Endometrioza ne-a unit in lupta pentru BEBE(46)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aditzaC spune:

criss.....daca ai sti cat de greu ma abtin ! sper sa reusesc .......incerc sa nu ma mai gandesc sa fac una alta .......dar degeaba , am mom si mom !
magdi ...ma bucur ca cel putin fizic esti ok . Sper din suflet sa te refaci si pshihic si sa ai puterea de a merge mai departe . Ai dovedit tuturor ca esti o fata SUPER Puternica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina06st spune:

Buna fetelor! Bine v-am regasit! Sper ca ati petrecut frumos. Eu am fost la mama, ca daca sotul nu-i acas... Nu m-am stresat sa gatesc, am facut doar oua rosii si cate ceva pe la mama. Am reusit sa tin regimul in continuare si n-am facut excese. Cu o exceptie: ceva mai multe dulciuri ca de obicei. Dar n-am exagerat. in rest carne de curcan, cateva sarmalute de vita, doar vreo 3 oua... a fost ceva mai mult ca de obicei fata de regimul meu, dar am fost cuminte din punctul asta de vedere.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

Adevarat a Inviat!
Vin si eu dupa o mica vacanta la Braila, unde mi-am revazut parintii fratii si nepotzica cea dulce. Iar maine merg la fina mea draga sa facem un repetir pentru sambata, sa nu ma fac de ras la botez.
Magdita draga, cu mare placere! Si eu multumesc frumos pentru mesaj.
Mada23 multumim de capitol nou!
Fireyes te imbratisez cu drag!
Cristy1977, AditzaC, alina06st
Lucialu, Boo, Ralu_t, Romanitza, Alexia28 va pupic pe toate si astept sa ne povestiti cum a-ti petrecut si voi Pastele!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beatrice75 spune:

Aditza, am vrut sa-ti scriu un mail personal, dar vad ca nu se poate....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aditzaC spune:

Neatza dragutzelor !
Ioana ...ma bucur ca ai fost alaturi de ai tai de Paste ! Vei fii nasica sambata ? Super ...iti tinem pumnii . Si eu voi fii nasica de cununie in iulie iar de botez .... sa vedem cand va naste fina , acum are cam 4 luni . Sambata aceasta merg si eu la o nunta , anul asta tb sa strang banii la saltea , chiar si asa nu imi vor ajunge ...dar asta e !
Alina , Boo, Mada , Magditza , Luci , Alexia , si restul nementionate

Criss...ce faci ? cum esti ?
Beatrice ....sa sti ca nu ma pricep la '' mailul si la PM '' acestui site , banuiesc ca atat eu cat si tu ar tb sa ni le activam. Fetelor ....va rugam ne ajutati MUltumim

eu ce sa va zic ....ceva se inatampla ( zic io ) , dim era cat pe ce sa vomit , ma luase o stare de voma si o ameteala ....de am iesit din baie cu gandul sa merg la fereastra sa iau aer . Nu vreau sa ma gandesc la ...stiti voi ce . Intamplarea o pun pe seama stomacelului si a mancarurilor de Paste ! Faza e ca as dormii intr-una , imi este foame dar parca ma satur f repede , insa dupa aceea as manca orice . Mdea ...cum ziceam nu vreau sa imi fac planuri si vise . Azi am 70 zile

Pupicei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aditzaC spune:

bea...ti-am trimis un Mesaj privat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdita spune:

Ioana, ma gandesc la voi sambata si va tin pumnii. Salutari Laurei si printului ei .
AditzaC, Doamne ajuta sa fie ce iti dorim toate .

Cu siguranta se va intampla minunea !!!
Doamne ajuta tuturor
..."Ce te surprinde cel mai mult la oameni?
Dumnezeu a raspuns:
-Faptul ca se plictisesc de copilarie, se grabesc sa creasca, apoi iarasi tānjesc sa fie copii; ca īsi pierd sanatatea ca sa faca bani si apoi īsi cheltuiesc banii ca sa-si refaca sanatatea; faptul ca se gandesc cu teama la viitor si uita prezentul iar astfel nu traiesc nici prezentul nici viitorul; ca traiesc ca si cum nu ar muri niciodata si mor ca si cum nu ar fi trait.
...ce ai dori ca oamenii sa stie ?
Dumnezeu m-a privit zāmbind si a zis:
-Doar faptul ca sunt aici, intotdeuna"
"Interviu cu Dumnezeu" - Octavian Paler
Anul asta se va intampla din nou, iar atunci va fi perfect!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aditzaC spune:

MAGDITZA ... sa dea Domnul ca anul acesta sa fim cat mai multe gravidutze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fireyes spune:

Magdita, fata incercata, iti doresc sa treci cat mai bine posibil prin incercarea asta urata...
Eu ma prefac ca nu ma mai gandesc la nimic legat de subiect, dar rotitele imi merg in continuu vreau sa fac niste vizite pe la clinici (nu m-am hotarat inca la cate si la care) pana in vara ca sa vad despre ce e vorba cu fiv pe cm natural si din toamna, daca ma tin puterile, sa intru si in hora asta...

Ioana, petrecere frumoasa in w&, sunt sigura ca vei fi o nasica exceptionala

Aditza, multa bafta, sa fie cum iti doresti tu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aditzaC spune:

fireyes...multumesc ...la fel !

Mergi la inceput