Targoviste (8)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Neata!

yuppi...sa va distrati de minune!

Va pupacim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineta!
Sarut mana Miha de urari! O sa ne distram si cand ne intoarcem din calatorie va punem si pozici sa vedeti ce bine ne-am distrat.
La noi este vremea cam urat. Eu m-am obisnuit dar nu stiu ce vor zice ei... Sper sa se invete repede...
Va pupic si sa aveti o zi superba!

Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura XXX spune:

Buna fetelor,
Mihaela am uitat sa iti spun pentru actiunea de la copilasi si felicitari ca v-ati mobilizat!!! e greu cu bb dupa tine dar merita! as vrea sa mai am si eu ocazia asta (in sensul ca ma bucur ca s-au inchis multe orfelinate insa cum mai sunt multi prichindei care au nevoie de putina dragoste mi-ar placea sa fiu mai aproape de ei )

Cristina si Roxi (si tati) distractie placuta, ce bine ca va veti vedea!

Multi si o cana mare de



DONATI ACUM 2% DIN IMPOZIT PENTRU SMURD!!! www.fundatiapentrusmurd.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

'Neata!
Eu mqa pregatesc vertiginos de marea intalnire. Abia astept. Eu zbor la 3 ora mea. La 1 am sa plec de acasa pentru ca aeroportul este foarte aproape.
Abia astept!
Nu am mai fost asa de emotionata de nu mai tin minte. De obicei ma astepata ei pe mine acum, sper, sa ii astpet eu pe ei.
Va pupic fetelor si ne auzim in vreo sapatamana cand ma intorc la Belfast.


Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Salut!

Laura noi joi venim la mama si stam toata luna...asa ca poate ne mai vedem cu piticii...o aduc si pe Eli...Probabil o sa vina si Dia cu fetele.

Cristina distractie placuta, vreme buna si asteptam poze!

Va pupam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Poze din plimbarea de la Moreni aici .

Si sper sa intrati "sa dati si voi raportul".

Mami de www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Ana nazdravana(18.12.2004) si Elisa Andreea (09.12.2008) Doua gogosele sagetele
Pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata!
Eu nu am somn...
Azi imi pleaca familia si nu am putut sa dorm apropae deloc. Am inceput sa pun pozelesi se incarca greu asa ca imi arunc un ochi si pe aicic. Le-am sortat asa ca vin in curand.
Noi am avut un concediu minunat.
A fost frumos si din pacate azi se termina...
Va pupic si promit sa va dau si pozicile.

Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata!
Eu imi ling ranile... A fost nu greu cel mai greu acum... Roxy a plans la aeroport de nu se poate, incepuse si mama care ma si enerva, eu am incercat sa fiu tare si mi-am inchitit tot ce imi curgea...
Dupa ce au trecut de securitate parca dadusem drumul la un robinet. Nu stiu cum am ajuns afara din cladire in statia de autobuz dar stiu ca atunci cand mi s-a terminat pachetul de servetele si am inceput sa caut altul toata lumea din statie se chiora la mine ... Pentru ca nu se putea opri am iesit afara m-am bagat dupa 'ghereta' pus gluga in cap sa nu ma mai vada nimeni si mi-am continat zbuciumarea. Am zis ca a trecut cand a venit autobuzul dar cand m-am urcat si am vazut ca sunt singura iar si cu 3 ore inainte ma jucam cu Roxy in acelasi autobuz sa vezi aunci inundatie... Am adormit in autobuz nu stiu cum si m-am tezit fetelor cu o durere de cap de simteam ca-mi crapa capul in doua.
Asa merit daca nu am stat acasa la treaba mea...
De multe ori zic ca merit sa sufar atat...
Va pun pozici aici:
http://picasaweb.google.co.uk/tuineaeduard/Londra?authkey=Gv1sRgCIqkjMm_sMaIqQE#
http://picasaweb.google.co.uk/tuineaeduard/Bath?authkey=Gv1sRgCNaFn6LR54WTXg#
http://picasaweb.google.co.uk/tuineaeduard/Dublin?authkey=Gv1sRgCN_OlMbb1cfoMw#
http://picasaweb.google.co.uk/tuineaeduard/Belfast?authkey=Gv1sRgCLK34qvD4PObZQ#
Va pupic si sa aveti o zi buna ca ale mele...vor fi bune de la mijlocul lui iulie in colo...

Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna fetelor!
Unde ati disparut? A dat soarele, toata lumea este la plaja...
Eu sunt mai bine...
Va pupic!

Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata!
Sa va invit la cafea, ceiut, bunatati.
Dea azi am promis sa nu mai plang pentru cateva zile cel putin ca m-am trezit de dimineata cu ochii cat cepele si asta nu este prea bine la treaba pe care o am.
Eu cum nu m-am dus la sala astea doua saptamani am incasat 3 kg... Le dau jos saptamana asta.
Si sa ma apuc si de ceva treaba...
Va pupic fetelor si sa aveti o zi super de tot!

Cristina

Mergi la inceput