Emma a plecat... |Condoleante|

Raspunsuri - Pagina 32

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pogonici1977 spune:

dumnezeu sa te odihneasca in pace ingeras mic...iti voi presa pe mormantul tau numai ..virtuale...
chiar daca nu team cunoscut te voi pomeni in rugaciunile mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

Ramas Bun www.trilulilu.ro/nanobyt/765ca4f7370497" target="_blank">LICURICI


poze, Just Me
Infertilitatea este o boala, Bazar pt Mihaita
ambitioasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mehes spune:

sincere condoleante familiei,D-zeu sa o va intareasca sa treceti cat mai usor peste aceasta grea incercare.nu am cunoscut-o pe micuta dar din ce am citit e ca si cum ar face parte din familia mea.acolo unde e acum e mult mai fericita si ii este mult mai bine nu mai are dureri.sincer v-am admirat mereu pt taria de care a-ti dat dovada in aceasta grea incercare si sunt sigura ca cuvintele sunt de prisos dar suntem alaturi de voi.multeemmei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicutza_bb spune:

Drum bun iubita noastra Emma Aida, Zana frumoasa a Primaverii.

Am plans mult in ultimele 2 zile, m-am certat cu Doamne-Doamne, apoi am acceptat ca El are nevoie de iubita noastra langa El, stiu ca ii va fi mai bine decat aici, nimic nu mai doare, doar liniste... si lacrimi, un rau de lacrimi in toata lumea asta.

O mica lumanare si de aici, din Montreal, sa iti calauzeasca pasii micuti spre bratele lui DD.

Pretioasa Ema invinge cancerul.
Te iubim din tot sufletul.


Monica & printesa Aylin Nicole (27 iulie 2007) & nazdravan de Alex (18 iunie 2006) & tati

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carla2005 spune:

Condoleante!

mama din 16 nov 2006
Draga mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

[ flo] ...sunt sigura ca acum alergi in liniste pe un cimp cu flori,....DRUM BUN PUIUT MIC ....aidutz scump sincere condoleantze,dumnezeu sa-ti dea multa putere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela_piciu spune:

....Nici nu stiu cum sa incep, intr-adevar cuvintele sunt de prisos..... Condoleante parintilor, s-aveti putere sa treceti peste tot raul ce se petrece, s-aveti curajul unui nou inceput atunci cand veti fi pregatiti, sa va fie calea luminata si durerea ce o simtiti acum sa ramana dupa o usa ferecata cu multe lanturi, iar EMMA te va privi de sus si va fi mandra ca ati fost parintii ei. Toate cele bune! Mirela, mami de David si Lorena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Condoleante, Aida si la toata familia !! Multa putere sa mergeti mai departe !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Ramas bun ingeras scump!
Vei fi mereu in gandurile noastre.
Condoleante Aida si Laci!


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deliafairais spune:

of...soare mic, ce repede ai apus tu!

puiutzul meu are 14 saptamani!

Mergi la inceput