Vitamine romanesti in Germania (17)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Miriluta spune:

Ma bucuram ca nu ma mai doare capul...nah ca m-a luat iar durerea de cap..cred ca am duc acasa si iau o aspirina...Oare am voie daca tin post?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns trischa spune:

Miriluta,tot e bine ca mai poti sa te vitaminizezi cu ,,iarba,,prin zona
Ptiu,ptiu...mai tin si post si uite ce zic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miriluta spune:

Citat:
citat din mesajul lui trischa

Miriluta,tot e bine ca mai poti sa te vitaminizezi cu ,,iarba,,prin zona
Ptiu,ptiu...mai tin si post si uite ce zic.


o trimit afara cu bibi...plus ca la birou, avem cheie la usa, asa ca incui usa, chiar si cand nu ne ''vitaminizam'' - doar asa de-ai naibii

Pti, ptiu, ca sunt in Post si vorbesc prostii

Dar pana la urma am voie aspirina sau nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Lasati ierburile de tot felul si da-ti raportul Iulia si Trischa cum stati la capitolul prestatii la d-nii soti,va aduc inj Stuttgart sambata la fest,bem o bere rece impreuna ori ba, deci SAMBATA LA ORA 13 NE INTALNIM IN FATA LA INTRAREA DE LA S SI U-BAHN LA FEST,stiti unde e da,asta a fost ultima strigare,hotarati-va fetelor,pana acu numai CODRUTA;DORA;MONIK;EU SI MIHA VENIM,daca mai e cineva sa se anunte DACA VRETI NR MEU DE HANDY IL TRIMIT PE PM;DORA L-A CERUT PRIMA AVAND IN VEDERE CA NU NE-AM GASIT DATA TRECUTA,voi ma stiti din album,eu pe Codruta nu o stiu dar ne stie ea cred .

INGERASUL EMMA AIDA


www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna
'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Vedeti ca nu-i voie nici macar de-a naibii .

INGERASUL EMMA AIDA


www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna
'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miriluta spune:

macar sa faceti si voi o poza la gramada sa va vad macar in poza daca tot nu pot veni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miriluta spune:

Citat:
citat din mesajul lui claudia74

Vedeti ca nu-i voie nici macar de-a naibii .

INGERASUL EMMA AIDA


www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna
'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'


Hm...ai scris cu litere mici...pentru cei care nu vad bine, e voie? Ca ma doar rau capul si aspirina e singura chestie pe care nu am incercat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns trischa spune:

Claudia,pana acum nu s-a modificat nimic..deci venim.dar,vom veni cu trenul,nu am nici un chef de aglomeratia de pe autobahn.
Sper ca nu aveti nimic impotriva daca mai vin cu noi niste prieteni.
Trimite-mi nr pe PM,si daca cunosti spune si ce strada e acolo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudi@ spune:

Hei salut, intru doar pe fuga.
Eu sunt mereu cu comentariile, Clau m-am suparat putin, ptr glumitele facute in posturile anterioare. Stii al meu barbat e neamt si atata timp cat nu aveti nemti acasa clar ca va permiteti. Si nemtoaicele nu-s chiar toate asa ca vai de ele, asa cum nici romancele nu-s cele mai gospodine.
Casa mea e aici si familia mea, iar prieteni tot nemti am si chiar nu-mi place sa traiesc printre ei sa ma dau prietena cu ei si sa comentez cat de naspa is. Nu exista padure fara uscaturi.
Fara suparare dar pe mine chiar ma deranjeaza cand se comenteaza asa naspa de nemti dar totusi traim printre ei.


Ziceam ca nu vin sambata, dar nu stiu de ce in capul meu era vb de sambata trecuta. Va trebui sa merg la o zi de nastere, dar pot merge dimineata. Mai vb cu sotul si sper sa reusesc sa venim si noi.
Deci tot acolo unde nea-m intalnit anul trecut?
Codruta vine si sotul tau? Daca nu vine nici al tau si nici al meu, iar eu ma incumet totusi sa vin cu amandoi, vin eu si te iau de acasa. Ai inteles ceva?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudi@ spune:

Monik, nu umbla la sani pana-n sapt 34, e periculos, poti provoca contractii si naste inainte de termen. Asta am invatat noi la curs. Dupa sapt 34 poti incerca sa masezi putin sanul sa vezi daca iese putin lichid. Daca nu stii sigur nu incerca sau suna moasa.

Mergi la inceput