Copilasi de Iulie-August 2004 (18)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Alice...nuuu,pastile +cafea!! Eu sufar de migrene (m-a apucat dupa nasterea lui Luca)..si ajung la stari de voma...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Yep, cunosc povestea ... din nefericire si eu tot asa !

Alice si Andrei
Poze 2004 2005 www.shutterfly.com/view/pictures.jsp" target="_blank">2006-2007www.dropshots.com/alice2004" target="_blank"> Filmulete


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Dupa ce ca v-am dat cafeaua,acu'mai vreti si pastile
Cuscrelo si tati al nostru pleaca la buzau in week-endnuma' ca mandra mea este intr-o perioada de gratie,asa ca ne intelegem perfect cand suntem singure,daca-i vreme frumoasa stam numai pe afara cu bicicleta...io as vrea sa fie urata ca am niste treburi de terminat,ea se joaca singura si io muncesc,cu pauzele de rigoare
Leeloo este la viena..Cristalina pleaca in anglia,hai care mai plecati..sa-mi pot roade unghiile in liniste...io ar trebui sa ma hotarasc cu aproximatie cand plecam la cura anuala de aerosoli de pe litoralul nostru..da' nu stiu cand...btw fetele din zona este afectat litoral de criza sau nu?
Vivia uite unsi osa-ti treaca migrena...meii io zic ca in germania chiar daca ati cunoaste pe cineva nu v-ar folosi la ceva...super tare Uka cu "I want my way"
Nu stiu daca v-am spus,dar mandra nu mananca iepurasii de cioco primiti pe motiv ca "uite ce mici si dragalasi sunt,mi-e mila de ei!"..asa ca eu trebuie sa ma sacrific,sunt in zona rontaind iepurasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Traiasca Buzaul, vaz ca e capitala intilnirilor de cuscrii !!
Si sa stii ca s-ar putea sa ti se indeplineasca dorinta, prognoza meteo anunta vreme urita pentru uichend, so ai sa beneficiezi de timp de munceala cred !!Daca nu rateaza astia si o sa fie un soare orbitor, sa ma oftichez ca nu poci merge la gratare (pe linga rosul de unghii si agatatul de lustra ca jumate din colegele noastre sint pe alte meleaguri, hihiii !).
Cit despre dulcegarii, mey io am cumparat pentru Andreiushu o cutiuta mov de la milka parca, in care sint patru oo de ciocolata umplute cu crema, arata fain de cadou cutia respectiva, are si niste lingurite miiici de plastic, sa poti minca din ou crema, doar ca produsul e ashaaa de dulceeee, ca mie aproape ca mi s-a aplecat si am renuntat sa i-l mai dau copilului !! Noroc ca la ultima vizita la Ikea am agatat un ou mare de plastic in care sint o gramada de ousoare de ciocolata ... pastea le rontaie gizmoul !! Ca el nu are mila ca nora mea ?!

Alice si Andrei
Poze 2004 2005 www.shutterfly.com/view/pictures.jsp" target="_blank">2006-2007www.dropshots.com/alice2004" target="_blank"> Filmulete


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Trimiteti aici ciukalata, nu va dezamagim nici io nici mandra
Deci i place ciukalata la nebunieee, deswi nu mananc de fatza cu ea sa nu vada cat imi place mie ... dupa ce papa ceva cere ciukalata ca e asa de buuuna si dulceee ... insa se vede imediast pe comportamentul ei ca e asa ... "high"

Si io asa fac curat ... daca ploua, daca nu dormim, cand vine cineva la noi Mi se cam rupe si nici nu am mustrari de constiinta

-------
Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16)
-------
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma
"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

A mea are fixatie pe ciucalata alba de la milka,d'aia aerata,ca face zgomot cand o mananca...btw de lasat cupilu la bunici si io am incercat s-o conving pe mandra sa ramana la bunici la buzau saptamana asta, ca venea tacsu s-o ia,nu a vrut...acu ma bate la cap ca vrea sa plece cu tacsu, ca sa-l sustina la meci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Asa, asa, minca-o-ar mama pe ea de nora, iote ca si aici ne potriviram la gusturi !! Ciocolata aerata alba rulzzzz !!

Alice si Andrei
Poze 2004 2005 www.shutterfly.com/view/pictures.jsp" target="_blank">2006-2007www.dropshots.com/alice2004" target="_blank"> Filmulete


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Eu n-am avut cu cine si unde sa trimit cupilu` pana acum, insa sapt trecuta am fost frecata la cap 3 ore sa las cupilu` in parc cu sora` si prietenu` lu` pretendentu`(si ei au spre 30 de ani asa ca nu`st chiar copilasi), si am simtit asa un usor atac de panica ca daca se intampla ceva taman atunci ca eu ma stiu pe mine si stiu cum stau cu ochii pe mandra ca pe butelie si nu ma simt in stare sa o las asa, fara sa o vad eu
Si sincer nu m-am decis daca sa tratez aceasta problema a mea sau sa ma ghidez dupa isntinct si sa zic ca inca nu ...

-------
Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16)
-------
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma
"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Daria, mi se pare absolut normal sa simti asa ! Si eu gindesc la fel, doar ca imi spun mereu ca nu fac prea bine, pentru ca intimplari neplacute pot aparea si cu tine de fata, este de ajuns sa intorci capul pentru citeva secunde ... plus ca nu o sa iti poti pazi copilul ca o closca 24 din 24 toata viata, trebuie sa invete sa se descurce si singur ... si mai si in plus, daca pretendentului tau ii este destinat sa faca parte din viata ta, cred ca o mai mare implicare a lui este binevenita, a lui si a familiei sale, altfel Giulik o sa ii perceapa drept straini, sau cel mult cunostinte care vin stau cit stau si pleaca !! Nu stiu daca am fost coerenta, ca am plaierul in urechi si ma mai destresez ascultind ceva muzichii ... si sper sa nu te fi suparat cu mesajul meu ! Aniuei, da-ti timp si ai sa vezi ca totul o sa fie ok !

Alice si Andrei
Poze 2004 2005 www.shutterfly.com/view/pictures.jsp" target="_blank">2006-2007www.dropshots.com/alice2004" target="_blank"> Filmulete


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Alice,
cu el o las, n-am treaba El e mai closca decat mine
Si ma gandesc mereu ca o voi lasa cand va avea un mobil si sa ma sune daca e ceva ce nu-i convine sa merg sa o iau

-------
Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16)
-------
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma
"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"

Mergi la inceput