Bronzare organica

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Am fost si eu la bronzare DHA , a fost foarte foarte fain doar ca dupa aia am fost putin uimita de cat de lipicioasa sunt N-a mentionat nimeni acest lucru
Pana maine nu fac dus si mi-am propus ca din ziua 5 sa incep sa folosesc autobronzat cu efect treptat , poate reusesc sa prelungesc efectul.
Pe fata arata demential , imi vine sa ma mananc si imi pare tare tare rau ca nu pot face chestia asta o data la 10 zile

***Fur is for petting**

http:/www.4animals.ro/ajuta.html/

www.adoptiicaini.ro
www.adoptiipisici.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_ana spune:

M-am programat si eu pentru miercuri la Keiko. Sper sa nu regret! O sa va pun poze cu mine imediat dupa bronzare. Asta daca nu o sa arat asa de rau incat sa-mi fie rusine sa scot capul pe forum.
Am o intrebare: iti dau ei chiloti de unica folosinta sau venim noi cu ei de acasa?
Eu alaptez. Oare ce as putea sa-mi lipesc pe sani ca sa nu manance bebe laptic cu gust de DHA? Ca parca nu m-as bronza cu sutienul pe mine.

Cristina, mamica de Andrei Eric (26.07.2007) si Emma Ioana (05.09.2009) )
POZE

POZE NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela.d spune:

Iti dau ei chiloti dar sunt imensi. Eu a trebuit sa ii rulez ca sa stea pe mine. Si se si vede atat de bine prin ei ca nu inteleg de ce i-am mai tinut.
Eu imi luasem special dupa mine unii negrii mai mititei dar nu am luat in calcul ca murdarindu-i de solutie imi vor pata si pantalonii. Asa ca.... Data viitoare imi voi lua chiloti dupa mine ca sa nu mai fiu nevoita sa ii pun p-aia de la ei.

Xio, nici nu mi-a trecut prin gand sa zic de lipiceala. Ca eu din momentul in care nu m-am dat cu deodorant m-am simtit lipicioasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Nu ma prea incanta... in primul rand a patruns DHA-ul ala in fiecare por deschis de pe corpul meu care por acum pare enorm. Adica se vad punctulete pe picioare , pe fata.In al doilea rand pe labele piciorului si pe maini nu a iesit uniform , mi-am patat si hainele (asta nu e o problema , doar constatam) si in orele de dupa eveniment am ramas cu pielea parca toata cu nisip sau scame negre , deci nu prea poti sa te desfasori. Plus ca se ia pe haine in alea 6 ore .
Concluzia este ca din pacate nu voi folosi smecheria la banchet sau nunta pt ca nu este destul de ok. Cred ca ma voi rezuma la bronzarea treptata sau na , sa vad cum se maifesta zilele urmatoare bronzul.

***Fur is for petting**

http:/www.4animals.ro/ajuta.html/

www.adoptiicaini.ro
www.adoptiipisici.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_ana spune:

Aoleu, XIO, deja m-am demoralizat! Acum ce ma fac, ma mai duc maine sau nu? Ca si eu am porii deschisi pe fata si eu speram sa-i acopere.
Eu m-am facut odata cu crema din aia cu bronzare treptata si s-a luat cu pete, aratam pe picioare de parca eram plina de jeg.

Cristina, mamica de Andrei Eric (26.07.2007) si Emma Ioana (05.09.2009) )
POZE

POZE NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Pai eu spun ca incercarea moarte n-are.
Poate la tine iese altfel. Pt. punctele de pe fata sau mi le scot acum , ca si asa am o boala cu punctele negre , sau dau cu fond de ten si nu se vad/ Dar sunt asa draguta ca-mi vine sa ma mananc
Si ochii se vad altfel...ce rau imi pare ca nu sunt mulatra

***Fur is for petting**

http:/www.4animals.ro/ajuta.html/

www.adoptiicaini.ro
www.adoptiipisici.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_ana spune:

Eu mi-am anulat programarea de azi! Mi-a fost frica, mai ales pentru ca maine plec la munte si nu am vrut sa stau deprimata pe acolo ca sunt ca o sperietoare. Dar nu am renuntat la idee. Deocamdata am inceput sa ma dau cu crema din aia cu bronzare treptata. (care e super naspa ca e lipicioasa si intra greu in piele)

Cristina, mamica de Andrei Eric (26.07.2007) si Emma Ioana (05.09.2009) )
POZE

POZE NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefiuta spune:

Buna fetelor!
Eu de un an de zile tot vreau sa merg si nu mai ajung, se pare k nu e chiar ceea ce pare. Am vazut 2 saloane care au reclama faina pe net si nu numai, voi stiti ceva de ele?

www.tan-tation.ro
http://www.chocolatetan.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela.d spune:

Impresii de final de "broz": nu-mi place cum se curata. Zici ca am vitiligo. Pe gat, intre sani si pe picioare am pete. Nu sunt foarte evidente intrucat "bronzul" este la final si m-am si facut destul de deschis.
Voi anula rezervarea de maine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elizababa spune:

Mirela.b, trebuie sa iti dea o crema speciala inainte de a te bronza, pe care sa o aplici pe labele picioarelor si pe maini. In felul acesta nu mai ramai cu urme inchise in aceste zone.

Mergi la inceput