Tulcence ? (11)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabiu spune:

neata,
arissa ma bucur pentru Maya ca sta la bunica ei, mai are ocazia sa invete lucruri noi. Cat despre voi.....porumbeilor

gabi, mamica lui Albert Mihai, 10.05.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirelaionut spune:

Neata! Mi-am pus matza in balansoar-leagan cu baterii si o juma de ora o am libera

Ce ziceti sambata sau duminica mai pe la 12-13 in Parcul Personalitatilor??astept raspunsul vostru

Cat despre poze Dany am o groaza nu prea am timp sa le pun pe net, dar promit ca pe viitor...sa ma pun la treaba

Pupici si o zi excelenta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danybv spune:

Neata fetelor

Arissa ce bine ca ati ramas singurei , ce mi-as dori sa-i las si eu pe ai mei macar o saptamana si sa fiu doar eu si sotul ,sa ne plimbam amandoi , sa dormim cat vrem noi sa avem liniste in casa ... vise taica vise

mirelaionut asteptam deci pozele cand vei avea tu timp .

Eu votez pentru ziua de sambata , ora este bine si 12 si 13 pentru mine , acum asteptam sa vedem ce zic si fetele .

Gabi pupici de la noi

Mirell@ ce faceti voi ??

Moruna unde esti de nu dai nici un semn ??????
Sper ca sunteti bine .

danybv
Mamy de Maria (11 Ianuarie 2008 ) si Andrei (21 Martie 2006)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiu spune:

salut
frig, frig, frig.... Nu am vazut postul tau dany dar sa stii ca nu am iesit cu Albert azi pt ca ieri am fost la maica-mea ca si-a facut ziua si am stat pana la 12 noaptea. Ne-am trezit azi la 9 si la 1 dormeam toti. A fost obosit si abia recupereaza

gabi, mamica lui Albert Mihai, 10.05.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danybv spune:

LA MULTI ANI !!! PENTRU MORUNA SA FI SANATOASA , SA-TI DARUIASCA DUMNEZEU MULTA FERICIRE ALATURI DE CEI DRAGI TIE


Asa este Gabi ieri a fost foarte rece afara si imi pare rau ca nici nu am apucat sa intru pe net sa scriu ca nu voi iesi .Poate o lasam pe sambata viitoare sau vom hotaram noi o zi in care vom iesi inparc cu copii .

Va doresc un weekend minunat alaturi de cei dragi voua

danybv
Mamy de Maria (11 Ianuarie 2008 ) si Andrei (21 Martie 2006)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiu spune:

la multi ani moruna, iti zic si eu cu intarziere
cam liniste pe aici, am mai intrat sa vad dc ati mai scris ceva......
De 1 mai nu putem sa mergem nicaieri pt ca sotul meu lucreaza tot weekendul. Totusi vad ca si vremea va fi cam urata asa ca....stam in casa.
va pup, distractie placuta celor care pleaca pe undeva

gabi, mamica lui Albert Mihai, 10.05.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirell@ spune:

buna...

noi.....ocupati ca nici pe mess nu prea mai intru. Am inceput lucrul si nu mai am timp. Ajung acasa, fac ceva de mancare, fug repede sa-l iau pe Teo, facem curatenie impreuna, imi pregatesc lectiile pt a doua zi .... si la somn. A doua zi la fel.

Despre Teo ce sa zic? S-a obisnuit cu femeia, se joaca cu copiii, mananca bine , nu face mofturi. La nani are locul lui preferat: pe canapea in sufragerie. Nu doarme in dormitor cu ceilalti copii. Il duce sotul dimineata la 8.30 si eu il iau la 4.30. Acum face pe timpul zilei la olita, ii pun pampers numai noaptea si cand plec timp mai indelungat de acasa.

Chiar duminica trecuta mi-a cerut o floricica de visin... l-am intrebat: ce sa faci cu ea? Nu avem voie sa rupem florile. El nimic : "Teo, Teo vea foale." I-am dat. Ce credeti ca a facut cu ea?
"Ubeste...u ubeste...". Asa de mult ce-am ras cand l-am auzit. Nu-l l-am invatat eu. A stat cu cumnata mea intr-o zi la tara si cred ca ea l-a invatat.
Spune si saptamana... il puteti vedea si auzi aici. Stie multe dar n-am cu ce sa-l filmez . Filmez cand merge si cumnatul cu noi.


Cat timp suntem printre oameni, sa ne purtam omeneste!(Seneca)
............................................................................
Mirell@ mammy lui Teo 2 anisori si 1 luna 02.03.2007


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura72 spune:

neata fetelor,o saptamana buna va doresc.

Moruna La multi ani si multa sanatate cu maaare intarziere.

Mirell@,ma bucur ca s-a adaptat.ehe,sunteti mari de-acu,faceti la olita,bravo.
of,deja probleme in dragoste,ce ne-om face cand or mai creste.
Gabi nu fi suparata uite ce vreme urata a fost.
noi pe 1 am iesit cateva ore la padure la somova,la ziua unui prieten si deabia terminasen cu mancarea si a inceput ploaia.apoi numai in casa si e un friiig.a mers aerul cate jum. de zi.am lenevit la greu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiu spune:

'neata,
nu am intrat sa va servesc cu tort dar o fac acum. A implinit bb Albert 2 ani si sunt tare mandra de el! S-a comportat exemplar cu multimea de prieteni care a venit sa-l felicite, si mari si mici, s-a jucat, a dansat, a zis cum il cheama (nume, prenume) si ca are 2 ani, ce mai....un dulce. Ieri am fost prin Constanta ( revizia la masina) si am facut shoping ( aviz danybv-stiu ca salivezi). I-am cumparat multe jucarii si hainute. De la 1 iunie la gradinita!!!!!. Va pup pe toate, mai vorbim!

gabi, mamica lui Albert Mihai, 10.05.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danybv spune:

LA MULTI ANI !!! BEBE ALBERT sa fi sanatos, sa cresti mare si frumos iar parintilor sa le aduci numai bucurii in viata .

danybv
Mamy de Maria (11 Ianuarie 2008 ) si Andrei (21 Martie 2006)


Mergi la inceput