Dosare cu 85% finalizate?

Dosare cu 85% finalizate? | Autor: alexas

Link direct la acest mesaj


As dori sa stiu daca cineva a luat retro , eu mi-am bagat dosarul in 30 martie si am fost intrebat de tipa care sa ocupat de dosarul meu daca am primit , ma gandesc ca dureaza cateva luni

mamai de miruna si andrei

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MadyEr spune:

Buna!

Sotul a depus dosarul pentru reclaculare la sfarsitul lui ianuarie. Initial ni s-a spus ca in aprilie se vor baga banii. Acum in aprilie cand a fost sotul sa intrebe de ce nu s-au bagat in ca banii ni s-a spus ca abia in iunie. Asa ca da, dureaza ceva. Noi suntem din Bucuresti, sector 5.
Multa rabdare !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexas spune:

Mersi pentru informatie si crestere mare , si sa avem rabdare ca doar suntem in ROMANIA ,noi suntem din Oradea

mami de miruna si andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexas spune:

Recalcularea de 85% se calculeaza pentru un singur copil eu am primit din iulie in coace am vazut pe extras ca sa virat mai mult in cont dar nesemnificativ


mami de miruna si andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sheannamp spune:

citat din mesajul lui alexas


Sper ca ati afalt si voi , eu am fost la banca unde mi se vireaza bani pt copii si am fost foarte bucuroasa sa vad ca aveam 3100 ron , acuma astept sa imi vina extrasu acasa sa vad pt care luni sau ce si cum o sa mai intreb pe cei care au mai primit , daca stie careva pentru care luni sau altceva

mami de miruna si andrei

Mergi la inceput