IN BANAT LA NOI ACASA REVENIM

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Sara buna eu sunt in zona ca de obicei,se pare ca banatencele departe de casa sunt cele mai dornice de givan ardeleanca va sta si ea cu noi no problem,ca ardeleanu-i frace cu banatanu .
Deya ne-ai gasit?
Haideti cu noi banatence cu suflet!

INGERASUL EMMA AIDA


www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna
'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Vin cu un gratar ca azi e vreme buna si scoacem grill-ul in curce o asteptam pe Laura sa ne serveasca ceva bunatati pe deseara cand o gata cu bucatareala .
Nu mai e nici o fata cu suflet banatan pe aici.

INGERASUL EMMA AIDA


www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna
'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Eu sunt inca aici, Yasmine,Angi,Deya, unde ati disparut?

INGERASUL EMMA AIDA


www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna
'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

fetelor deja ati abandonat subiectul?
sper ca nu am vazut pe-aici prietenute dragi
angy, multumesc, cred ca mi-a zis ceva mama la un moment dat...imi pare rau ca nu am mai tinut legatura...
hai baga amanunte ce mai fac copilashii? cum merge scoala?
noi am inceput scoala aici, alex e clasa a doua dar in ro ar fii fost in primul an...fac pian cu alex acasa, la scoala face flaut doce (un fel de fluier cu sunet dulce) si invata in paralel notele si acolo...acasa am ajuns la cernovodeanu 40 (avem pian electronic achitizionat nu de mult timp...clasic nu avea rost sa luam fiindca avem unul deja acasa si aici nu-s mari amatori pentru asa ceva nu prea gasesti de vanzare)
ruxi mai usor...sta mai bine la teorie decat la pian dar ii dam inainte
i-am dus si la concert si le-a placut mult...de-acum mergem in fiecare marti...
cam astea...despre noi...
pe toate


monica

Prajituri si papa bun
Prajituri si Papa bun 1
Papa de post



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ela03 spune:

Atentie mamici din Timisoara, la spitalul de infectioase vin rand pe rand copii cu scarlatina. Faceti-le exudatele si aveti grija in ce locuri de joaca ii duceti, e bine sa se evite aglomeratiile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns L5845 spune:

Buna ziua la toace!

Io mi-s da loc gin Resita, da acu' sad in Bucuresci, ma primitz si pa mine pra ashi pra la voi?









www.onetruemedia.com/shared?p=88028d9eaeae0f93a00846&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Povestea licuriciului EMMA !

Va doresc si voua ce-mi doresc mie: sanatate si mult doritul BEBE! Cu DD inainte!
si
" Nu ai pierdut daca ai cazut. Vei fii invins cu adevarat, daca nu te ridici!...G. Funakoshi"

Spre tzel!
www.onetruemedia.com/shared?p=435ebfa7d282ab934c08b2&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Poveste

Doi zapaciti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns remaliss spune:

Buna seara!!
LauCe mai faci?
Fetelor, ati primit indemnizatia de crestere copil de 85%? Eu nu am primit-o...Unde ma adresez? Pe str. Mercy? Multumesc!

P.S. Ma primiti si pe mine aici? Sunt timisoreanca...

o mamica fericita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns L5845 spune:

remaliss sunt bine, atat cat se poate.
Nimic nou la mine, doar ca sunt mai ocupata si nu apuc sa intru ca inainte.
Ce face minunea ta de fetita?
Acum ca am gasit topicul asta, mai vorbim. si numai bine.




www.onetruemedia.com/shared?p=88028d9eaeae0f93a00846&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Povestea licuriciului EMMA !

Va doresc si voua ce-mi doresc mie: sanatate si mult doritul BEBE! Cu DD inainte!
si
" Nu ai pierdut daca ai cazut. Vei fii invins cu adevarat, daca nu te ridici!...G. Funakoshi"

Spre tzel!
www.onetruemedia.com/shared?p=435ebfa7d282ab934c08b2&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Poveste

Doi zapaciti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Buna gimineata, ma bucur nespus sa vad ca se pune otzara pra roace subiectul, bun venit banatencelor de pretutindeni.
Remalis nu te pot ajuta ca nu locuiesc in Ro.
Haidati la o cafa ferbince :



si ne mai givanim.

Monica eu singura nu pot vb zilnic, eu sper din suflet sa revina si Angy si alte fete .

INGERASUL EMMA AIDA


www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna
'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns L5845 spune:

Buna gimineata si da la minie!

Buna cafa fashi claudia, voie sho tigare langa?
Hai ca inshet-inshet, sa misca roacele....
Apoi nu sa zice ca Banatu-i fruncea? Asa ca tra' sa avem grije sa si tinem capu' sus si topicu' pra prima pagina, nu?

O zi cat mai cu soari si o saptamana pra gustu' vostru sa avetz !





www.onetruemedia.com/shared?p=88028d9eaeae0f93a00846&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Povestea licuriciului EMMA !

Va doresc si voua ce-mi doresc mie: sanatate si mult doritul BEBE! Cu DD inainte!
si
" Nu ai pierdut daca ai cazut. Vei fii invins cu adevarat, daca nu te ridici!...G. Funakoshi"

Spre tzel!
www.onetruemedia.com/shared?p=435ebfa7d282ab934c08b2&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Poveste

Doi zapaciti!

Mergi la inceput