Redoutistele fidele La Redoute France (163)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

Citat:
citat din mesajul lui miki68

Pai, hai sa facem galerie lu' bb David sa faca nani s-o lase pe mami sa puna linkuri

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Directionati 2% din impozitul pe venit si viata animalutelor comunitare va deveni mai buna www.asociatiaclopotel.com



miki a functionat galeria doarme...dar in brate e cam marait de la dintisori...deci scriu cu o mana si la cealalta fac muschi cu copil de 8 kile




de David
Poveste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinabojuc spune:

Apoi tu Nuschu nici macar o aluna nu ne-ai lasat si noua macar un fulg de nuca de cocos
foarte faine hainitele. imi plac tare mult tricourile pentru nepotica
Apoi maine inseamna ca mai apari cu ceva linkuri pe aici. baga mare sa ne inspiram


www.flickr.com/photos/22219026@N04/" target="_blank">POZE

alina
DPN 20 septembrie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

am mai avut in comanda si www.laredoute.fr/vente-legging.aspx?productid=324129787&documentid=321409&single=false&categoryid=23109756&pos=1_d_n_n&numberpage=1" target="_blank">colantii astia,sunt f buni au material bun,elastic nu de ala care se labarteaza...sunt 3/4 nu lungi



de David
Poveste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

Citat:
citat din mesajul lui alinabojuc

Apoi tu Nuschu nici macar o aluna nu ne-ai lasat si noua macar un fulg de nuca de cocos
foarte faine hainitele. imi plac tare mult tricourile pentru nepotica
Apoi maine inseamna ca mai apari cu ceva linkuri pe aici. baga mare sa ne inspiram


www.flickr.com/photos/22219026@N04/" target="_blank">POZE

alina
DPN 20 septembrie 2009



cce dpn ai eu am nascut pe 24sept

bag si maine linkuri,promit



de David
Poveste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Nushu, pentru linkuri. Apreciez efortul! Am bagat si eu in cos fusta de velur negru si am scos aia japoneza
Astept sa pui si maine linkuri. Nu ma mai lasa sa astept asa mult ca nu mai am rabdare ca pe vremuri cand eram mai tanara

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Directionati 2% din impozitul pe venit si viata animalutelor comunitare va deveni mai buna www.asociatiaclopotel.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

fustele de velur la 2 euro le am si eu de mult timp, sunt f dragutze. toate culorile.

Mara si Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

Citat:
citat din mesajul lui miki68

Nushu, pentru linkuri. Apreciez efortul! Am bagat si eu in cos fusta de velur negru si am scos aia japoneza
Astept sa pui si maine linkuri. Nu ma mai lasa sa astept asa mult ca nu mai am rabdare ca pe vremuri cand eram mai tanara

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Directionati 2% din impozitul pe venit si viata animalutelor comunitare va deveni mai buna www.asociatiaclopotel.com


pai mai fa galerie pt david sa fie maine cumincior

am mai avut in colt si www.laredoute.fr/vente-top-active-wear.aspx?productid=324114464&documentid=321409&single=false&categoryid=23109815&pos=16_d_n_n&numberpage=2" target="_blank">asta e nasol , mare,nu corespunde marimii,se leaga dupa gat cu 2 ate...

acum pregatesc urmatorul cos dar imi mai ttrebuie 2 produse si nu gasesc



de David
Poveste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

www.laredoute.fr/vente-jupon-ample-shantung-pure-soie.aspx?productid=324103996&documentid=545009&single=false&categoryid=32406815&pos=16_d_a_n&numberpage=1#" target="_blank">fusta asta ti-ai luat-o?

Editez ca sa zic ca e f.misto

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Directionati 2% din impozitul pe venit si viata animalutelor comunitare va deveni mai buna www.asociatiaclopotel.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

Citat:
citat din mesajul lui miki68

www.laredoute.fr/vente-jupon-ample-shantung-pure-soie.aspx?productid=324103996&documentid=545009&single=false&categoryid=32406815&pos=16_d_a_n&numberpage=1#" target="_blank">fusta asta ti-ai luat-o?

Editez ca sa zic ca e f.misto

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Directionati 2% din impozitul pe venit si viata animalutelor comunitare va deveni mai buna www.asociatiaclopotel.com


acum o am in cos pe roz,si-a luat-o o prieteba si e f misto,ms



de David
Poveste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella_74 spune:

Nushu,

multe lucruri ai comandat; multe din ele le-am ochit si eu.

bluzele alea labartate le-am comandat in vara lui 2007; cum de se mai gasesc si acum? ca sigur un timp nu m-am mai impiedicat de ele;
le-am dat de pomana...

poze cu David ne mai arati? eu nu l-am mai vazut de cand era bebe mic




Mergi la inceput