*LMA!!* Puiuti de Randunici 2008!! (239)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lianam spune:

nicol asa este ....e "copil cameleon" ... are momente cand are foarte mult din trasaturile mele, momente cand e leita taica-sau si momente cand nu stii cu cine sa zici ca seamana

Liana, mami de Teo

"Invata din greselile altora, ca nu ai timp sa le faci tu pe toate" - Sigmund Freud

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Luny,Sam are ochelari de la Chicco!(bine,sunt ramasi de la David)
Liana,tare greu mi-a fost si mie sa slabesc!am crezut ca nu mai slabesc veci!la mine era o problema de mobilizare!acum,insa sper sa nu stagnez!
Sunt sigura ca vei slabi
Irina,as veni dar ...am o jena,vorba aia!

ma duc sa-i dau Barosanelului papa si apoi la plimbarica

Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL -1 martie 2008




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

salutare va invit la o gura de cafea,andru doarme si am intrat si eu un picutz la ciripit...

am vazut poze frumoase cu barosanel..mai simo dar e barosan nu gluma .ce ranjet are el in leganutz...si davidel urcat pe scara

bubu off te pup si multa sanatate puiutzului

mihutza mi-ar face mare placere sa ne vedem..cand ajungi in craiova imi zici cu o zi inainte sa -mi pregatesc terenul...ar fi super daca ai putea sa ajungi in weekend ...in timpul saptamanii imi e mai greu sa ajung ,trebuie sa stau dupa randunoi cand vine de la serviciu..etc..

clau ce-mi place de razvanel,are o fatuca asa dulce ...esti o mamica fericita ,ai 2 copii frumosi...

cami-si hai cu pozele...
naty iulia frichinita ,ma bucur ca sunteti bine.. noroc cu bucatareasa inventiva...

off tuchi multa sanatate lui sebi off fir-ar sa fie cand nu e una e alta...

nicol multa bafta maine ,sa te ajute D-zeu sa-ti iasa asa cum vrei si multa sanatate antoniei... obrajorii grasani

luny mufarina plimbaciosul

liana super pozele.. scumpica mica...sa te oftic un pic ca m-am cantarit si eu si m-ai trebuie sa dau decat 3 kg jos ca sa ajung la greutatea mea ..55kg

bitza ce ochi frumosi are si ce cipilica avem,printre flori e superbaaaaa ...e scumpa foc...

revin si eu cu poze...

cuscra tu ce faci?cum a fost la petrecere?ce face dariuca?


zoze tu ce faci?







RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://family.webshots.com/album/570074746HPOtHR


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

nicol, mersi de sfat, din pacate, nu-mi pot planifica asta cum as vrea eu, ci in functie de cei din jurul meu care ma ajuta, cum au si ei timp.. mama, concediul ei, etc...daca ar fi dupa mine, cat mai repede...dar va fi dupa Paste..

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lianam spune:

nu mai ramo, nu ma oftici ... sincer ... va admir si va doresc sa reusiti pana la final...eu inca nu m-am mobilizat, ca doar ca nu mananc mult nu e suficient ... poate dupa Pasti

Liana, mami de Teo

"Invata din greselile altora, ca nu ai timp sa le faci tu pe toate" - Sigmund Freud

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

un filmulet

http://www.onetruemedia.com/shared?p=8709530c8925a9f35d1421&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url


si cateva poze

http://community.webshots.com/album/570845321gvLXsg

RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://family.webshots.com/album/570074746HPOtHR


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:


ce am mai facut ieri...
www.onetruemedia.com/shared?p=870a0df6787cac72626dcb&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">mare hohoteala cu catelul:)

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianadana spune:

Revenim si noi cu chef dupa doua zile de chef. Si mai urmeaza...
Clau merci de link, cred ca o sa comand si eu pt ca mi se pare interesanta si deosebita.
Si pentru cuscra in special ceva poze
http://community.webshots.com/album/570850872EgZTKr
pt toate fetele

Adriana, mamica unei minuni - Daria Maria - 2 aprilie 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aliceionescu spune:

Salut!


Vad ca se poarta pe crenguta greva foamei, asa ca de ce n-ar fi si Thea in rand cu lumea? Macar mananca lapte, iaurt si cereale...in rest, chiar nu mai stiu ce as putea sa-i gatesc, pt ca nu vrea nimic...

Adriuta, fii relaxata total , picturile sunt pe pereti. Si pe usi, geamuri, parchet, ma rog, oriunde se poate si vedea "capodopera". Eu chiar nu ma stresez, se curata de peste tot relativ usor, asa ca seara sterg totul, sa fie "proaspat" pt desenele de a doua zi! :) Pup pe Adrian iubitor de carti, si Thea a ramas in continuare iubitoare de citit.

Luny, pt kg date jos, la mai multe -cate iti doresti! Desi mie imi pari destul de slaba, dar probabil ca tu stii mai bine.

Naty, nasol cu cheile de la masina...Nu ma pricep sa-ti dau niciun sfat, iti pot ura doar multa bafta, poate le gasesti, totusi! F tare Iulia cum se balaceste, ce distractie pe capul ei!!! N-am putut sa nu remarc pestisorul mov.

Simo, esti tare cu 7 kg date jos!!! Tot...inapoi, nu? Ce poze frumoase am vazut la voi si ce muuuuuultaaaa verdeata!!!

Bubu, sanatate multa lui Stef, offff, te cred ca ti-e greu sa-l vezi asa, dar am inteles ca e mai bine si ca treci de acum la lapte normal, nu?

Ramo, l-am vazut si pe fotbalistul tau si pe mami tanara si frumoasa.

Nicol, e scumpa rau Antonia, dar cred ca stii deja asta! Bafta multa in ceea ce ti-ai propus si sanatate si voua, sa scapati de mucisori!

Miha, l-am admirat si pe Luca cel frumos si serios, cam zgarcita esti cu pozele...

Elara, sanatate multa si voua si sa ai grija de bebe!

Mihutza, pup si pe dragutza ta frumoasa, mai, chiar dc ziceai tu ca este slabuta, sa stii ca mie tare-mi pare numa' buna de rontait, mai ales cand o vad in rochite!

Clau, suntei niste frumosi toti 4! Sa-ti traiasca minunile!

Bitza, ce frumoasa este buburuza ta intre flori, acolo!!!

Butucico, haide ca acu' se duce si AMR-ul si-ti iei shturlubaticul acasica!

Cata, bine ai venit, sanatate muuuuuulta Shurubului, treceti voi si peste asta!!! Tin pumnii sa va descurcati cu branula, osafiebine!

Gata, m-a lasat bateria (a se citi "memoria"). Ma duc la oalele mele, dc nu s-or fi ars...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza037 spune:

Luny, Nicol,Liana, Simo,RAmi, Alicemultumim de aprecieri.
Ce sa mai??avem copii frumosi...generatie reusita!!!!

IRINA
Mami fericita si implinita de Antonia
sufletel

www.flickr.com/photos/21646834@N06/" target="_blank">poze

Mergi la inceput