*LMA Ghiocei de Martie Aprilie 2006* (62)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Stefanna spune:

Aoleuuuuuuuuuuuuuuuuuu, cata liniste e pe aici.A plecat toata lumea in vacanta, sau se pregateste de examene?!
eu azi sint fff fericita.Am avut nevoie sa o dau pe Bianca iarasi la day care, si dupa experienta verii trecute, cand a trebuit sa o retrag pt ca ma implora sa nu o mai duc, azi am avut o surpriza de proportii...azi fiind prima zi la gradi.cand m-am dus sa imi iau copilul, m-a intrebat ce caut acolo, si m-a pus sa ii promit ca o duc si maine!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dupa ce dimineata am lasat-o plangand cu mii de randuri de lacrimi in incercari disperate de a ramane prinsa de pantalonii mei. Nu-mi mai incap in pene de multumire, si constiinta mea a fost redusa la tacere.. pt ca ma mustram intr-una ca imi traumatizez copilul din cauza de examene.
V-am pupat si sper sa mai gasesc cate ceva de citit pe aici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianad spune:

Noi am vizitat din iarna 2 gradinite si de atunci ma tot intreaba cand il las acolo.DianaD & Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mar_apr2006 spune:

Hai ca umplurati paginile aici, treceti la urmatorul capitol care il gasiti daca dati click pe scrisul asta lung si albastru: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=137233

Mergi la inceput