Nou stil de viatza (268)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Neata!

Gabi, eu iau cafea si un mar!

Puskin, spor la trebi!

Sa aveti o zi frumoasa si o luna mai cat mai vesela!

_
Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit siiii.... IN LUPTA CU KILELE

www.youtube.com/watch?v=VCAx2YciYx8&eurl=http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=134738&whichpage=13" target="_blank">MELODIA MEA ZILNICA

si....

www.imdb.com/title/tt0846789/" target="_blank">SECRETUL MEU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delidana spune:

'Neata,

N-am prea apucat sa mai intru, sint pe ultima suta de metri cu pregatirile pentru nunta de miine si am emotii! Nici sa dorm ca lumea nu mai pot, azi la 5 eram treaza.
Va pup pe toate si va doresc un weekend placut si relaxant.

www.wrongspelling.com/cambodia/" target="_blank">Cambogia * www.wrongspelling.com/turkey/" target="_blank">Istanbul * www.squarethoughts.com/" target="_blank">Fotografie

I saw something in your eyes and I wanted it for myself - Dave Gahan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Tzuni, n-am trebi...sunt libera azi . Tu ce program ai?

Delia, astept poze . Distractie placuta si casa de piatra surorii .

Am mancat de dimineata capsune amestecate cu iaurt, lemon curd si putin indulcitor .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zuzilici spune:

Buna dimineatza si-o zi buna va doresc.

Gabi iau si eu o cafea sa ma trezesc.

Eu sarbatoresc prin munca asa ca va pe toate si ne-auzim mai tarziu.



Cuba 2008
Zuzilici de Isabella Maria (21.04.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yubi spune:

Buna ziua !EftimieC ,Donna Carina ,pt. stomac este foarte buna apa de tarate ,dar daca ai intoleranta la gluten nu merge. In schimb ceaiul de galbenele si ceaiul de sunatoare face minuni. Multa sanatate !Ieri m-a sunat o prietena sa-mi spuna ca a luat o pastila de slabit (parca Superslim) si era sa moara. I-a fost foarte rau ,i s-au dilatat pupilele ,i-a crescut tensiunea , s-a deshidratat rapid , abia si-a revenit si era foarte speriata. La noi ploua torential ,cu fulgere si tunete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

ce fac fetele:)
eu din pacate am mancat azi prostii, adica 2 crenvusti si o felie de sunca si...pufuleti, LOL, si ma simt groaznic, m-am umflat toata. Dupa nici o saptamana de mancat corect deja tampeniile ma fac sa ma simt rau.

Intreba cineva de Ramonika, e graviduta, nu stiu daca stiti, naste in decembrie:)

Lirisunoo.....cinci kile jumate? mama mia:)
Sa fiti sanatosi si fericiti, sa-ti traiasca fata!

Gabi, eu am citit toate framnatarile tale si zic ca nu-s reale:), esti f frumoasa si deloc grasa, stiu ca fiecare le are pe ale ei:), dar tu esti o doamna superba:)


Delia, tinem pumnii sa aiba o nunta de vis! Si daca ploua , nu-i nimic, cica inseamna multi bani

Tzuni, odata, de doua ori, de trei ori:)
crezi ca ne putem mobiliza sa iesim in parccu cupiii? e si culmea, stam vis-a vis una de cealalta....

Ruxi, felicitari pt deblocat organismu:)
Nu ma uita cu Sofi, Gh si profa tanara si jucausa de germana:D



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns louisea spune:

Hallo

Zuzi, Anda, Puskin merci ca ati intrebat de bine
Sunt bine, dar sunt fff ocupata. Am o sesiune grea cu examene la care materia e imensa. Si sunt niste materii importante. Asa ca invat, invat, invat, ca sa le trec cu f bine ;) (la noi nu poti sa-ti maresti nota).. De azi mi-am luat si concediu sa am timp de invatat. Mai am o luna si termin

Sper ca sunteti si voi mai bine Si fizic si sufleteste..

Weekend placut tuturor

-----------------------------------------
Va rog sa nu dati quote la mesajele mele. Merci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns donna79 spune:

Seara buna!
Pic de somn (devreme, nu?) dar am intrat sa va salut.
Eu sunt iar cu "mansarda" (vorba lui Zuzi) in renovare, dar incerc sa ma fac ca nu vad problemele, chit ca ele se agata de mine cu dintii.
Anda, multumesc! Aveam nevoie de un asemenea reminder. Multa sanatate!
Delia, petrecere frumoasa!
Am si eu o dilema, sa nu radeti, dar de atata timp numar calorii si nu am idee cate mai exact ar trebui sa inghit intr-o zi. Ca activitate fizica sunt destul spre foarte sedentara (mers pe jos cat se poate de mult si activitatile casnice), 1.63, 77.3 kg acum - dupa lupte grele. Asadar, ca sa scap de 0.5kg pe saptamana cat ar trebui sa mananc?
Zuzi, cum merge treaba? Am venit sa ma certi, ca predic si asta seara m-am delectat cu niste clatite, sa tot fi fost vreo 3(aprox. 80kcal/buc), numai ca le-am mancat pe post de cina. Si erau cu gem dietetic. Nu-i bai, maine o sa am mai multa grija, cu toate ca merg la un botez. Mai consum calorii dansand

Mai misun putin prin casa, nu pot sa ma culc inca, la ora 22 am de luat un antibiotic, ca am cea mai enervanta raceala din viata mea care ma tine de la Paste si vad ca nu planuieste sa ma lase.

Somn usor!

Donna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zuzilici spune:

Mai fetelor mie mi-a pus capac melodia asta astazi. Am ascutat-o de-am "subtiat banda"



Asa ca v-o pun si voua ca sa nu fiu singura...

Cuba 2008
Zuzilici de Isabella Maria (21.04.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Buna seara dragelor,

eu am fost astazi la un castel aproape de Praga. A fost soare si frumos si plimbarea placuta.
Am reusit sa ajung si la sala, ca nu am mai fost de aproape 2 saptamani (am facut o pauza).
Acum fierb niste naut sa fac hummus .

Cum ati petrecut ziua?

Sabinescu, ce-s chestiile astea in meniu? Aolica...il scot pe Sf Nicolae sa stii. Daca uit da-mi un PM.

Yubi, pastilele alea Superslim sunt foarte periculoase...sper ca prietena ta nu le mai ia .

Lou . Mi-e dor de tine...tin pumnii sa treci sesiunea cu bine.

Zuzi, pentru melodie.Nu ne mai zici si noua ce mananci?

Donna79, greu de estimat. Incearca sa mentii caloriile la 1400-1500 pentru 2-3 saptamani si vezi daca slabesti.


Mergi la inceput