Redoutistele fidele LR France(164)-Next generation

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Multumesc, !

Inseamna ca trebuie sa soseasca si 5 aprilie al meu. Yupiiii!

Edit: am primit un cod de FDP http://www.laredoute.fr/StaticPages/ContentPage.aspx?pagename=couleur1&nope=59978&nope2=59978&omniturecode=001RQ0438

Si am uitat sa mentionez ca mi-am luat pantofi de la Mopiel, piele interior/exterior cu 55 roni. Era oferta de "criza", foarte multe modele frumoase si preturi mici.



Mara si Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirunajr spune:

Din cauza revolutiei din Moldova nu prea am mai avut curaj sa comand...dar vad ca nu e nici o problema, vin coletele.

Am vrut sa trecem si noi pe la Mopiel, dar eram obositi (noi avut avut si botez) si nu prea am avut chef sa ne mai abatem din drum..Parca imi pare rau acum, daca zici ca aveau asa preturi..

Edit: Am primit si eu acelasi cod.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Si eu am primit oferta aia cu acelasi cod

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Directionati 2% din impozitul pe venit si viata animalutelor comunitare va deveni mai buna www.asociatiaclopotel.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Tentant

Mara si Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Am incercat codul pe o rochie de 34,90 din "couleur d'ete" si... nu scade nika. Da numa cadoul

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Directionati 2% din impozitul pe venit si viata animalutelor comunitare va deveni mai buna www.asociatiaclopotel.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Eu am numai Aubaines in cos, da cadoul si FDP. 40% reducere nu ma satisface, e prea mica...

Mara si Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

Citat:
citat din mesajul lui claujro

Eu am numai Aubaines in cos, da cadoul si FDP. 40% reducere nu ma satisface, e prea mica...

Mara si Matei


mie nu-mi da fdp poate trebuie o anumita valoare...tu cat ai in cos/?

revin cu linkuri



de David
Poveste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

www.laredoute.fr/vente-t-shirt-de-plage-redoute-creation.aspx?productid=324137999&documentid=207609&categoryid=0&single=&hasnext=1&hasprev=0&direct=false&pagesize=16&pos=1_d_n_n&numberpage=1&prodcolor=8" target="_blank">tricou pe fuchsia frumoasa tare culoarea l-am luat special pt plaja

www.laredoute.fr/vente-jupon-volante.aspx?productid=324094875&documentid=321409&single=true&categoryid=32406815&pos=20_d_a_n&numberpage=1" target="_blank">fusta ff frumoasa,dublata

www.laredoute.fr/vente-gilet-ceinture-la-redoute-essentiels.aspx?productid=324120882&documentid=346108&single=false&categoryid=23110571&pos=15_d_a_n&numberpage=2" target="_blank">gilet pe corail f frumoasa culoarea f fin materialul dar nu prea e practic nu se inchide n-are nasturi poti sa-l porti doar asa de...fitza

si inca cateva dar nu mai gasesc...daca gasesc mai revin



de David
Poveste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns missdeutza spune:

Nushulica incearca sa pui un articol de pe redoute...daca ai numai produse de pe aubaines nu da fdp 0

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

www.laredoute.fr/vente-debardeur-long-la-redoute-creation.aspx?productid=324115165&documentid=321409&single=false&categoryid=58731813&pos=5_d_n_n&numberpage=1" target="_blank">tricou naspa
www.laredoute.fr/vente-jean-femme-denim-stretch-ligne-large-taille-descendue-entrej-87-cm-redoute-essentiels.aspx?productid=324152800&documentid=207609&single=false&categoryid=22905201&pos=18_d_n_n&numberpage=1" target="_blank">blugi foarte misto
si o curea care nu mai este. E de piele cu "gogoloaie" bronz la 2,60 - merge. Cadou am avut trench-ul bej care e ok, adica bun de dat pentru ca e 46-48 (singura marime dispo la momentul respectiv)

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Directionati 2% din impozitul pe venit si viata animalutelor comunitare va deveni mai buna www.asociatiaclopotel.com

Mergi la inceput