*LMA!!*Puiuti de Randunici 2008!! (248)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Citat:
citat din mesajul lui Kya

Si pentru ca suntem si noi motorizate cu 3 roti, priviti ce mandre suntem in parc: http://family.webshots.com/photo/2038550090101922855rhIORA

Ca si Patrik, tot cadou de ziua ei de la bunici, si ca Rebe, tot foarte entuziasmata este de tricla, dar probabil se va plictisi repede.

Acum am o pauza de la bucatareala. Am un aluat de cozonac minunat, muncit de randunoi. Ma apuc de tort (crema am facut-o) mai am foile alea multe...



Raluca mamica de Sanziana



God didn't bring me this far, to leave me here!

Tricicleala placuta, tare mandra mai e Si ce vazui? Altaaaa care manancaaa in paaaarcccc

Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (UN AN)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Acum un an fericirea a batut a doua oara la usa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Bubu in sfarsit ! Nu-ti spun ce cozonaci am facut

Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (UN AN)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Acum un an fericirea a batut a doua oara la usa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Mimo, nu-mi spune, vreau sa-i vad!!

Incarc mai incolo cateva pozici, va pup!

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
www.onetruemedia.com/shared?p=774cd5d8b8e87294224ee2&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Poze
www.bucataras.ro/" target="_blank">Bucataras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Clau,te inteleg cu Bakuganii.si noi suntem "posesori"!cel mai interesant e ca Sam e ff incantat!a invatat sa ii arunce pe jos si e tare incantat cand ii vede cum se "desfac"
Mama,mama cate triciclete pe aici:sa le stapaneasca copii sanatosi:Zana si Patrick!
Vad ca Bubu e in fierbere mare ,dar are si ajutor pe masura!eu am facut tot drob de pui,iar mama o sa-mi dea de miel:facem schimb!
Naty,ce crezi??aseara papa David almette pe painica si a vrut-normal-si Sam si a lins tot!
Sanatate randunoilor raciti!
si va doresc spor la bucatareala

Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL -1 martie 2008




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Mooooama, fetelor am niste cozonaci ca in poveste!!! Nu le-am facut inca poze, dar urmeaza, ca tre' sa ma laud

Bun e randunoiul asta la casa omului, manca-l-ar mama pe el de framantacios de aluat!

Uitasem sa o pup pe Miha pentru textul postat - foarte interesant!

Azi dimineata am reusit sa impartasesc fata La biserica dintre blocuri, frumos, civilizat, fara aglomeratie. Am ajuns, am intrebat, mi-a spus sa ma duc sa iau o lumanare si sa vin in fata altarului. N-a trebuit sa astept, sa ma imping cu babe. Frumos.



Raluca mamica de Sanziana



God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Hi!
Am impartasit si eu frumos Sufletica de dimineata, preotul i-a admirat si falcutele, inainte sa-i dea lingurita ...Rebe a deschis gurita imediat dar s-a strambat la gust! Apoi am fost si i-am cumparat rochita, pantofiori, palariuta si carucior de papusi ca de cate ori prindea in parc cate unul abia o mai luam de acolo.

Am vazut si eu Sanzi motorizata, super!

Si am citit si de trici a lui Bursucelu...

Plec ca plange Rebe...

mami de 2 minuni, Razvan si Rebecca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

SARBATORI FERICITE , VA DORESC SA AVETI MULTUMIRE SI LUMINA IN SUFLETE CA SI PANA ACUM !


Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (UN AN)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Acum un an fericirea a batut a doua oara la usa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Si din partea noastra, o Sfanta Sarbatoare a Pastelui cu bucurie, senin, liniste si implinire sufleteasca sa aveti!


Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Multumesc din suflet pentru urarile de ziua mea! Sunteti niste dragute, ca de obicei!

Nicoleta, mama lui Stefan si a lui Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:



La multi ani Andreea Georgiana si Briana Andreea!




La multi ani Eric Stefan,Lucas Cristian si David!!

Mergi la inceput