Doctori de care sa NU te feresti (2)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crisuletzul spune:

buna fetele!
Este cineva pacienta domnului doctor Jumuga Cristian de la Gynecoland?Eu am fost pacienta domnului doctor Ioan Stoian dar am inteles ca el nu se ocupa de gravidute si mi-a fost recumandat domnul doctor Jumuga!
multumesc si va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisuletzul spune:

Imi puteti da mai multe amanunte despre domnul doctor Gherasie Cristian?


5+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns niki81 spune:

Bonjurica mamicilor si nu numai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns niki81 spune:

Din a 2
Bonjurica burtici si nu numai....
eu merg la d-ul dr. Celius Tarpan un medic incredibil de uman, calm si un bun profesionist. Am mers la el la recomandarea unei prietene si de atunci, cred ca e pt prima oara in viata mea, cand merg la medic fara sa-mi fie teama de "el". Acum abia ce am trecut de primul trimestru de sarcina si sunt cat se poate de fericita pt k bb-ul e f f cuminte. Acum cateva zile am simtit si un piciorush...
Va pup fetelor si daca vrei mai multe detalii despre medicul meu astept sa-mi scrieti. Eu merg la cabinetul particular al dansului insa urmeaza sa nasc la maternitatea Giulesti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisuletzul spune:

niky81
imi poti da mai multe detalii despre medicul tau?chiar sunt la capitolul "cautat medic"! multumesc

5+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns niki81 spune:


Buna crisuletzul,

eu am mers numai la cabinetul particular unde activeaza si unde iti recomand sa mergi..pt mine a fost multt mai ok decat sa-l alreg prin spitale...asa e f simplu programare si gata.
cabinetul este langa hotelul IBIS - gara de Nord. Adresa este strada Atelierului nr 11 si telefonul 0213130424.
Sincer stiu doar caci colaboreaza si cu maternitatea Giulesti sau Panait Sarbu sau cum se numeste.

Iti recomand din tot sufletul sa mergi la medicul meu pt e mai mult decat un medic ..e om si un f f bun profesionist.
Eu merg de 3 luni...l-am luat din pripa..eu la nici 1 luna am fost la eco sa fiu eu sig k e totu bine...mamica disperata...e prima oara deh!
Te pup sper sa-ti fie de ajutor si dk mergi la dansu' astept un msg de la tine sa-mi spui cum ti s-a parut

3luni +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisuletzul spune:

ok....am sa incerc si la el!acum m-a programat pe sapt viitoare o cunostinta la doctorul Peltecu!stiti ceva despre el?
ma puteti ajuta cu niste informatii?
multu

5+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalala13 spune:

este un mare doctor si un bun porofesionist peltecu

----------------------------------------------
my somebody....

26+ cu

Doamne Ajuta sa fim bine pana la capat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisuletzul spune:

multu lalala13
abia astept sa se faca marti!atunci o sa am 7b sapt si garantat am sa vad bataile inimiorei a bebeului

6+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura_nutu spune:

Buna fetelor, sunt si eu noua pe aici si am si eu o mare rugaminte la voi. cine ma poate ajuta cu cateva informatii despre dl doctor Ciprian Cristescu de la maternitatea Giulesti? Imi doresc enorm un bebe si nu reusesc sa raman, am auzit k e un doctor grozav si as vrea sa ajung la dansul. daca are cineva un numar de telefon sa pot lua legatura cu dansul, va multumesc frumos.

Mergi la inceput