Vitamine romanesti in Germania (21) tutti frutti

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Citat:
citat din mesajul lui m0oniik

Amu o iau de la capat am scris deja 3 mesaje la celalat subiect .

Citat:
citat din mesajul lui claudia74

wow tu vb serios de aia esti asa mandra,in ro ti le-ai facut?


Da le-am facut in Ro , acum-s 9 ani .Prima oara la o cunostinta si a doua oara la o prietena de a mea . Normal in 5 - 5 ani trebuie retusate , eu le retusezi totdeauna mai repede ( ca de ex : la ochi nu tine numai un an , dar acolo nu mai fac )





Monik 29+ www.onetruemedia.com/my_shared?z=36bbff5725b03576dc3f95&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Poze Monik



vin cu tine la gagica ce ti-a fauct,bey stimata mea soacra are asa ceva la ochi dar e de 5 ani deja si e oke.

INGERASUL EMMA AIDA


www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna
'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m0oniik spune:

Citat:
citat din mesajul lui mikiriki

Nu ai voie sa fii supi. Hai ca-mi trece. Wow ce curajoasa esti. Auzi, a durut tatuajul ala la sprancene? Eu vroiam sa-mi fac un tatuaj pe glezna sau umar, si sa-mi mai pun piercing in nas sau buric ...dar mi-e teama


La sprancene nu a fost asa de dureros , la buze un pic , dar in schimb la ochi am crezut ca fac pipi pe mine asa a durut .
Piercing si eu am vrut dar nu in buric si nici in nas ce intr-un loc si mai si , intim , poate dupa sarcina .



Monik 29+ www.onetruemedia.com/my_shared?z=36bbff5725b03576dc3f95&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Poze Monik

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Miki Gott sei Dank ca-s in calduri rau de tot

INGERASUL EMMA AIDA


www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna
'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Citat:
citat din mesajul lui m0oniik

Citat:
citat din mesajul lui mikiriki



La sprancene nu a fost asa de dureros , la buze un pic , dar in schimb la ochi am crezut ca fac pipi pe mine asa a durut .
Piercing si eu am vrut dar nu in buric si nici in nas ce intr-un loc si mai si , intim , poate dupa sarcina .



Monik 29+ www.onetruemedia.com/my_shared?z=36bbff5725b03576dc3f95&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Poze Monik



bey periculoaso am voie sa spun cam pe unde cred ca vrei ,curajoasa rau unguroaica

INGERASUL EMMA AIDA


www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna
'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:

Clau, fa un dush rece



Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:

Citat:
citat din mesajul lui m0oniik

Citat:
citat din mesajul lui mikiriki

Nu ai voie sa fii supi. Hai ca-mi trece. Wow ce curajoasa esti. Auzi, a durut tatuajul ala la sprancene? Eu vroiam sa-mi fac un tatuaj pe glezna sau umar, si sa-mi mai pun piercing in nas sau buric ...dar mi-e teama


La sprancene nu a fost asa de dureros , la buze un pic , dar in schimb la ochi am crezut ca fac pipi pe mine asa a durut .
Piercing si eu am vrut dar nu in buric si nici in nas ce intr-un loc si mai si , intim , poate dupa sarcina .



Monik 29+ www.onetruemedia.com/my_shared?z=36bbff5725b03576dc3f95&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Poze Monik


Eu nu vreau pe acolo . Ce curajoasa esti.



Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m0oniik spune:

Citat:
citat din mesajul lui claudia74

Citat:
citat din mesajul lui m0oniik

Citat:
citat din mesajul lui mikiriki



La sprancene nu a fost asa de dureros , la buze un pic , dar in schimb la ochi am crezut ca fac pipi pe mine asa a durut .
Piercing si eu am vrut dar nu in buric si nici in nas ce intr-un loc si mai si , intim , poate dupa sarcina .



Monik 29+ www.onetruemedia.com/my_shared?z=36bbff5725b03576dc3f95&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Poze Monik



bey periculoaso am voie sa spun cam pe unde cred ca vrei ,curajoasa rau unguroaica

INGERASUL EMMA AIDA


www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna
'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'



DA ai voie , nu doare ,ca iti amorteste .

Monik 29+ www.onetruemedia.com/my_shared?z=36bbff5725b03576dc3f95&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Poze Monik

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kaiuda spune:

si eu vreau sa imi tatuez sprancenele dar aici e cam scump...cat costa in tara ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns trischa spune:

Foooooooooooooooooooocc!!!! ardeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tumpi spune:

ma terminati cu chestiile astea.

Acum am si eu o intrebare mai tampa.De ce va doriti aceste tatuaje?
Va simtit urate, cu defecte, sau care este scopul lor?

Ok, cand e vb de corectarea unui defect(gen cele din emisiunea aia din ro ,de au tipele diverse defecte din nastere), nu zic nu,dar cand arati bine,de ce vrei sa schimbi din infatisarea ta?

E o curiozitate de-a mea si sper sa nu va suparati ca am pus-o.
Eu una mi-as face daca m-as simti inferioara,daca as simti ca nu mai am farmec,daca as divorta si as vrea sa atrag iara barbati,daca as avea un acident si mi-am ciopartit fata.
De exemplu acum cativa ani am avut un accident si am ramas cu o taietura/cicatrice pe , so what? nu port tanga la plaja si gata(nu ca as fi purtat ),dar atata timp cat nu ma deranjeaza ceva la mine nu modific.

Gata m-am lungit prea mult, sper ca ati inteles ce am vrut sa zic.

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)

Mergi la inceput