Mamici in Germania (13) fara ghinion langa Emma

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:

Am gasit-o si pe www.youtube.com/watch?v=6MFyIJEhXPM&feature=related" target="_blank">Clau cu pantofii luŽ Miri

Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns trischa spune:

Neataaaaa,,ceai ,apa si toate cele bune!!!
TREZIREAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns noiembrie spune:

"Desteapta-te roooommmmmaaaannnnneeeeeeeeee din somnul....." hai ca Trischa , a fost cea mai vrednica!...restul....?
Cafeaua , ceaiul , sucul de fructe va asteapta!!!! si nu va inghesuiti ...este pentru toata lumea!!! un pic de gimnastica ..si hai ... ca aveti atitea de facut...! Copii asteapta , barbatul asteapta , casa asteapta ...nu-i timp...hai!
Va doresc o dimineata minunata !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:


LA MULTI ANI ALEX , sa-ti fie viata frumoasa,sa ai parte de tot ce e mai bun in ea,sanatate ,fericire si numai bucurii alaturi de cei dragi tie




EMMA AIDA CIOLAC INVINGE CANCERUL


www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna
'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Eiiiiiii Codruta las-o pe Trischa ca are de recuperat,ieri a fost cam ,azi a zis ca face si degre sa-si spele pacatele ca le-a facut pizza congelata ieri .
Mai ma bucur ca v-ati intalnit iar... dar parca s-a mai intalnit Adina cu Ceska nu,ia treci la raport Francesko si puneti poze cu voi si cu piticii?
Adina deci e mama ta la tine ai? cand plecati acasa? vad ca te ocupi si tu cu gradinaritul si eu merg azi sa iau ceva plante ca in sfarsit se poate pune ceva afara,adica eu iau flori,ca plantele sunt facute deja de sot si le vom scoate poate la sf lunii afara in sera.
Miki Doamne Fereste cand m-oi urca eu pe picioroange din alea,cred ca fac mai rau ca saraca fata aia la America cauta fotomodel,ce ai mai gatit mai?
Eu astept sa ma sune Simonel azi sa ne intalnim,mai metgem kurz la cumparaturi ca maine pleaca mama .
Ma simt tare rau am facut iarasi sinusita,imi plezneste capu si is mucoasa rau si luchtableten alea nu is bune de nimic,nu pot inghite .
Codruta multa sanatate sa treaca supararile si durerile la dinti,e nasol cu paradentoza,sper sa fie bine.
Monik ai expediat oamenii in urlaub,in sfarsit respiri si tu .
Alexandra ce planuri de we aveti?
ptr Iulia cum sa te uitam,nu esti tu pe prima lista doar,imi pare rau ca ai avut probleme cu pc si cu dietele,dar vezi ca de acu numai ai nici o scuza da,iesi la apel si vii la intalnire in Stuttart in 18 aprilie la Wilhelma sa ne cunoastem da?
Merg sa imbrac copilul sa il duc la gradi,o zi frumoasa va doresc pe toate.

EMMA AIDA CIOLAC INVINGE CANCERUL


www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna
'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miriluta spune:

Hellooooo Clau e cineva acasa? Ziua lui Alex e maine...

M-ati blestemat invidioaselor din cauza pantofilor ...ca tot ma laudam ca ma duc la birou numai aranjata, guess who has sport shoes today?
Ieri am plecat de la birou direct la sedinta cu parintii si apoi m-am intalnit cu sotu' care trebuia sa mearga la doctor. Cat a fost el la doctor eu am stat la o terasa cu un Latte Machiatto in fata..si m-am relaxat. Iese husbandu' de la doctor si ma intreaba daca vreau sa mergem direct acasa. Si zic lasa ca mergem acasa ca era deja 18:30, dar zic ''hai sa mergem pe jos''. De la doctor si pana la noi acasa e o statie de S-Bahn, iar pe jos faci cam 15 minute de mers lejer. Si ma intreaba husbandu' daca nu ar fi mai bine sa luam S-Bahnul, mergem acasa, ne schimbam in ceva comod si apoi sa mergem la plimbare...eu nu si nu...lasa ca mergem ca porumbeii pe jos . Primii 200 m au fost ok, dar apoi drumul era cumva la vale...pe jos erau miliarde de pietricele, asa ca nici daca m-as fi descaltat nu faceam mare baranza.
Nu vreti sa stiti cum am ajuns acasa ...nu am dormit toata noapte de durere de solduri...
Si uite asa sunt eu azi la birou in adidasi si jeans
Dar stiti vorba aia: prostul invata din propriile greseli si desteptul din greselile altora..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:

Neata,

Multumesc pt. cafea.
Merg la control.
Revin



Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Ops nu e nimeni acasa ,is dusa cu pluta,Miri inteleapta decizie ai luat ptr ziua de azi cu incaltarile,da-le'n fras de tocuri ca iti distrugi spatele.

EMMA AIDA CIOLAC INVINGE CANCERUL


www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna
'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puiul11 spune:

neata si de la noi
Intai am dus fata la gradi caci si asa de cand cu ora asta tot cam tarziu ajungem.
Am aruncat un ochi pe aici iar apoi azi o sa am zi plina, gatit, curat, spalat ,gradina si pe deasupra copii si de ei trebe sa am grija caci nu am pe niminea pe aici. Am multe sa fac caci azi vine sotul si iara incepe sa se intrebe ce am facut toata saptamana.
o vreme frumoasa ca ieri va doresc si azi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ceska777 spune:

Neata!


MIRAKLUCKER, noi suntem vecine!!!!!!!! In Timisoara. Ai mei stau pe Apateu, de la tine de la linia lui 1 mergi pe Inocentiu Klein tot inainte pana ajungi la ANL-uri casutele alea, Reihenhauser, inca putin in jos si ai ajuns la ai mei!!!!!! Si eu as merge 1 luna cu Benji in RO, sa stea la aer, cu ai mei care mor de dorul lui. Sa imi fac actele,sa imi vad rudele si prietenii, sa am timp nu gluma. Sa mai profit de anu asta cand eu mai sunt acasa si Benji nu e la gradi. UF, nu stiu cum sa fac. Inca odata, daca ies cu juniorul din DE (are pasaport german, eu doar romanesc cu numele dinainte de casatorie)ce acte am nevoie aici in de sa il scot si idem in RO sa intram-iesim??? Cel mai probabil zburam spre Ro!

Ceska, mamica de Benjamin
mic si scump (23.12.2007)
Blogu` nostru
Filmulete!
Poze f. noi
Am venit pe lume...asa a intrat Benji in viata noastra

Mergi la inceput