Nou stil de viata (266)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns happymum spune:

buna seara fete dragi.
eu astazi ar fi trebuit sa ma cantaresc dar nu am mai facut-o.
astazi am cam facut foamea, neintentionat. am mancat dimineata niste masline si atat. apoi cum am o multime de treaba prin casa, ca si voi de altfel... nu am simtit ca trebuie sa mananc. acum insa ma cam "ustura" stomacul.
nici la sala nu am ajuns azi caci am fost la biserica.
maine insa recuperez.

daca va zic ceva, radeti de mine? eu, pe sub haine cand merg la sala, ma infasor in zona burtii si a "aripioarelor" cu o punga... zic eu ca asa transpir mai tare.

tzuni sa ma ierti daca ma bag unde nu trebuie... am vazut ca ai 178 inaltime si cam 75 kg... sau poate mai putin. unde te vezi tu grasa? eu cred ca arati bine. si, nu am stiut ca nu e un fat frumos in viata ta. nu vreau sa zic vorbe mari... ci doar ca eu ani de zile am fost convinsa ca raman nemaritata caci nu cunosteam pe nimeni, nu ieseam cu nimeni... doar munceam non-stop. dupa vreo 3 ani s-a intamplat minunea: am inceput o relatie frumoasa cu sotul meu. se spune ca pentru fiecare exista cineva, mai devreme ori mai tarziu.
eu zic sa te iubesti asa cum esti, caci valorezi foarte mult prin ceea ce faci, nu pentru cum arati. si daca se poate sa iti imbunatatesti aspectul fizic, atunci e foarte bine. in rest, sunt sigura ca esti o femeie minunata care asteapta sa fie descoperita de cel care iti va bucura femeia din tine. numai bine.


Cate putin pentru Casa Domnului: sa ajutam biserica Sf. Atanasie Patelarie
VA ROG FRUMOS SA IMI VOTATI FINUTA LA CONCURS. MULTUMIM DIN INIMA! http://concurs.pampers.ro/profile/28618
_
Asteptand o minune... stau cuminte... cu sufletul la al meu viitor
Alex, hai la mama!
Cand sa vie... ? Repede sa vie...
Infertilitatea. O boala tratata ca atare in Uniunea Europeana. Nu si in Romania!
Au nevoie de ajutor ACUM

www.feminitate.org/" target="_blank">A fi femeie

Amintirea cea mai draga mie
Poze noi cu maruta mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:


am vazut ca toate o iubiti pe Tzuni si ca Ruxi vrea sa-i dea in basca si eu o iubesc, Ruxi, iart-o

Va las ca mor de oboseala, viu maine c-o cafea...

noapte buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Buna seara,

Eu sunt rupta, am facut curat, mers la sala, la cumparaturi si la o plimbare pe seara.

Merg la culcare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Buna seara!

Va multumesc ca ma iubiti! Acum: care ma luati de nevasta?

Multumesc pt cuvintele frumoase!

Am citit si eu despre Emma, si nu stiu, poate o sa ma condamnati, dar eu am simtit o ....eliberare. Si pentru sufletul ei si pentru al Aidei. Obosisera amandoua, nu se mai bucurau de viata niciuna. Era doar suferinta si fizica si sufleteasca. Macar asa sper eu sa aiba liniste amandoua acolo unde sunt: una in Cer si alta pe Pamant.

Eu acum am ajuns acasa de la munca. Si ma gandeam ce meserie frumoasa am: am filmat 3 ore cu Taxi, Loredana, Cristina Rus, Cassa locco... altii dau bani sa-i vada si io ma hlizesc cu ei si muncesc sa fie bine la tv. Sunt o norocoasa. Fug in pat sa-l visez pe Fat Frumos. Sau macar sa-i visez calul ratacit! Delidana

Noapte buna frumoaselor!

_
Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit siiii.... IN LUPTA CU KILELE

www.youtube.com/watch?v=VCAx2YciYx8&eurl=http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=134738&whichpage=13" target="_blank">MELODIA MEA ZILNICA

si....

www.imdb.com/title/tt0846789/" target="_blank">SECRETUL MEU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

Buna dimineata dragelor!
Tzuni eu nu te-as lua de nevasta, n-ai vrea, sunt foarte egoista si ceracioasa cred ca ne-am scoate okii si-apoi sigur as vrea sa ma duci cu tine sa-i vad si eu pe toti aia la care acum deocamdata ma zgaiesc

Ruxi, esti bine, cum ai dormit?

Eu azi am planuri sa fac ordine prin casa, sa gatesc ceva si sa merg la alergat! Seara vreau sa ies ca vine Mandinga in Club Salsa si e rost de zbantzuiala. Ies c-o prietena.

va las deocamdata si mai viu...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delidana spune:

'Neata,

Roxa, distractie placuta diseara!

Tzuni, chiar ca esti o norocoasa. Poate faceti o emisiune cu DM cind vin la Bucuresti.

Ruxi, fata harnica.

Gabi, petrecere frumoasa - azi o serbati pe Mara, nu?

V-am pupat.


www.wrongspelling.com/cambodia/" target="_blank">Cambogia * www.wrongspelling.com/turkey/" target="_blank">Istanbul * www.squarethoughts.com/" target="_blank">Fotografie

I saw something in your eyes and I wanted it for myself - Dave Gahan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Buna dimineata, fete dragi, si o sambata frumoasa!

Pe mine ma doare capul de-mi plezneste. Nici n-am prea dormit - de la oboseala si a fost (din cate am vazut) luna plina.

Si eu am azi program de curatenie si ceva filme.

Gabrielama, petrecere frumoasa!

Delidana, poate ploua maine!

Va pup si revin mai tarziu.

_
Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit siiii.... IN LUPTA CU KILELE

www.youtube.com/watch?v=VCAx2YciYx8&eurl=http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=134738&whichpage=13" target="_blank">MELODIA MEA ZILNICA

si....

www.imdb.com/title/tt0846789/" target="_blank">SECRETUL MEU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delidana spune:

Tzuni, nu ploua mai, nu e voie.


www.wrongspelling.com/cambodia/" target="_blank">Cambogia * www.wrongspelling.com/turkey/" target="_blank">Istanbul * www.squarethoughts.com/" target="_blank">Fotografie

I saw something in your eyes and I wanted it for myself - Dave Gahan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

asa sa fie.

Sunt tare necajita. dintr-o prostie s-a sters de pe calc meu lista cu filmele vazute in doi ani - cu note,aprecieri, critici..... Muncisem la ea, era un fel de a vedea ca n-am trait degeaba, ca n-am apucat sa citesc prea mult, dar ca am vazut niste filme.... OOOOOOOOf. Incerc s-o refac.


Edit: Fetelor, voi cand planuiti sa ne intalnim? Ca sa stiu cum imi fac si eu planurile de Paste.


_
Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit siiii.... IN LUPTA CU KILELE

www.youtube.com/watch?v=VCAx2YciYx8&eurl=http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=134738&whichpage=13" target="_blank">MELODIA MEA ZILNICA

si....

www.imdb.com/title/tt0846789/" target="_blank">SECRETUL MEU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eftimie C. spune:




Mergi la inceput