Emma a plecat... |Condoleante|

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

CONDOLEANTE FAMILIEI...IMI PARE F RAU...D-ZEU ISI ALEGE CEI MAI BUNI INGERI ,LA ASEMENEA LUCRURI NU NE PUTEM IMPOTRIVI DESI NI SE RUPE INIMA IN DOUA DE DURERE...SUNT ALATURI DE FAMILIA TA EMMA CU GANDUL SI CU SUFLETUL ..D-ZEU SA LE DE-A PUTERE PARINTILOR TAI SA TREACA PESTE MOMENTUL ACESTA GREU F GREU...

RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MIKUTA4 spune:

DORMI IN PACE MICUTA PRINTESA,SI SINCERE CONDOLEANTE FAMILIEI SI DUMNEZEU SA LE DEA PUTERE SI ALINARE IN ACESTE MOMENTE PTR SUFLETELUL TAU CURAT SI PUR.

MIRELA CEA MAI FERICITA DE SARA-MARIA
DOAMNE ITI MULTUMESC DIN SUFLET PTR MINUNEA NOASTRA .


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Condoleante
Ma doare sufletul si plang pentru puiul mic plecat dintre noi!
Dumnezeu sa o odihneasca in pace


Mama fericita de minune si frumusete de Thea Maria
Nasterea minunii Thea Maria (3.01.2008),
Filmulete
Craciun 2008
10 Ian 2009 - Mi-au luat motul
Thea la 1 anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delia79 spune:



Drum bun printesa frumoasa.Esti o steluta pe cer acum.

Condoleante familiei greu, greu incercate.



in curand mamy de bb scump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns avmaria spune:

Iubita Emma, am incremenit cand ti-am intalnit zambetul.... Ma uit in ochisorii tai patrunzatori si nu ma mai satur sa te privesc...

Zana mea scumpa, mami te-a imbracat in Primavara pt ca vei fi primavara noastra de acum incolo. De cate ori ne va fi greu si ne vom simti coplesiti ... ne vei atinge cu bagheta ta magica si ne vom aduce aminte ce 'minune ca suntem', ce minune ca te-am cunoscut, chiar si numai in poveste. Povestea ta va continua pe alt taram, si va continua in sufletele noastre. Ne-am fi dorit cu totii sa nu te-mpovaram cu atata raspundere, dar nu ne-a stat in putere... Insa tu, cu prea mult curaj pt anisorii tai putini, ai luat povara pe umerii tai fragili... Ai devenit - fara voia ta, fara voia noastra - curajul nostru de a ne infrunta destinul. DAtorita tie, negrul devine verde. Multumesc pt tot, nepretuita mea zana cu ochii de taciune si cu zambet buclucas.

Lui mami, lui tati, lui buni, si celor apropiati, le doresc multa putere sa-si ia ramas bun de la trupusorul tau de zana fermecata, sa stapaneasca cumva dorul imens care i-a coplesit de cand nu-ti mai pot atinge privirea. Caci privirea ta nu o uita nimeni, niciodata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Citat:
citat din mesajul lui avmaria

Iubita Emma, am incremenit cand ti-am intalnit zambetul.... Ma uit in ochisorii tai patrunzatori si nu ma mai satur sa te privesc...

Zana mea scumpa, mami te-a imbracat in Primavara pt ca vei fi primavara noastra de acum incolo. De cate ori ne va fi greu si ne vom simti coplesiti ... ne vei atinge cu bagheta ta magica si ne vom aduce aminte ce 'minune ca suntem', ce minune ca te-am cunoscut, chiar si numai in poveste. Povestea ta va continua pe alt taram, si va continua in sufletele noastre. Ne-am fi dorit cu totii sa nu te-mpovaram cu atata raspundere, dar nu ne-a stat in putere... Insa tu, cu prea mult curaj pt anisorii tai putini, ai luat povara pe umerii tai fragili... Ai devenit - fara voia ta, fara voia noastra - curajul nostru de a ne infrunta destinul. DAtorita tie, negrul devine verde. Multumesc pt tot, nepretuita mea zana cu ochii de taciune si cu zambet buclucas.

Lui mami, lui tati, lui buni, si celor apropiati, le doresc multa putere sa-si ia ramas bun de la trupusorul tau de zana fermecata, sa stapaneasca cumva dorul imens care i-a coplesit de cand nu-ti mai pot atinge privirea. Caci privirea ta nu o uita nimeni, niciodata.


Atat de frumos, Avmaria!


BLOG DC-Impreuna Timisoara


Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:



mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
"Copilul rade:
Intelepciunea si iubirea mea e jocul !
Tanarul canta :
Jocul si intelepciunea mea-i iubirea !
Batranul tace :
Iubirea si jocul meu e-ntelepciunea !"
Lucian Blaga

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Nimic nu poate fi mai nedrept pe lume decat moartea unui copilas.

Odihneste-te in pace, Emma draga!

Aida, sa-ti dea bunul Dumnezeu multa putere sa treci peste aceasta grea incercare si sa vina o zi in care sa ai puterea de a mai zambi din nou! Condoleante!

Poze cu noi 1 si 2
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


There are no shortcuts to happiness!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

Sincere condoleante ! Dumnezeu sa o odihneasca in pace, alaturi de ingeri, pe scumpa voastra Emma !
Aida, Domnul sa va aiba in grija


Sanatate si numai bine


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.4shared.com/dir/4242034/d653560a/sharing.html" target="_blank">
Muzica pt copii "Ro & Eng"
www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

multumim pentru bannerul de doliu pe DC!

Va rog sa-l lasati acolo, cat timp va fi nevoie...
Ne e atat de draga...si ne bucuram ca in fiecare dimineata la trezire, sau seara la culcare, sa o mai privim putin...

Emma e povestea noastra, a tuturor...


BLOG DC-Impreuna Timisoara


Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput