftimie C. spune:

Am citit din urma si acum va astept la povesti.
Tzuni ceva poze de la nunta?Vrem sa o vedem pe Meri si m-ai facut curioasa si cu nasa cea frumoasa N-o fi fost Delia noastra?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eftimie C. spune:

Claudia am citit despre bunicul tau.Multa sanatate!
A facut ceva investigatii?S-a gasit ceva suspect sau e varsta care-si spune cuvantul?
Si noi am avut-o pe bunica asa(are peste 80 ani) si am pus-o pe picioare.A tinut tot postul si avea organismul slabit.Cu greu am convins-o sa manance macar lactate inainte de Paste.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Neata!

EftimieC, am luat o cafea si o apa plata.

Poze o sa am daca o sa primesc ca eu n-am luat aparatul foto .

Azi am zi de mutat mobila la loc , de facut cumparaturi (printre altele si papucei de interior pt Meri la gradi), de vazut macar un film si de muncit ceva (daca ma apuca cheful ). Si, normal, joaca cu Meri.

_
Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit siiii.... IN LUPTA CU KILELE

www.youtube.com/watch?v=VCAx2YciYx8&eurl=http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=134738&whichpage=13" target="_blank">MELODIA MEA ZILNICA

si....

www.imdb.com/title/tt0846789/" target="_blank">SECRETUL MEU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eftimie C. spune:

Buna Tzuni!Sa ai o zi extraordinara!
Si noi avem program mama-fiu.Tati lucreaza 24h si noi ne facem de cap singurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kaiuda spune:

Buna la toate fetele..
dupa cum se vede sunt noua pe aici ,grasunica si dezorientata..am de dat jos cam 15 kg ma ajutati si pe mine cu niste sfaturi?
cam ce diete tineti?
KG mele sunt dupa sarcina, am nascut in febroarie si am dat cam jumate jos...
sunt putin dezorientata pt ca nu stiu ce regim sa tin...eu daca nu am un plan mananc aiurea si ma enervez apoi
poate ma ajutati si pe mine cu niste sfaturi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eftimie C. spune:

Buna seara!
Mai fetelor, da' ce vorbarete ati fost azi....
Kaiuda bine ai venit alaturi de noi si spor la slabit!
Eu nu sunt in masura sa-ti dau sfaturi, dar sunt multe fete care au rusit si care te vor ajuta ce sfaturi.
Spune-ne mai multe despre tine si cand ai timp, gasesti pe prima pag. si un chestionar pentru noile venite.
Din partea mea

Mergi la inceput