Doctori de care sa NU te feresti (2)

Raspunsuri - Pagina 30

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns albinuta83 spune:

Un vot pozitiv si pt dl dr Parvu Ioan de la Elias.

29+ cu Rares

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_lia spune:

Numai de bine in ce priveste competenta pe eco pt. dr. Dinu Albu, iar in ce priveste dr. PE Viorica Tudor de la Giulesti, devotat pacientilor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelu spune:

Sunt graviduta in 31 saptamani, iar medicul meu se numeste Sorin Badescu - il gasiti la CF2 si Regina Maria.
Este un super medic, il recomand cu mare caldura. Mi-a urmarit sarcina inca de la inceput, dar noi suntem cunostinte mai vechi, deoarece am trecut si printr-o operatie mai putin placuta, tot cu el si totul a decurs perfect - este un medic de nota 100. Foarte carismatic, dragut, calm si cald, iti explica tot pe indelete, dar mai ales este super bun.
O sa nasc cu el la Regina Maria, dar am trecut prin experienta unei interventii chirurgicale cu el la CF2 si pot spune cu mana pe inima ca se comporta exemplar in ambele situatii. Nu am simtit nicio diferenta in cum m-a tratat la CF2 si cum se comporta la consultatiile de la Regina Maria.

Ioana 31+ cu Bianca Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kigallu spune:

Buna!

As dori sa aflu ceva informatii despre doctorul Calin Florin Daniel (Medlife si Pantelimon). A nascut cineva cu dansul?
Multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kigallu spune:

Revin. Despre doamna doctor Mitroi de la Filantropia stie cineva detalli? Este tanara, dar mi-a facut o impresie buna. As dori sa aflu si parerea altora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 2liniute spune:

eu merg la dr Alexandru Dinu de la Sanador, pana acuma e ok, mi se pare ff bun pe eco, dar sincer nu am mai fost la atul ca sa fac o comparatie
o sa revin cu info dupa ce nasc

Anca 30+ cu AMR 9+
fotografii de la cununie (la 20 de saptamani): http://fotosivideo.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina_vet spune:

buna fetelelor, sunt nou nouta pe la voi!!!!!!! am 9 saptamani de sarcina, fiind supravegheta de dr. SARGHIE ANA (Alpha medical), am fffff mari emotii fiind la prima sarcina. a-si dori niste pareri despre aceasta dr., mie una mi se pare ok, pana acum. V-am pupat!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Espe spune:

Mie imi urmareste sarcina dna dr Militaru de la Filantropia, Bucuresti. O sarcina obtinuta prin FIV in Ungaria, la 37 de ani si intre 13 si 18 saptamani am avut un hematom imens. Acum suntem bine si eu si bebe. Votez pentru dr Militaru!
Si pentru dr Iosup in materie de ecografii.

24+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk_b spune:

buna fetele,

sunt noua pe aici.sunt insarcinata in 15 saptamani.merg la Regina Maria la BV,la d-nul dr.Radu Bordas.a mai mers cineva la el?ce-mi puteti spune?
multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mar_ysa_28 spune:

Scuze ca dau buzna la voi fetelor,

Am pus si eu un anunt aici http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=42832&n=Urgent-vand-Carucior-Sport-reversibilLandouPort-bebeGeant si va arat si voua...poate place cuiva!
Sunt dispusa sa il dau si mai ieftin...
Pretul nou este de peste 2200 ron eu cer 750 negociabil!

Va pup!







>>>Continuare

Mergi la inceput