Aradence DC (120 )-Cu gandul la licurici...

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristinacsa spune:

Buna,
Acu am ajuns acasa. am fost la Pestera Ursilor...
A vazut si pozele cu printesa Mel si voinicul serban. Super...
Revin...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Flavia, acum am vazut ca esti intre cei 20 de membri (care inca n-au raspuns) selectati de trifoiash! Oricum...e ciudat rau sunetul ala, nici cea mai vaga idee n-am despre ce-ar fi vorba!
Miha, ai fost la Gardendo? Ca io n-am reusit.


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licuriciul din sufletul meu


Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Ada, am intrat si io pe forum si apoi m-am dus sa termin cu mancarea, iar cand am venit nu am citit cu atentie si am dat sa citesc ceva si s-a dus pagina cu raspuns, asa ca nu am raspuns, dar nici idee nu am ce poate fi.

Noi azi si ieri am fost pe la mine pe la lucru sa vada Bogdi masinile, azi ne-am si plimbat cu una. Bogdi nu a mai vrut sa vina acasa, statea tot in brate la o colega. Apoi acasa si la nani, am adormit si eu cu al asa ca numa acuma am gatat mancarea.
Pe langa astea nu stiu ce l-a apucat pe Bogdi ca iar nu a facut caca, desi se reglase de la laptele praf, asa ca ne-am chinuit pana acuma sa incerc sa il ajut sa faca si pana la urma cu greu i-am pus supozitoare, da fara noroc inca.

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

de Bogdan cel nazdravan (05.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Flavia, si Iulia are aceeasi problema cu constipatia. Dar la ea cred ca e mai mult faptul ca nu maerge sa faca atunci cand o scapa. Asa ca seara o trimit la baie sa-si faca 'treaba"! Nu reuseste intotdeauna, cateodata mai uit eu sa o trimit... si uite asa se tot chinuie de cativa ani.

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licuriciul din sufletul meu


Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Salutare!
Eu acum imi beau cafeaua, m-am trezit la 10,30. Va servesc si pe voi cu o cafea.
De azi sunt in concediu . Mai merg maine la vaccinuri (le fac cu alta d-na dr.) si in 1-2 zile la inchidere de luna si raportare Casa.
Dupa masa avem sedinta cu parintii la scoala.
Acum plec sa calc mormanul de haine.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

No ceau!

Multumesc mult de sfaturi, m-au ajutat si mai ales m-au incurajat ca ceea ce fac e bine si ca nu sunt singura care a trecut prin asa ceva. la toate!
Mi-s mai bine, asta dupa ce vineri si sambata, la recomandarea dr-lui am luat doua pastile de bromocriptina si m-am uns cu diclofenac pe locul dureros. Azi am reinceput alaptatul , ce dor imi era sa pun pitica iar la san !

Miha, am trecut prin Simeria atunci cand am vb cu tine, am reusit sa o gasesc la telefon pe Mirela, tare s-a bucurat...zilele astea tre sa nasca.

Alina, fain de tine ca esti in concediu! Aaaa, am vrut sa te intreb daca o stii pe dr. Mot Simona si daca voi inscrieti si copii asa mici ca Dora.

Si pentru cine doreste si poate veni sa o vada pe Dora crestinata, botezul o sa fie duminica 24 mai, la biserica de la UTA, Sega II, unde ne-am cununat si botezat si pe Mara. Nu stim inca ora.

Am vrut sa mai scriu la fiecare in parte cate ceva, ca de citit v-am citit, doar timp n-am avut sa raspund, iar acum mi s-a intrerupt sirul gandurilor...nah, revin cand ma reculeg

de Mara 18.01.2007 si Dora 24.03.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Nu imi vine sa cred ce bine a reactionat Ioana in prima zi de gradi. S-a trezit la 6.30 ca nu a mai avut rabdare cred, a venit la mine in pat si mi-a zis ca ea face lectii cu doamna si eu nu am voie sa stau acolo. A dus-o in clasa cu Tudor de manuta , nici nu a intors capul( dimineata la masa ua fost grupele impreuna). Toata ziua am stat ca pe ace si cu inima vibrand de emotie, parca mi-as fi trimis copila in armata. De abia am asteptat sa intru in clasa sa o vad, a venit fuguta la mine si a zis sa ii dau jos ceva elefant-balansoar asa ca am mai stat putin. Era tare mandra ca duce si ea ceva acasa de la gradi ( portia). Am mai stat in curtea gradinitei juma de ora ca nu s-au putut desparti de hinte si tobogane.
A mai fost o fetita la fel cu Ioana, prima zi la gradi, dar am gasit-o foarte trista, in brate la educatoare, cu suzeta in gurtia si paturica pe ea.
Sa vedeti cu cat simt de raspundere isi cara Ioana rucsacelul
A mancat singura, nu a udat chiloteii, asa ca ma declar multumita. De dormit a dormit doar 40 de minute, ca a adormit abia la 2.40

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

WOW GABI ,felicitari pentru Ioana!!! Zici ca e sora cu Diana la faza asta Dar Diana era parca mai mare cu vreo 2 luni decat Ioana cand am dus-o.
CRISTINA ma bucur ca esti mai bine
si la restul

MONI 24s+ SI www.dropshots.com/DIA1" target="_blank">DIANA NAZDRAVANA (01.01.2006)
"Daca traiesti cu ochii pe cer afli mai multe despre Pamint. Daca stai cu ochii in pamint, nu afli mare lucru despre cer."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Carmen foarte frumosi sunteti de la mic la mare. Ce s-a schimbat Serban!! E baietel mare acum!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

GABI nu i-ai facut Ioanei poze in prima zi la gradi ? Parca o si vad ce dulce era ! Mi se pare super cum a reactionat,mai ales ca ea era mamoasa tare.

MONI 24s+ SI www.dropshots.com/DIA1" target="_blank">DIANA NAZDRAVANA (01.01.2006)
"Daca traiesti cu ochii pe cer afli mai multe despre Pamint. Daca stai cu ochii in pamint, nu afli mare lucru despre cer."

Mergi la inceput