cum iti poti schimba nick-ul???

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

Si eu am trimis acum vreo luna Pm in legatura cu schimbarea nick-ului si devenisem impacientata ca nu primesc niicun rasp. Bine ca m-a lamurit Marius

Mamica de poznas

Bazar pentru Bogdan
Bazar pentru Sebi
Bazar pentru Mihaita
Bazar pentru Ema


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianapop spune:

Citat:
citat din mesajul lui desprecopii

Nickul se schimba doar cand exista un motiv foarte serios si nu de fun.
(de exemplu: nume de familie, probleme de discretie)



Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/

Cred ca am trimis 3 emailuri la administrator cu motivele mele,pe langa faptul ca nu am primit nici un raspuns ,dupa un timp am cerut stergerea contului,,,tacere totala si aici,,,cum sa fac sa am parte de un raspuns ???? e nevoie sa apelez la prietena lui prietenu lui peste sa puna o vorba?
Pentru un raspuns simplu astept de 7 LUNI.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amina_Marina spune:

Eu as dori sa-mi schimb nick-ul in Duda Floarea! Offf! Neica Ioane!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

Adriana, la mine au trecut aproape 2 ani si niciun rasp...De aceea m-am hotarat cu ceva luni in urma ca nu mai am ce cauta pe acest forum ...zicea cineva ca se fac discriminari intre membrii DC..observ ca avea dreptate...



Cristina,mami de Mihaita si Mateias

BAZAR DC


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

Citat:
citat din mesajul lui desprecopii

Nickul se schimba doar cand exista un motiv foarte serios si nu de fun.
(de exemplu: nume de familie, probleme de discretie)



Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/



dar si eu am venit cu asa o cerere...unde am specificat clar ca am probleme in familie...si da..daca se poate inca imi doresc schimbarea nick-name-ului.
Si eu am observat acest lucru..si eu am observat in ultimul timp , e vb de M&M si de "cineva"...ok...dar daca eu am spus clar in mesaje problemele de familie (si nu putine...ba chiar foarte grave)...de ce la mine nu s-a putut?
pe mine nu ma deranjeaza sa o iau de la 0, dar cum fac...ca am aceeasi adresa de mail..si nu am de gand sa mai fac inca una..si sa merg cu amandoua in paralel..

Mamica de pui scump pe pamant si ingeras in ceruri
.....................................................................................................................
"Dacă lacrimile ar putea înălta o scară si amintirile o cărare, as urca în Rai si te-as aduce din nou acasă."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Folositi pagina de Ajutor de aici http://www.desprecopii.com/info.asp?id=2226



Va doresc o zi buna !

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

Citat:
citat din mesajul lui camy_pus

Citat:
citat din mesajul lui desprecopii

Nickul se schimba doar cand exista un motiv foarte serios si nu de fun.
(de exemplu: nume de familie, probleme de discretie)



Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/



dar si eu am venit cu asa o cerere...unde am specificat clar ca am probleme in familie...si da..daca se poate inca imi doresc schimbarea nick-name-ului.
Si eu am observat acest lucru..si eu am observat in ultimul timp , e vb de M&M si de "cineva"...ok...dar daca eu am spus clar in mesaje problemele de familie (si nu putine...ba chiar foarte grave)...de ce la mine nu s-a putut?
pe mine nu ma deranjeaza sa o iau de la 0, dar cum fac...ca am aceeasi adresa de mail..si nu am de gand sa mai fac inca una..si sa merg cu amandoua in paralel..

Mamica de pui scump pe pamant si ingeras in ceruri
.....................................................................................................................
"Dacă lacrimile ar putea înălta o scară si amintirile o cărare, as urca în Rai si te-as aduce din nou acasă."


Mamica de pui scump pe pamant si ingeras in ceruri
.....................................................................................................................
"Dacă lacrimile ar putea înălta o scară si amintirile o cărare, as urca în Rai si te-as aduce din nou acasă."

Mergi la inceput